تراشه های الماس اموزش خواندن به کودکان - تهران

تراشه های الماس اموزش خواندن به کودکان - تهران
 • احمد زمانی
 • شنبه 27 دي 1393
 • تهران
 • 021(77258603 77263117 77260727)
 • 7090
اموزش خواندن فارسي و انگليسي به كودك 2تا6 سال

"تراشه های الماس"

www.TA-KIDSCANREAD.com
www.TARASHEALMAS.com

در معادن ذغال سنگ كربن های كم قيمت در شرايط فيزيكي خاص به الماس های گرانبها تبديل مي شوند. در شرايط محيطي مناسب نيز کودکان عادي مي توانند به نخبه های ارزشمند تبديل شوند.
شرايط محيطي مناسب به خودي خود به وجود نمي ايند . براي اين كار ، شما بايد از دانش لازم براي بارور كردن استعدادهای فرزندتان برخوردار باشيد .
مؤسسه اموزش مكاتبه اي تراشه های الماس با داشتن 2 تأييديه از وزارت اموزش و پرورش از سال 1384 تجربيات اموزشي خود را به 29000خانواده ايراني كه فرزندان 2 تا 6 سال داشته اندارائه كرده است .
- تاريخچه اموزشها : از سال 1940 ميلادي اقاي دكتر گلين دومان در موسسه انستيتو استعدادهای انساني فيلادلفياي امريكا اموزشهایي را براي فعال كردن ذهن کودکان معلول و مشكل دار ابداع كرد . اين تجربيات اموزشي از سال 1961 روي کودکان عادي هم ازمايش شد و جواب داد . کودکاني كه در ان سالها اموزشها را دريافت و تجربه كردند ، نابغه شدند . بيوگرافي انها را در سايت ( www.iahp.org ) مي توانيد مشاهده كنيد .
- بومي سازي اموزشها : در سال 1383 همزمان با 2 سالگي دخترمان نيلوفر با اين اموزشها اشنا شديم و كار اموزش را اغاز كرديم . در همان چند روز اول پاسخ مثبت را دريافت كرديم . در سال 84 گزارش 2 صفحه اي از نيلوفر با عكس روي جلد در مجله خانواده سبز چاپ شد . دران گزارش قول همكاري و راهنمايي به هموطنان عزيز داده شد . بسته مرحله اول اموزشي را تدوين و جهت كارشناسي و دريافت تأييديه به وزارت اموزش و پرورش ارائه كرديم . در نامه اموزش و پرورش به هدف از اين اموزشها نخبه پروري اطلاق شده است. كپي نامه های اموزش و پرورش در بسته های اموزشي ارائه مي شود .
در طول اين چند سال ، اموزشها كامل ترشد و تجربيات عملي ما كمك كرد تا اموزشها به لحاظ كيفي به حد قابل قبولي برسند . به دليل ارتباط هميشگي با اعضاي تراشه های الماس بازخوردها دائماً ارزيابي مي شوند و بعضاً تجربه های ارزنده ي كساني كه از اين اموزشها استفاده مي كنند هم در كيفيت كار اموزش تأثير گذار است كه در نهایت اموزشها با شرايط فرهنگي خودمان بومي سازي شده است .
- محتواي بسته های اموزشي : چهار مرحله اموزش در چهار بسته اموزشي ، شامل كارتها – لوحه ها كتاب – CDهای اموزشي فارسي و فيلم انگليسي جهت اشنايي با زبان انگليسي ، جزوه های راهنماي اموزش فارسي و انگليسي است كه امكان اموزش سريع و اسان توسط والدين به کودکان 6-2 سال را فراهم مي اورد.
- نمونه اي از کودکان اموزش ديده : از کودکاني كه در سالهای اول شروع كار تراشه های الماس اموزشها را دريافت كرده اند ، هستند كساني كه سالهای اول ، دوم ، سوم يا چهارم دبستان را طي مي كنند و ما هر از گاهي به كمك مشخصات و شماره تلفن هایي كه در پرونده انها در دفاترمان ثبت كرده ايم خبر مي گيريم . اما نزديك ترين فرد همين نيلوفر خودمان است كه اولين عضو تراشه های الماس است . او اكنون در كلاس دوم ابتدائي مشغول به تحصيل است . اولين تجربه نيلوفر از خواندن در كلاس اول ابتدائي اين بود كه بعد از انكه معلم او با توانائي های او اشنا شد در همان روزهای اول سال به بچه های كلاس گفت : بچه ها ساكت !... مي خواهم يك چيزي به شما بگويم . بچه ها همه ساكت شدند . نيلوفر را به پاي تخته صدا كرد و گفت : بچه ها ، ... نيلوفر توانايي خواندن كتاب را دارد حالا از او مي خواهم كه اولين شعر كتاب را براي شما بخواند. نيلوفر مي گويد شعر را از روي كتاب با صداي بلند و روان خواندم . بعد از تشويق بچه ها كنار دوستم نشستم . دوستم مرا بغل كرد و بوسيد و با تعجب و خوشحالي پرسيد تو چطور خواندن را ياد گرفتي ؟گفتم مامان و بابام يادم دادند . چه خوب پس مي شه تو هم به من ياد بدي ؟
گفتم اره حتماً . من مي تونم كمكت كنم . ان روز اين انگيزه قوي در ديگر هم كلاسي های نيلوفر هم بوجود امد .
اكنون طرحي با عنوان شهاب يا شناسايي و هدايت استعدادهای برتر از دوران ابتداييدر بنياد ملي نخبگان در حال طراحي است كه اجراي ان به عهده وزارت اموزش و پرورش خواهد بود. سوابق و محتواي طرح اموزشي ��راشه های الماس به اطلاع مسئولين طرح شهاب رسيده است. در جلساتي كه با مسئولين محترم در بنياد ملي نخبگان داشتيم انها تراشه های الماس را به نوعي پيش نياز طرح شهاب قلمدادكرده اند.
مشاوره و راهنمايي: (77258603-77263117)021
www.TA-KIDSCANREAD.com
با تشكر / احمد زمانيمشخصات آگهی :
 • کد آگهی : 345256
 • بروزرسانی : شنبه 27 دي 1393
 • نام : احمد زمانی
 • ایمیل :
 • تلفن : 021(77258603 77263117 77260727)
 • قیمت :
 • آدرس:
 • تعداد بازدید : 7090
ارسال پیام به آگهی دهنده

در مورد :تراشه های الماس اموزش خواندن به کودکان - تهران

کد امنیتی تازه سازی
آگهی های مرتبط : سایر

اموزش خواندن فارسي و انگليسي به كودك 2تا6 سال. . "تراشه های الماس". . www.TA-KIDSCANREAD.com. www.TARASHEALMAS.com....

احمد زمانی ,تهران
مشاهده آگهی

اموزش خواندن فارسي و انگليسي به كودك 2تا6 سال. . "تراشه های الماس". . www.TA-KIDSCANREAD.com. www.TARASHEALMAS.com....

احمد زمانی ,تهران
مشاهده آگهی

تراشه هاي الماس<br>www.TA-KIDSCANREAD.com<br><br>&quot;مديريت ذهني کودکان&quot;<br><br>ذهن کودکان همانند يك رايانه قابل برنامه ريزي است. لازم است وال...

احمد زمانی ,تهران
مشاهده آگهی

تراشه های الماس<br><br>www.Ta-KidsCanRead.com<br><br>&quot; كدام گزينه صحيح است ؟ &quot;<br><br>اینده ي فرزند شما را كداميك از گزينه های زير رقم مي ز...

احمد زمانی ,تهران
مشاهده آگهی

فروش اینترنتی و توزيع عمده معروف ترين و پرفروش ترين بسته هاي اموزش كلمات فارسي و انگيسي با قيمت و شرايط باور نكردني<br>. ليست برخي از عناوين:<br>...

محمد رضا حکمت خواه ,
مشاهده آگهی

فروش اینترنتی و توزيع عمده معروف ترين و پرفروش ترين بسته هاي اموزش كلمات فارسي و انگيسي با قيمت و شرايط باور نكردني. ليست برخي از عناوين:. بس...

محمد رضا حکمت خواه ,
مشاهده آگهی