انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

خاک تونسیل

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 4 دي 1400
خاک تونسیل فعال (اکتیو) صنعتی :

 خاک های رنگبری بر اساس نوع کار و میزان ترکیبات پارافينيک داخل روغن انواع مختلفی را دارا میباشد.
به طور کلی از لحاظ ترکیبات داخلی طیف گسترده‌ای از مواد را دربر می‌گیرد.
از کاربردهای اصلی خاک تونسیل اکتیو یا فعال می توان به استفاده از آن در صنعت به منظور تصفیه روغن ترانس، وایت اویل، وازلین، روغن صنعتی، روغن مایع و جامد و جداسازی رنگ مشتقات نفتی با نقطه اشتعال پایین نام برد.
از عمده قابلیت های استفاده از این ماده به صورت فعال آن می توان به استفاده 50 درصد پایین تر به نسبت مدل معمولی و خام آن اشاره نمود. مقدار ترکیب این ماده با توجه به نوع روغن پایه متفاوت است به طوری که به جهت رنگ زدایی روغن ترانس به میزان 1 الی 2 درصد و پارافین به مقدار 8 درصد می باشد.

بنتونیت چیست؟

بنتونيت (Bentonite):
اکثر خاک های رس اسمکتيت را عموما در زمين شناسی بنتونيت می نامند.
برای راحتی بنتونیت را یک کانی یا محصولی با محتوی مواد خاک اسمکتيت در نظر می گيرند که عموما از مونت موريلونيت تشکیل شده است. بنتوینت از نظر ساختمانی دارای ساختمان سه لایه ای هستند که یک لايه آلومينيوم هشت وجهی بين دو لايه سيليس چهار وجهی قرار می گیرد. صفحات چهار وجهی از SiO4 تشکیل شده است و هر چهار وجهی آن توسط 3 اتم اکسيژن با چهار وجهی های مجاور خود پیوند می يابد.
بنتونيت حاوی هيدروکسيل (OH) اند که در مرکز حلقه شش تايی قرار می گیرند. صفحات چهار وجهی توسط صفحات هشت وجهی به يکديگر متصل می شوند. صفحات هشت وجهی از کاتيون های دو و سه ظرفیتی تشکیل شده اند. نحوه قرار گرفتن صفحات چهار وجهی و هشت وجهی به حالت T-O-T است. فاصله بنيادی در اين گروه 14 آنگستروم است. به علت توانایی جذب مولکول های آب توسط اسمکتيت اين فاصله می تواند از 6/9 تا 4/21 آنگستروم تغيير کند. بنتونیت برحسب منبع زمین شناسی، قابلیت تعویض اتیون، فرایند تولید و کاربرد نهايی آن به انواع مختلفی تقسيم می شود نظير: بنتونيت سديم دار، بنتونيت کلسیم دار، بنتونیت تعویض یونی، بنتونیت (خاک) فعال شده اسيدی، خاک رنگبر، خاک جاذب، بنتونيت يامينگ، بنتونيت جنوب، بنتونيت سفيد. اندازه ذرات بنتونیت همیشه کمتر از 5/0 میکرون است.
 

بنتونیت اکتیو چیست؟

بنتونيت اکتیو اسيدی: (Acid Activates Bentonite)

بنتونيت اکتیو اسيدی، يک بنتونيت کلسيمی است که برای مبادله یون کلسیم با يون های هیدروژن، حل ناخالصی های کربنات، تصفيه آلومينيم تتراهدرال و منيزيم اکتاهدرال، آلومينيم و آهن و ورقه ورقه کردن گوشه های توده های تشتک های (Stacks) رس فعال شده است. اثر کلی اين فرايند افزايش تخلخل (Porosity) و سطح فعال و در نتیجه خواص جذبی است.


 فرمولاسیون های مختلف اویل پاسارگاد در جهت رنگبری انواع روغن های موتوری و صنعتی و دیزلی و.... به صورت ۱۰۰ درصد موثر میباشد.
مهم ترین بخش صنایع تصفیه روغن سوخته و یا بازیافتی نوع خاک و درصد اکتیو بودن و رنگبری میباشد.

بازرگانی اویل پاسارگاد با سالها تجربه در امر فرمولاسیون و مشاوره تخصصی در زمینه تصفیه روغن اماده مشاوره به شما سروران گرام میباشد.
در فرمولاسیون جدید ما درصد اسید به زیر نیم درصد و درصد خاک تا ۲ درصد میباشد.
ضایعات تولیدی تا۵۰ درصد کمتر
رنگ روغن بسيار شفاف تا روغن های وایت....
خاک جدید با فرمولاسیون بسیار مقرون بصرفه و اقتصادی
توجه داشته باشید فرمولاسیون جدید ما چندین برابر خاک های موجود در بازار قدرت رنگبری دارد.
آگهی دهنده
oilmaterial
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : شهران، بالاتر از فلکه دوم ساختمان بانک پاسارگاد طبقه سوم بازرگانی اویل پاسارگاد
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 1049938
بازدید : 64
دسته بندی : مواد شيميايي
آگهی دهنده
oilmaterial
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : شهران، بالاتر از فلکه دوم ساختمان بانک پاسارگاد طبقه سوم بازرگانی اویل پاسارگاد
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com