نرم افزار ارسال پیامک انبوه

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 112832
 • بازدید 2543
 • نام حمید
 • دسته بندی برنامه نويسي
 • تلفن 09157213565
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 29000 تومان
 • ایمیل
 • شهر بیرجند
 • آدرس
نرم افزار PCSS نرم افزاري جهت ارسال پيامک بصورت تکي ، گروهي و يا انبوه مي باشد که در سال 1388 توسط شرکت فناوري اطلاعات پويش بيرجند به بازار عرضه شد. اين نرم افزار قادر است براحتي با ليست هاي مختلف تلفن از بازه ها و رنج هاي مختلف و نامرتبط کار کند. يعني علاوه بر ارسال تکي و انبوه که نوع انبوه معمولا در يک بازه خاص مي باشد ، قادر است شماره هاي نامرتبط را در ليستهاي تلفن مجزا ذخيره کرده و براي آنها پيامک ارسال نمايد.
اين نرم افزار مي تواند پيامک را هم به زبان انگليسي و هم به زبان فارسي ارسال نمايد. که طول پيامک انگليسي حداکثر 160 کاراکتر و فارسي 70 کاراکتر مي باشد.
PCSS با تمام گوشيهاي قابل شناسايي با کامپيوتر که داراي درايور گرداننده مودم گوشي هستند ، بخوبي کار مي کند. تنها کافيست گوشي خود را با کابل USB به کامپيوتر متصل کرده و با سي دي درايور موجود در جعبه گوشي ، آنرا نصب نماييد. حال بسادگي اين نرم افزار گوشي شما را شناسايي کرده و روي پنجره نرم افزار مي توانيد نام گوشي را مشاهده کنيد.
به کمک اين نرم افزار قادر خواهيد بود شماره هاي مورد نظر خود را به صورت ليست هاي جداگانه و قابل ويرايش ذخيره نماييد و در مواقع لازم آنها را باز کرده و برايشان پيامک ارسال کنيد. بدين ترتيب لازم نيست شماره هايي که مايل به ذخيره کردن آنها در گوشي نيستيد را در ليست خود تحمل نماييد و هر بار لازم نيست براي ارسال پيامک آنها را در دريافت کنندگان اضافه کنيد. فرض کنيد شما صاحب يک آموزشگاه هستيد و مي خواهيد پيامي را براي اعضاي يک کلاس بفرستيد. براي اين کار کافيست يک بار ليستي در کامپيوتر خود ايجاد کرده و شماره هاي افراد کلاس را به آن اضافه نماييد. حال متن پيام را در نرم افزار تايپ کرده و به آن ليست ارسال کنيد. در نوبت هاي بعدي ليست شما موجود است و کار ساده اي پيش رو خواهيد داشت. اين قابليت در اکثر نرم افزارهاي ارسال پيامک انبوه وجود ندارد.
قابليت جالب ديگر اين نرم افزار برنامه شماره ساز است. در اکثر برنامه هاي مشابه شما يک شماره به برنامه مي دهيد و تعيين مي کنيد تا به طور مثال 1000 شماره از اين شماره به بعد را ارسال کند. بنابراين قدرت دخل و تصرف در شماره ها را نداريد و نمي توانيد شماره اي را بين اين شماره ها اضافه کرده و يا حذف کنيد. ضمنا در نرم افزارهاي مشابه چنانچه برنامه نتواند براي بعضي از شماره ها پيامک ارسال کند براي رسيدن به 1000 شماره مورد نظر شما ممکن است از بازه خارج شود. اما در PCSS شما مي توانيد تعيين کنيد از شماره X تا شماره Y پيامک ارسال شود. بنابراين مشکل ارسال پيامک به خارج از بازه دلخواه حل ميشود. ضمنا شما مي توانيد از داخل ليست شماره اي را حذف کرده و يا اضافه کنيد.
PCSS ليست شماره هايي که پيامک براي آنها با موفقيت ارسال نشده را نگهداري ميکند و شما مي توانيد دوباره براي آنها پيام بفرستيد.
قابليت جالب ديگر اين نرم افزار نگهداري آخرين شماره ارسال شده است. کاربرد اين مورد چيست؟ فرض کنيد شما ارسال انبوه را شروع کرده ايد و پس از گذشت مدتي بر اثر اتفاقي مانند قطعي برق و يا ري استارت شدن سيستم ، ارسال متوقف شود. شما به کمک اين گزينه مي توانيد آخرين شماره ارسال شده را درنظر گرفته و ارسال انبوه را پس از آن شماره از نو آغاز کنيد.
PCSS متن پيام شما را بصورت خودکار ذخيره ميکند تا در اجراي بعدي در برنامه ظاهر شود و نياز مجدد به تايپ نباشد. همچنين شما مي توانيد متن هاي مختلف را جداگانه ذخيره کرده و يا پيامکي را از يک فايل متني دريافت کنيد.
مشاهده گزارش کار در اين نرم
آگهی های مرتبط : برنامه نويسي