تحصیلات تکمیلی رایگان و انگلیسی در بلژیک - تهران

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 209581
  • بازدید 15388
  • نام رویای دانش
  • دسته بندی كنكور
  • تلفن
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس تهران، خیابان آزادی، ساختمان کاوه، بلوک 2، شماره 114
دانشگاه هاسلت (Hasselt University) یک مرکز آموزش عالی پیشرفته و مدرن است که در سال 1971 تأسیس گردیده است و در شهر کوچک و زیبای دیپنبیک (Diepenbeek) در ایالت لیمبورگ (Limburg) در شمال بلژیک واقع گردیده است. زبان اصلی مردم این منطقه هلندی (Dutch) است و اکثریت آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. این دانشگاه در مقاطع گواهینامه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو میپذیرد. تمام دوره های تحصیلات کارشناسی و اکثر دوره های کارشناسی ارشد به زبان هلندی ارائه میشوند. با توجه به اینکه دانشگاه هاسلت یک مؤسسه دولتی و مورد تأیید وزارت آموزش بلژیک میباشد، مدارک صادره از سوی آن توسط وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران نیز قابل ارزشیابی هستند. مؤسسه خدمات اعزام دانشجوی رؤیای دانش، دارای مجوز اعزام دانشجو به هلند و بلژیک از وزارت علوم ایران، شما را تا آخرین نقطه برای تحصیل در کالجها، دانشگاههای علمی-کاربردی و دانشگاههای جامع و ممتاز و کالجهای مدرن اروپا همراهی مینماید.

دوره های کارشناسی ارشد

در تعدادی از دوره های کارشناسی ارشد تحصیل به زبان انگلیسی صورت میگیرد. این رشته ها عبارتند از: مدیریت (گرایشهای مطالعات بازرگانی و سیستمهای اطلاعات بازرگانی – 1 ساله)، آمار (گرایشهای آمار کاربردی، آمار حیاتی، بیوانفورماتیک – 2 ساله)، علوم حمل و نقل (ترافیک – 2 ساله)

دوره های دکترا

دوره های دکترا به صورت پژوهشی (by research) برگزار میشوند و طول مدت آنها 4 سال است. لازم است دانشجو به زبان انگلیسی مسلط باشد (نیازی به فرا گرفتن زبان هلندی وجود ندارد). امکان گذراندن این دوره ها به صورت مشترک (با یک استاد راهنما در داخل ایران و استاد راهنمای اصلی در بلژیک) وجود دارد. دوره های دکترا عبارتند از: علوم اقتصاد کاربردی، فیزیک، ریاضی، بیولوژی، شیمی، فنآوری اطلاعات، علوم پزشکی، علوم بیومدیکال، مطالعات حمل و نقل، معماری، معماری داخلی، هنرهای دیداری و شنیداری (اودیوویژوال)

شهریه ها و سایر هزینه ها

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بسیار ناچیز است (کمتر از 850 یورو در سال). در دوره دکترا شهریه ای دریافت نمیشود. امکان اخذ بورس تحصیلی در مقطع دکترا وجود دارد (در صورت قوی بودن پروپوزال دانشجو). در بلژیک برای زندگی دانشجویی مجردی ماهانه بطور متوسط به 600 یورو نیازمند هستید (برای هزینه های مسکن، خورد و خوراک، بیمه پزشکی و پوشاک). در ماههای اول هزینه ها تا حدودی بیشتر ولی بعداً کاهش مییابد. لیکن، زندگی در شهر کوچک دیپنبیک هزینه ها کمتر از شهرهای بزرگ است به نحوی که یک اتاق مجردی را میتوان با کمتر از 250 یورو در ماه اجاره نمود.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش

فرم تقاضا، فتوکپی برابر اصل مدارک تحصیلی و ریزنمرات، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریزنمرات به یکی از زبانهای فرانسوی یا آلمانی، ارائه گواهی از وزارت علوم ایران مبنی بر اینکه دارنده مدارک فوق از نظر قانونی حق تحصیل در مقطع مورد تقاضا را دارد (مؤسسه رؤیای دانش اقدام مینماید)، دو قطعه عکس پاسپورتی، فتوکپی تمام صفحات گذرنامه، دو برگ توصیه نامه علمی از اساتید مربوطه (به زبان انگلیسی)، پروپوزال تحقیقاتی (فقط برای دانشجویان دکترا)

خدمات ما

مشاوره، اخذ پذیرش زبان و دوره های دانشگاهی، راهنمایی و مشاوره ویزا و اقامت تحصیلی، خدمات بانکی و انتقال ارز، تأمین مسکن دانشجویی، انتقال از فرودگاه به محل سکونت، مشاوره و راهنمایی در بلژیک در سال اول تحصیل، باز
آگهی های مرتبط : كنكور