مشاوره فنی مهندسی در زمینه تولید محصولات پليمري

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 258088
  • بازدید 6273
  • نام حميدرضا اصفهاني
  • دسته بندی ماشين آلات
  • تلفن 09122563203
  • بروزرسانی يکشنبه 4 آذر 1397
  • ایمیل
  • شهر ساوه
  • آدرس شهر صنعتي كاوه - خيابان مركز خريد - گروه مهندسي مشاوران پارس تكنيك
مديران عامل محترم شركتهای تولید کننده محصولات پلیمری
ضمن عرض سلام


احتراماً به استحضار میرساند شركت مشاوران پارس تكنيك با بهره گيري از متخصصين توانمند مهندسی پليمر و رنگ و نیز تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته، با هدف ارتقاء كيفيت محصولات پلیمری ، بهينه سازي فرآیند تولید، كاهش هزينه هاي تولید و ارائه راه کارهای مهندسی و دقیق در جهت تولید محصولات پلیمری ، فعالیت خود را از سال 1386 با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز نمود و در راستای اهداف بلند مدت خود ، در نظر دارد همكاري گسترده و جامعی را در زمينه توليد مهندسی انواع محصولات پليمري از خانواده ( لاستیک ، پلاستیک ، کامپوزیت ، رنگ ، رزین و چسب) در قالب پروژه های صنعتی هدفمند و زمانمند با واحدهاي صنعتی توليد کننده محصولات پلیمری آغاز نمايد. در همین راستا آمادگي خود را جهت همكاري صمیمانه با آن واحد صنعتي اعلام مي دارد و بخشي از خدمات خود را به طور خلاصه معرفي مي نمايد :

1) ارائه مطالعه امکان سنجی و طرح توجیهی مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید محصولات پلیمری ( لاستیک ، پلاستیک ، کامپوزیت ، رنگ ، رزین و چسب )

واحد تحقیقات صنعتی گروه مشاوران پارس تکنیک با بهره گیری از تجارب ارزشمند خود در انجام پروژه های صنعتی و تحقیقاتی توانسته است تا کنون دهها طرح مطالعات امکان سنجی فنی ، مالی ، اقتصادی ، طرح ‌های توجیهی و مطالعات بازار را در حوزه محصولات پلیمری ، جهت اخذ تسهیلات از کلیه بانک‌ های کشور و موسسات مالی- اعتباری ، سازمان ‌ها و وزارتخانه‌ ها را با موفقیت کامل به انجام برساند .

2) راه اندازی خط تولید انواع محصولات پلیمری با رعایت بالاترین درجه استانداردهای مرتبط

گروه مشاوران صنعتی پارس تکنیک با در اختیار داشتن متخصصین توانمند و ارتباط با شرکتهای بزرگ تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات تولید محصولات پلیمری و همچنین تولید کنندگان مواد اولیه ، قادر است با دریافت پروژه های کارآفرینی در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری از کارآفرینان و مدیران محترم ، شرایط را برای راه اندازی واحد تولیدی با در نظر داشتن بالاترین کیفیت ممکن برای دستگاه ها و مواد اولیه فراهم نموده و کارآفرینان و مدیران محترم را از ابتدا تا تولید صنعتی محصول همراهی نماید .

3) مشاوره مهندسی در زمینه تکنولوژی تولید ، انتخاب مواد و رفع عیوب محصولات پلیمری و کاهش درصد ضایعات تولید

از جمله خدمات ارزنده ای که توسط گروه مشاوران صنعتی پارس تکنیک ارائه می گردد می توان به بهبود کیفیت محصولات پلیمری ، کاهش درصد ضایعات و بهینه سازی فرآیند تولید با امکانات موجود در کارخانجات، از طریق طراحی مهندسی فرمولاسیون محصولات پلیمری و تنظیم نقاط اپتیمم دستگاه های تولید کننده محصول، اشاره نمود. قطعاً دستیابی به شرایط بهینه فرمولاسیون و تجهیزات تولید نقش مهمی را در کاهش درصد ضایعات و نیز بهبود کیفیت محصولات پلیمری ایفا خواهد نمود .

4) مشاوره مهندسی در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری نظیر :

از جمله خدمات مشاوره فنی مهندسی گروه مشاروان صنعتی پارس تکنیک، می توان به ارائه راه کار مهندسی در زمینه تولید محصولات مورد نظر اشاره نمود . از آن جمله :

• مشاوره فنی مهندسی در زمینه تولید محصولات اکستروژنی و کلندرینگ :

 تکنولوژی تولید انواع لوله و پروفیلهای پلاستیکی و لاستیکی قابل استفاده در :
 شبكه هاي آبياري تحت فشار، آبرساني، فاضلابی و گاز رساني شهري و روستائي و پوشش كابلهاي مخابراتي ، فيبر نوري ( ت
آگهی های مرتبط : ماشين آلات