مرکز فروش مخلوط کن دوالتو به قیمت عمده - يزد

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 284655
 • بازدید 3254
 • نام یزدیران شاپ
 • دسته بندی ظروف
 • تلفن 09384582969پيامك
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 440000تکی
 • ایمیل
 • شهر یزد
 • آدرس http://www.yazdiranshop.com/index.php?productid=326
توضيحات مربوط به اين كالا

دوالتو ، وسيله اي است براي خرد كردن ، همزدن ، مخلوط كردن و ريز كردن. براي درست كردن سالاد تمام سبزيجات را خرد کنيد. براي تهيه نان و كيك مواد را با هم مخلوط كرده و خمير درست کنيد ، همچنين مي توانيد پياز و سبزي را ريزخرد كرده و گوشت را چرخ کنيد. نوشيدني هاي خوش طعم اماده کنيد و حتي يخ را پودر نماييد تا يك فالوده خنك و گوارا بنوشيد.

دوالتو با دو تيغه دوقلوي بسيار تيز كه در خلاف جهات يكديگر با قدرت بالايي مي چرخند يكي از بهترين و كارامد ترين خرد کن هاي جديد است. محفظه ان داراي دو پايه نگهدارنده است كه تيغه ها بر روي ان قرار مي گيرند. مي توانيد دو ميله همزن پلاستيكي را به صورت كشويي بر روي دسته تيغه ها قرار دهيد تا موادي را كه با مايعات مخلوط مي کنيد برايتان به خوبي هم بزند.

يك محفظه كوچك درب داربرروي درپوش دستگاه قرار دارد تا شما بتوانيد بدون جدا كردن اجزاء دستگاه از هم هرگاه نياز به افزودن مايعات و يا مواد ديگر داشتيد در همان زمان از طريق اين محفظه ، به راحتي اين كار را انجام دهيد.

دكمه روشن/خاموش دستگاه ميزان قدرت دستگاه را براي خرد كردن مواد تنظيم مي کند. شما با فشار ارام يا محكم دكمه مي توانيد اندازه و شكل خرد كردن مواد را تغيير دهيد.

ويژگي هاي محصول :

■ داراي ظرفي با حجم يك ليتر
■ كوچك وسريع با موتوري پرقدرت
■ كار ريز كردن ، خرد كردن ، مخلوط كردن ، همزن و رنده را برايتان انجام مي دهد
■ با قابليت تنظيم قدرت موتور تنها با نحوه فشردن دكمه روي دستگاه
■ داراي دو ميله ي همزن قابل اتصال
ايا براي خرد كردن مواد مختلف روش خاصي وجود دارد؟

بله ، روش چرخش سريع ، روش ضربه اي پالسي و روش چرخش اهسته. شما مي توانيد با قطع و وصل كردن فشار دكمه دستگاه ، مواد را خرد کنيد ، با نگه داشتن مدام دكمه ، به حالت چرخش سريع مواد را له و رنده کنيد و مواد ريز و نرم را با فشار كمي كه به دكمه وارد مي اوريد ، به اهستگي چرخانده و خرد نماييد.

اگر دو دسته تيغه را باهم داخل دستگاه قرار دهيم ، تيغه ها به هم برخورد نمي کنند؟

به هيچ وجه. تيغه ها طوري طراحي شده اند ، كه در جهت عكس يكديگر مي چرخند و تمام موادي كه مابين انها قرا مي گيرد به خوبي و يكدست و هماهنگ خرد مي شوند.

ايا مي توان در صورتيكه مقدار كمي مواد داخل كاسه باشد ، فقط يك تيغه را داخل دستگاه قرار دهيم؟

خير ، به هيچ عنوان اين كار را انجام ندهيد. براي استفاده از دستگاه بايد حتماً هر دو تيغه خردکن داخل پايه هاي نگهدارنده تيغه كه كف ظرف دوالتو قراردارند ، نصب شوند.

ميله هاي همزن براي چه كارهايي كاربرد دارند؟

اين ميله ها براي همزدن و مخلوط كردن مواد خرد شده ي توسط تيغه ها به كار مي روند و در مواردي كاربرد دارند كه همراه مواد ، مايعي نيز به تركيب اضافه کنيد. اين ميله ها با همزنهاي پلاستيكي خود به بهترين شكل مواد را با هم مخلوط مي کند.

فروش با قیمت عالي در يزديران شاپ
قیمت امروز اين محصول را داخل سايت اصلي ببينيد
ارسال به سراسر ايران با سيستم پرداخت در محل
www.yazdiran@ymail.comآگهی های مرتبط : ظروف