هدیه ای از جنس طلای 24عیار

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 291388
 • بازدید 5620
 • نام فروشگاه اینترنتی5040
 • دسته بندی طلا و جواهر
 • تلفن 02144467550
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 106000
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
هدیه ای فراموش نشدنی از ارزانترین و پرسابقه ترین فروشگاه اینترنتی تاریخ ایران www.5040.ir
آثار رواني هديه ‌دادن:
هديه چه به صورت مادي باشد و چه معنوي، اثرات رواني زيادي، هم بر فرد هديه دهنده و هم هديه گيرنده دارد. زيرا فرد هديه دهنده به اين ارزش معنوي در ذات خود رسيده است كه اكنون، وقت قدرداني، تشكر و احساس و ابراز همدلي و درك متقابل است و در عوض، فرد هديه گيرنده نيز به ارزش معنوي آن پي خواهد برد. شفايي در اين باره مي‌گوید: به طور كلي زماني كه فرد هديه گيرنده با دريافت هديه به اين نتيجه مي‌رسد كه براي طرف مقابلش مهم بوده است و در خريد و انتخاب هديه وقت، انرژي و هزينۀ فكري و روحي صرف شده است، حتي اگر اين هديه ساختۀ دست او هم نباشد، برايش ارزشمند است خصوصاً آنكه فرد هديه گيرنده احساس كند كه با نوع هديه‌اي كه ديگري به او داده است، ارزش و قدر و منزلتش از سوي فرد هديه دهنده درك شده است.
بنابراين سنخيت و نوع هديه با موقعيت پيش آمده و ويژگی‌هاي شخصيتي فرد هديه گيرنده از اصل‌هاي بنيادي فلسفۀ هديه دادن است.
در قديم افراد براي ارزشمندترين و مورد احترام ترين فرد خانواده يا فاميل، هديه دست ساز ارزشمندي تهيه كرده و برايش هديه ميبردند. اما امروزه به دليل محدوديت وقت و انرژي افراد، اين اصل رو به فراموشي است. هرچند پس از گذشت سالها امكان فرهنگ پروري مجدد، كاري سخت است اما انتظار مي‌رود افراد در تقديم كردن هدايا به يكديگر مبناي همدلي، صميميت و محبت را رعايت كرده و اصول اصلي را از خاطر نبرند.
گاهي اوقات هديه اي گرانقيمت شادي زيادي به همراه دارد و صميميت را افزايش مي‌دهد اما در برخي موارد خصوصاً وقتي دلخوري پيش آمده و كدورتي شكل گرفته باشد، ارزشمندترين هدایا نيز تأثير عاطفي و رواني گذشته را احياء نخواهد كرد و شكل و نوع هديه در اين باره فرق مي‌كند. بنابراين درك موقعيتها از اصل‌هاي نخستين در رعايت روابط صحيح اجتماعي و عاطفي است.
این شاخه گلهای بسیار زیبا وکوچک، با استفاده از تکنولوژی نانو و طلای خالص 24 عیار ساخته میشود و یک هدیۀ جالب، زیبا، ماندگار و مجذوب با قیمت بسیار مناسب، برای آنکه دوستش دارید میباشد. این گل سرطلا میتواند بهترین هدیه ای باشد که هرشخصی دریافت کرده است. فقط با 106000تومان، عزیزانتان را خوشحال کنید. بهترین هدیه برای همسر: هدیه سالگرد ازدواج و یا هدیه سرسفره عقد. مناسبترین هدیه روز مادر: زیباترین هدیه برای مادر. ماندگارترین هدیه تولد برای فرزند یا خواهر ویا پدرو برادر. خیره کننده ترین وسیله تزئیناتی منزل.
و بالاخره هميشه طلا به عنوان شيكترين و كلاسيك ترين هديه تاريخ بوده ولي به دليل قيمت بسيار بالا، محدوديت زيادي براي خريد وجود داشته. ولي شركت گلدبست امارات موفق شده با به كار بردن تكنولوزي نانو طلا را بسيار نازك كرده به طوري كه قيمت آن بيش از 25برابر ارزانتر شده، ولي طلاي به كار رفته همان طلای 24عيار ميباشد و علت قيمت كم، فقط كم بودن طلاي بكار رفته در محصولات است ولي مشخصات و رنگ طلا بصورتي در آن مشخص است كه قيمت آن بيشتر از آن بنظر ميرسد براي همين ما براي هديه اين محصولات را پيشنهاد ميكنيم که ساخته شده از طلای 24عیار توسط تکنولوژی نانو با روکشی از پلی استر جهت محافظت میباشد.
جنس و عیار طلای مذکور، در آزمایشگاههای معتبر سنجش عیار طلا ویا طلافروشی های سراسر جهان، قابل سنجش است.
فروشگاه اینترنتی 5040 بزودی سرویس طلا مانند دستبند طلا، سینه ریز طلا، انگشتر طلا، گوشواره طلا، النگو طلا، ساعت طلا، زنجیر طلا، مدال طلا، کلیپس طلا، خلخال و پایبند طل
آگهی های مرتبط : طلا و جواهر
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.