خرید ماساژور گردن ویبره حرارتی و موزیکا - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 318865
 • بازدید 1922
 • نام شادی فرد
 • دسته بندی خدمات پزشكي
 • تلفن
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 126000 تومان
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس onlineshop.ekala.biz
ديگر نگران درد ناحيه گردن و گرفتگي عضلات ان نباشيد كافيست اين دستگاه را تهيه نماييد.
داراي چند حالت ویبره و 1 حالت گرماي ملايم ارام بخش با قابليت كاركرد با اداپتور و باطرى ، با قابليت پخش موزيك و داراي لوازم جانبي كامل در هر بسته بندي .
گردن ما در مقابل انواع مختلفي ازاسترسها و فشارها اسيب پذير است. مهره هاي گردن بعد از مهره هاي كمر بيشتراز بقيه مهره ها به اختلالات استخواني و عضلاني دچار مي شوند. ارتروز ، ساييدگي ، كاهش فاصله بين مهره ها و فتق ديسك بين مهرها مهم ترين مشكلات گردن هستند.
مهره هاي گردن ، نخاع و ريشه هاي عصبي بسيار مهمي را در برگرفته اند كه بسيار حساس تر از مهره هاي كمري هستند.ما در ناحيه گردن ، هفت مهره گردني داريم كه اين مهره ها علاوه بر انكه نخاع و ريشه هاي عصبي را در بر گرفته اند ، عروقي را كه از سمت قلب به مغز مي روند نيز احاطه كرده اند و همچنين نقش حمايتي از اعصاب و عروقي را دارند كه از جمجمه به سمت اندام ها مي روند.
مشكلاتي هم كه در اين ناحيه ايجاد مي شود معمولا به دليل حركات زيادي است كه گردن دارد. از طرفي ، دردهاي گردن به دليل خستگي عضلاتي است كه در اطراف گردن وجود دارد چون عضلات بايد گردن را در موقعيت هاي خاص به شكل هاي خاصي نگه دارد كه همين عامل موجب خستگي و يا فشار روي اعصاب و عروق اين منطقه شده و در نتيجه ايجاد درد مي كند.
درد گردن در افرادي كه پشت ميز نشين هستند (كارمندها ، تايپيست ها ، افرادي كه مطالعه مداوم دارند و به طور كلي تمام افرادي كه با دست كار دقيقي را انجام مي دهند و بايد سر را خم كرده و به ان نگاه كنند) شايع تر است ; چون عضلات گردن شان مدام در حال انقباض است و سبب خستگي انها مي شود و وقتي عضله اي خسته شود جريان خونش كاهش پيدا مي كند.
هر عضله پس از مدتي انقباض بايد استراحت كند تا خون به ان برگردد ، در غير اين صورت در اثر كاهش جريان خون دردناك مي شود.
بهترين توصيه به افرادي كه دچار چنين مشكلاتي هستند استفاده پيوسته از اين ماساژر گردن كه داراي مكانيسم ویبره و حرارتی و پخش موزيك با قابليت استفاده از باطري يا برق مستقيم به جاي استفاده از بالشتهاي ويسكو الاستيك C يا U شكل كه فقط نگه دارنده گردن هستند ، مي باشد. اين ماساژر گردن جديدترين و كامل ترين ماساژر گردن توليد شده در دنيا مي باشد كه براي اولين بار در بازار مصرف ايران توزيع مي گردد.
ماساژور گردن مناسب استفاده در خودرو هنگام مسافرتهاي طولاني براي افرادي كه گردن درد دارند ، جايگزيني مناسب براي بالشتهاي ساده نگه دارنده گردن.
با در اختيار داشتن اين ماساژور گردن ديگر نگران گرفتگي عضلات گردن خود نباشيد.
در مواجهه با مشكلات بالا و دريافت نتيجه مناسب كافيست حداقل 20 تا 30 دقيقه در روز از دستگاه استفاده نماييد ، مدت زمان بهبود به عوامل مختلفي مثل سن فرد ، سطح سلامت فرد ، شدت و وسعت كشيدگي عضلات و سابقه وجود يا فقدان اسيب قبلي مشابه بستگي دارد.
در صدمات خفيف در همان روز اول استفاده از دستگاه بهبود نسبي حاصل و طي چند هفته علائم به طور كلي رفع مي گردد.
ديگر نگران استفاده از قرص و امپول شل كننده عضلات گردن در مواجهه با اين قبيل موارد نباشيد ، كافيست اين دستگاه ماساژر گردن را تهيه نماييد.

روشهاي خرید اين محصول:
1- خرید پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
2- واريز وجه به حساب (خرید نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.

برخي از امكانات و قابليتها:

داراي چند حالت ویبره و 1 حالت گرماي ملايم ارام بخش
با قابليت كاركرد با اداپتور و باطرى
با قابليت پخش موزيك و داراي لوازم جانبي كامل در هر بسته بندي
جديدترين و كامل ترين ماساژر گردن توليد شده در دنيا
براي افرادي كه گردن درد دارند ، جايگزيني مناسب براي بالشتهاي ساده نگه دارنده گردن.
با در اختيار داشتن اين ماساژور گردن ديگر نگران گرفتگي عضلات گردن خود نباشيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و سفارش محصول به سايت مراجعه كنيد

onlineshop.ekala.biz


آگهی های مرتبط : خدمات پزشكي