اطلاعات مشاغل اصناف و کارخانجات کشور - اصفهان

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 319589
  • بازدید 3215
  • نام محمد کریمی
  • دسته بندی برنامه نويسي
  • تلفن 03114210635_09139199398
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر اصفهان
  • آدرس
اطلاعات مشاغل ، اصناف و کارخانجات کشور

مديريت فروش ، بازاريابي و ارتباط با مشتري (CRM)

روش تبليغات و بازاريابي هدفمند يك روش تست شده است كه در حال حاضر توسط مراكز گوناگوني در حال استفاده بوده و موفقيت استفاده از اين روش به اثبات رسيده است . انچه مسلم است در دنياي مدرن امروز كه عصر انفجار اطلاعات ناميده شده ، تبليغات پراكنده براي اقشار مختلفي كه روزانه با انبوهي از تبليغات سر و كار دارند ، ديگر كارساز نبوده و مي بايست از راهكارها و روشهاي نوين بهره برد . روشي كه بتواند فرد را در موقعيت متفاوتي قرار داده و بيشترين تاثير را در كمترين زمان از خود بر جاي گذارد .در اين روش با استفاده از بانكهاي اطلاعاتي جامع از مشاغل و اصناف مختلف و سيستم مديريت فايلينگ قدرتمند در وقت و هزينه صرفه جويي كرده به طوري كه در زمان كوتاه ، سود سرشاري براي كسب و كار خود مي توانيد فراهم كنيد.

ايران نمايه داراي بيش از يك ميليون و دويست هزار بانك اطلاعات در 350 رسته شغلي بوده و به عنوان جامعترين بانك اطلاعات مشاغل در کشور مطرح مي باشد . اطلاعات كاملي از مشاغل کشور شامل مشخصات : نام مدير ، نام واحد صنفي ، نوع واحد صنفي ، شهر ، ادرس دقيق و شماره تماس مركز ايران نمايه در راستاي گسترش سيستمهاي نوين فروش و بازاريابي قيمت برنامه بانك اطلاعات و مديريت ارتباط با مشتري به يك پنجم قيمت عرفي بازار ارائه مي نمايد . به طوري كه با توجه به نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري و ساير امكانات ، مي توان گفت كه بانك هاي اطلاعاتي به صورت رايگان در اختيار مشتري قرار مي گيرد.

توجه: كليه بانكهاي اطلاعاتي در داخل نرم افزار مديريت فروش و بازاريابي(CRM) قرارداده شده ، كه داراي قابليتهاي گسترده اي جهت مديريت بانكهاي اطلاعاتي ، مي باشد

مشخصات نرم افزار بانك اطلاعات و مديريت ارتياط با مشتري(CRM)

- دارا بودن جديدترين بانكهاي اطلاعاتي اصناف ، مشاغل و کارخانجات کشور

- قابليت ارسال و دريافت پيامك (SMS) از طريق اتصال گوشي همراه و يا GSM مودم به كامپيوتر

ارسال پيامك انبوه و تبليغاتي به اصناف ، مشاغل و كليه مشتريان ثبت شده با امكان گزارش تحويل پيامك ، ذخيره پيامكهاي ارسالي و دريافتي ، ايجاد شماره همراه در بازه مشخص شده ، حذف شماره هاي تكراري و ناقص

ثبت تاريخ تولد و ازدواج در دفتر تلفن و ارسال پيامك تبريك به متولدين و مزدوجين روز

ثبت اطلاعات

امكان ثبت اطلاعات مشتريان ، مشاغل ، شركتها و ... با مشخصات كامل و همچنين درج نام بازارياب ، محصولات ارسال شده ، مكالمات صورت گرفته ، مكاتبات انجام شده و ... جهت انجام امور بازاريابي و فروش ، سطح بندي مشتريان ، تعريف و اضافه كردن گزينه هاي مورد نياز ، نحوه اشنايي مشتري و ...

تشخيص اطلاعات تكراري بصورت هوشمند در هنگام ثبت اطلاعات مشتري و همچنين در صفحه نتايج جستجو

جستجوي اطلاعات

امكان جستجو بر روي كليه پارامترها (نام مدير ، نام واحد ، شماره تماس ، شهر ، ادرس ، شغل مربوطه ، مكاتبات انجام شده ، تماسهاي صورت گرفته و ...) ، امكان جستجو بر روي اطلاعات بصورت معكوس (تماس گرفته نشده ها ، مكاتبه نشده ها)

انجام گزارشگيري پيشرفته جهت تحليل فروش و مديريت بازار

يك مدير بايد بداند: از هر محصول چه ميزان فروش داشته؟ هر كدام از مشتريان چه ميزان خريد داشته اند؟ در كدام شهرها بيشترين فروش صورت گرفته است؟ و هر بازارياب چه ميزان محصول به فروش رسانده است؟

مديريت بانكهاي اطلاعاتي

كاربر پس از انجام جستجو بر روي بانكهاي اطلاعاتي ، در قسمت نتايج جستجو مي تواند اين گزينه ها را مشخص نمايد: مكالمات و مكاتباتي صورت گرفته ، بازاريابيهاي انجام شده ، محصولات ارسال شده ، ثبت تاريخ قرار ملاقاتها و پيگريها براي مشتري مربوطه و ...

برنامه ريزي روزانه و ياداوري كارها

كليه كارها و برنامه ها شامل قرار تماسها ، قرار ملاقاتها ، پيگيريها ، چكها و ... در اين بخش ثبت شده و در روز و ساعت تعيين شده ياد اوري مي شود. همچنين كاربر مي تواند مشخص كند كه ياداوري بصورت هفتگي ، ماهيانه و يا ساليانه در روز معييني تكرار شود.

دريافت جديدترين اطلاعات جمع اوري شده از اصناف و مشاغل از طريق اينترنت

اطلاعات از مشاغل گوناگون بصورت دوره اي از منابعي همچون سايتهاي تبليغاتي و ساير منابع بانكهاي اطلاعاتي جمع اوري شده و پس از حذف موارد تكراري در بخش مربوطه قرار مي گيرد.

به اشتراك گذاري بانكهاي اطلاعاتي

مركز ايران نمايه با ارائه طرحهاي تشويقي اين فرصت را براي كاربران خود فرا
آگهی های مرتبط : برنامه نويسي