هیتر

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 332507
  • بازدید 1927
  • نام اسکندری
  • دسته بندی ماشين سازي
  • تلفن 0441 2246157 2246272
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس آدرس دفتر فروش: ارومیه خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم و نور مجتمع علم جو ماشین ساز�
شركت انديشه سبز سازنده انواع بخاري مرغداري و هیتر گلخانه نتيجه سالها تجربه خود را با دانش روز اروپا اميخته و هیتر حرارتي كم مصرف اژاكس را با الگوبرداري از كوره هاي هواي گرم هلندي به صورت انبوه وبا قيمت مناسب ، طراحي وتوليد نموده است ، كوره هواي گرم اژاكس ساخت شركت انديشه سبز ايمن ترين ، و با كيفيت ترين وكم مصرف ترين هیتر و بخاري صنعتي توليد شده در ايران مي باشد .
كوره هواي گرم اژاكس طرح هلند ساخت شركت انديشه سبز در سه سبك (سه استاندارد ) وسه شكل متفاوت براي استفاده در1- گلخانه ، به عنوان هیتر مخصوص گلخانه 2- در مرغداري ، وبه عنوان بخاري مخصوص مرغداري و 3-در كارخانه ، و كارگاه و انواع سوله به عنوان بخاري كارگاهي طراحي و توليد نموده است .هر كدام از اين سه نوع هیتر اژاكس داراي سيستم ها يكسان ولي داراي شكل و ساختار خارجي متفاوت وبا توجه به ويژگي هاي 1- گلخانه 2- مرغداري و 3-محل هاي كارخانه اي و كارگاهي و نمايشگاهي جهت گرمايش انواع سوله ساخته شده است .
برخي از ويژگي هاي هیتر جت ها و بخاري هاي فن داراژاكس :
برخي ازعلت هاي كاهش مصرف سوخت در كوره هاي هواي گرم اژاكس :
1-در قسمت د يگ هیتر حرارتي اژاكس به جاي استفاده از چدن ويا فولاد ضخيم كه به عنوان سدي ضخيم در مقابل انتقال گرما عمل ميكرد و علاوه بر پوسيده شدن سريع براثرگرماي مشعل و رطوبت محيط ، مانع انتقال گرماي داخل ديگ به بيرون مي شد از استيل استنلس خالص (استيل نگير) استفاده شده كه علاوه بر عمر بسيار طولاني به عنوان هادي بسيار عالي گرما ، گرماي داخل ديگ را به اساني به محيط وارد ميكند وبازدهي دستگاه را بسيار افزايش مي دهد ،
2- سيستم هاي واي پاس دستگاه داراي چهار رادياتور وسه پاس ميباشد و گرما پس از خروج از ديگ وارد چهار رادياتور ميشود و دوباره و سه باره جلوي فن قرار مي گيرد تا جلوي اتلاف انرژي از طريق اگزوز گرفته ميشودو تمامي گرماي ايجاد شده توسط مشعل به داخل سالن منتقل گردد به بيان ساده تر گرماي ايجاد شده توسط مشعل به مقدار زيادي توسط ديگ ، رادياتورها ، پاس ها ، و لوله هاي موجود در هیتر داخل دستگاه جلوي فن گردش مي كند تا اينكه تمامي گرما وارد سالن گردد و هيچ گرماي بر خلاف هیترهاي معمولي از طريق دود كش تلف نشود !!؟؟(خلاف اين موضوع را شمادر بخاري ها و هیترهاي معمولي مي بينيد كه دود كش از خود بخاري گرم تر است!؟)
3-تمامي بدنه دستگاه به صورت دو جداره ساخته ميشود و ميان دو جداره از 2اينچ عايق پشم سنگ استفاده مي گردد و اين مسله جلوي اتلاف انرژي از طريق بدنه را ميگيرد به نوعي كه بدنه كوره هواي گرم به هيچ وجه داغ نميشود و اين موضوع يعني گرما به جاي تلف شدن از طريق بدنه از طريق فن وارد سالن ميگردد.
4-در هیتر هاي اژاكس ساخت شركت انديشه سبز به جاي استفاده از فن هاي معمولي ( اكسيال) تماما از فن هاي حلزوني ( سانتريفيوژ ) استفاده مي شود ، كه علاوه بر مصرف كم تر برق و صداي كم كار انتقال گرما را از دستگاه به بيرون بهتر انجام مي دهند و در نتيجه علاوه بر پرتاب شديد گرما به عمق مرغداري و گلخانه از اتلاف انرژي از طريق دريچه هاي هیتر نيز جلو گيري مي شود.
5-هیتر هاي اژاكس به صورت تمام اتوماتيك طراحي گرديده اند به اين معني كه دماي مورد نظر توسط شما به دستگاه داده مي شود و هیتر به صورت اتوماتيك درجه حرارت سالن را با خاموش و روشن شدن خودكار دقيقا روي درجه حرارت دلخواه شما تنظيم مي كند به اين طريق از روشن ماند بيش از اندازه دستگاه جلو گيري به عمل مي ايد و در نتيجه در مصرف سوخت صرفه جوي مي شود.
6-....
علاوه بر اين مسائل هیتر اژاكس يكي از ايمن ترين سيستم هاي گرمايشي به حساب مي ايد كه مجهز به ترمستات ايمني ، rtp ، فيوز و دريچه اطمينان مي باشد . كه به علت طولاني شدن مطلب از ذكر انها در اينجا خود داري مي شود .
ايمني ، مصرف كم ، استفاده از استيل خالص در كوره و بدنه دستگاه و زيباي و همچنين توليد انبوه و در نتيجه قيمت مناسب هیتر جت اژاكس را به يكي از انتخاب هاي ايده ال براي گرمايش مرغداري و يا استفاده به عنوان بخاري گلخانه و يا تامين گرمايش ساير محل ها تبديل كرده است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد بخاري هاي كارگاهي اژاكس با دفتر شركت انديشه سبز تماس حاصل فرماييد.
ماشين سازي برادران اسكندري تاسيس 1372
توليد كننده سيستم هاي حرارتي ، برودتي ، رطوبتي ، ديجيتالي
ادرس دفتر مركزي : اروميه – خيابان خيام جنوبي – روبه روي فروشگاه بزرگ تخت جمشيد – كوچه تربيت – مجتمع علم جو – شركت انديشه سبز
ادرس كارخانه : شهرك صنعتي فاز 2توسعه خيابان مهارت ماشين سازي برادران اسكندري
ادرس فروشگاه مركزي:اروميه – كمر بندي خاتم النبيا - جنب تراشكا
آگهی های مرتبط : ماشين سازي