نرم افزار فرهنگ لغات نارسيس نسخه 6

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 377414
 • بازدید 11841
 • نام عيسي پناه
 • دسته بندی DVD و CD
 • تلفن 09358389890
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 14500
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
نرم افزار فرهنگ لغات نارسيس نسخه 6

هر انتظاری از یک دیکشنری دارید را بر آورده کرده ایم !
انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، انگلیسی به انگلیسی

این دقیقا چیزیست که برای مطالعه زبان انگلیسی احتیاج دارید. یک دیکشنری با قابلیت ترجمه در 19 زمینه تخصصی، شامل اطلاعاتی مانند تلفظ واقعی با دو لهجه امریکایی و انگلیسی، فونتیک، مشتقات، همنشینی کلمات، ریشه ها، فرم های لغت، مثال ، شرح و کاربرد، اصطلاحات، افعال چند کلمه ای ، جملات قصار، واژه نامه تصویری ، میزان کاربرد لغت در نوشتار و گفتار، امکان افزودن واژه ها، یادداشت گذاری و جستجو بدون نیاز به دانستن املای صحیح لغات.

امكانات نرم افزار :


** نارسیس همه جا
مهم نیست که لغت مورد نظر شما در کجا قرار گرفته در میان متنی که مطالعه می کنید، صفحات اینترنت ، کتاب الکترونیکی، منو یا پیامهای نرم افزار مورد استفاده شما و یا حتی داخل تصاویر، درهر محیطی که باشید با توقف ماوس روی لغت مورد نظر خود، برنامه «نارسیس همه جا» در کسری از ثانیه فعال شده و معنی و تلفظ لغت مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد.
** کمک مترجم
اغلب لغات انگلیسی در چند حالت گرامری متفاوت، کاربرد دارند. « کمک مترجم» برای یک یک لغات متن انتخابی شما، مفهومی متناسب با وضعیت گرامری و نقش آن لغت در جمله ارائه کرده و نزدیک ترین ترجمه فارسی مرتبط با متن را در اختیار شما قرار می دهد. ترجمه ای که این برنامه ارائه می دهد، تنها با یک ویرایش مختصر قابل استفاده خواهد بود.
** سنجش تلفظ
این ابزار با تکیه بر تکنولوژی SPREC، به شما امکان می دهد که میزان درستی تلفظ خود را در مورد هریک از لغات انگلیسی ارزیابی کرده و آن را بهبود بخشید. شما می توانید به طور مداوم میزان دقت تلفظ تان را تنها با یک میکروفون ساده، سنجیده و متوجه شوید که لهجه شما چه مقدار به لهجه بومی نزدیک و تا چه اندازه توسط شنونده قابل فهم خواهد بود. (قابل استفاده در Vista و پس از آن )
** تبدیل واحدها
ایا تاریخ تولد خود را به میلادی می دانید؟ قد شما چند فوت است؟ جواب تمام این سوالها را در « تبدیل واحدها» خواهید یافت. با این ماشین حساب می توانید واحدهایی از دوازده گروه مختلف شامل: طول، مساحت، حجم، سرعت، جرم، چگالی، نیرو، فشار، توان، انرژی، دما و تاریخ را به هم تبدیل کنید.
** دیکشنری کاربر
شما می توانید لغت دلخواهتان را به دیکشنری اضافه کرده، معنی واژه های موجود را تکمیل و یا در کنار آن ها یادداشت بگذارید و البته این اطلاعات را با سایر کاربرهای دیکشنری نارسیس رد و بدل کنید. اطلاعات وارد شده توسط شما، در کمک مترجم نیز به صورت خودکار در اختیارتان قرار خواهند گرفت.
**جدول کلمات
حتما گاهی متون انگلیسی را مطالعه میکنید و مفهوم فارسی لغات را می دانید. ولی آیا معادل انگلیسی لغات فارسی را نیز به سرعت به یاد می اورید؟ برای بیان منظور خود به زبان انگلیسی لازم است که بتوانید به سرعت این کار را انجام دهید، با جدول کلمات ضمن سرگرمی ، می توانید این توانایی را در خود تقویت کنید.
** ورودی صوتی
برای جستجو، علاوه بر تایپ یا اشاره با ماوس تنها کافیست واژه مورد نظرتان را فقط تلفظ کنید. «ورودی صوتی» با پردازش گفتار شما، لغت تلفظ شده را تشخیص داده و اطلاعات مربوط را بلافاصله نمایش می دهد. (قابل استفاده در Vista و پس از آن )
**نکته روز
با اصطلاحات زبان انگلیسی چه قدر اشنا هستید؟ با استفاده به موقع از این اصطلاحات مکالمه شیرین تری خواهید داشت و هنگام صبحت، حرفه ای تر به نظر می رسید. «نکته روز» هر روز شما را با یک اصطلاح تازه، مفهوم و کاربرد آن اشنا می کند
** استخراج لغات:
این برنامه با یک پردازش چند ثانیه ای روی فایل متنی مورد نظر، لیستی از لغات موجود در آن را به همراه معنی فارسی و انگلیسی، در یک فایل ایجاد می کند. با استفاده از این فایل، هنگام مطالعه متن، از مراجعه مکرر به دیکشنری رهایی خواهید یافت.
اين محصول شامل يك سي دي ميباشد

قيمت : 14، 500 تومان

همين امروز خريد كنيد و از 15 در صد تخفيف ويژه برخوردار شويد.

جهت سفارش اینترنتی این محصول و اطلاعات بيشتر درباره محصول لینک زیر را در آدرس بار مرورگر خود کپی نمایید و کلید اینتر را بزنید.

http://shop.molazem.com/language/4523-narsis.html

جهت سفارش تلفنی این محصول با تلفن 09358389890 تماس حاصل فرمایید و يا اينكه نام محصول را بهمراه آدرس پستي و كد پستي و نام خود به شماره ذكر شده پيامك كنيد.

سفارش خود را درب منزل از پستچی تحویل گرفته سپس ه
آگهی های مرتبط : DVD و CD