نرم افزار شماره زن فرمساز قبض بارکد

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 380513
 • بازدید 5968
 • نام حامد فرجام فر
 • دسته بندی نرم افزار
 • تلفن 09123738755
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت همين حالا سايت را ببينيد
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس خ 22 بهمن _ پاساژ صفري ـ كاوش رايانه
ایده آل برای مراکز تایپ و تکثیر و چاپخانه ها
این نرم افزار جهت ایجاد فرمهای مختلف از قبیل دفترچه اقساط ، فاکتور ، برچسب و ... و زدن شماره و تاریخ بر روی آنها کاربرد دارد

حتما تصاویر و توضیحات بیشتر را در سایت زیر ببینید تا قابلیتهای فراوان آن را ببینید
www.ArminaCo.com

نرم افزار به چندین روش کار می‌تواند این کارها را انجام دهد :

1 - فرمهای مورد نیاز را توسط خود نرم افزار ایجاد کنید.
2 - فرمها را توسط یک نرم افزار دیگر مثل Word ایجاد نموده و در این برنامه از آنها استفاده کنید.
3 - فرمها را قبلا توسط روشهای مختلف چاپ از قبیل چاپ افست ، چاپ دیجیتال و ... چاپ نموده و در این نرم افزار آنها را شماره زنی نمایید.

مهمترین قسمت این نرم افزار شماره زنی هوشمند فرم ها می‌باشد که در این روش ، شماره زنی به نحوی انجام شود که نیازی به مرتب سازی کاغذها پس از چاپ ، به ترتیب شماره نباشد ، بدین صورت که شماره یک در صفحه اول ، شماره دو در صفحه دوم زیر شماره یک ، شماره سه در صفحه سوم زیر شماره دو و به همین ترتیب تا آخر قرار گرفته ، سپس مجددا شمارش از صفحه اول شروع می‌شود ، با این کار هنگام برش کاغذها با کاتر ، دسته اول کاغذهای برش خورده روی دسته دوم ، دسته دوم روی سوم و الی آخر قرار می گیرد و نیازی به مرتب سازی کاغذها که کار بسیار وقت گیری می‌باشد نیست ، ضمنا استفاده از این امکان اختیاری است.

توسط این نرم افزار امکان طراحی یک فرم کامل در یک صفحه کاغذ یا چند فرم در یک صفحه به صورت سطری و ستونی وجود دارد ، به عنوان مثال می‌توانید فاکتوری در سایز A5 را طراحی نمایید و آنرا شماره بزنید یا یک دفترچه قسط که صفحه A4 را به سه ردیف امساوی تقسیم می‌کند طراحی کنید و هر سه قسمت را جداگانه شماره بزنید ، البته فقط نیاز به طراحی یک قسمت می‌باشد و فرم طراحی شده در قسمتهای دیگر به صورت اتوماتیک تکرار خواهد شد.

امکان درج 0 پشت عدد برای شماره ها نیز وجود دارد مثلا به جای عدد 27 چاپ شود 000027 و به جای 2435 چاپ شود 002435 ، که در این حالت طول کل شماره همیشه 6 رقم خواهد بود ، البته طول شماره به دلخواه شما می‌باشد.

امکان درج شماره و تاریخ به صورت آینه ای نیز وجود دارد ، در این حالت شماره ها طوری چاپ می‌شوند که گویی یک عدد را جلوی آینه قرار داده‌ایم ، کاربرد این مورد برای چاپ برچسبهای شیشه ای می‌باشد که چاپ از طرف پشت آنها انجام می‌شود ، مانند برچسبهایی که گوشه شیشه اتومبیل ها چسبانده می‌شود.

همچنین می‌توانید یک صفحه A4 را به 4 سطر و 3 ستون تـقسیم نمایید و طراحی مورد نظر خود را انجام دهید ، ضمنا می‌توانید تـقسیم بندی را به نحوی انجام دهید که در همه ستونهای یک سطر فقط یک شماره درج شود و با رفتن به سطر بعدی شماره تغییر نماید یا اینکه در هر قسمت شماره جدیدی درج شود

سایز کاغذ به دلخواه شما و از سایزهای بسیار کوچک تا سایزهای بسیار بزرگ متغیر می‌باشد.

درج تاریخ در فرمها نیز ممکن است ، مثلا در دفترچه اقساط می‌توانید یک تاریخ اولیه را به برنامه بدهید و برنامه به صورت اتوماتیک در برگه‌های بعدی دفترچه ، 1 ماه (یا چند روز یا هر مقدار دلخواه) به تاریخ قبلی اضافه نموده و آنرا درج نماید.

www.ArminaCo.com
info(@)ArminaCo[.]com

02332224845
09123738755
09371022212

تیم برنامه نویسی آرمینا
آگهی های مرتبط : نرم افزار