فروش انواع پتو برقی و تشک برقی و گرمایی بیورر آلمان

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 435871
 • بازدید 24660
 • نام پارسا
 • دسته بندی تجهيزات پزشكي آزمايشگاهي
 • تلفن 77184595 6 09122801036 09124038302
 • بروزرسانی شنبه 2 شهريور 1398
 • قیمت www.piltanshop.com
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس میدان رسالت خیابان فرجام نرسید ه به سراج پلاک 347
فروش انواع پتو برقی و تشک برقی و گرمایی بیورر آلمان
www.piltanshop.com
نمایندگی اصلی با تخفیف ویژه
86081348

پتوی برقی HD100‎ بيورر
پتوی برقی شنلی بیورر Beurer HD 50
تشک برقی گردن و شانه HK54‎ بيورر
تشک برقی HK35‎ بيورر
تشک برقی بیورر HK125‎
تشکچه برقی گردن و کمر HK58‎ بيورر
تشکچه برقی بیورر Beurer HK 55
تشکچه برقی بیورر Beurer HK45
روتشکی برقی Beurer UB66 XXL
روتشکی برقی بیورر Beurer UB 75
روتشکی برقی بیورر Beurer UB 64
روتشکی برقی بیورر Beurer UB 66

با دفترچه راهنمای فارسی ، انگلیسی و آلمانی

شرکت بیورر پیشرو تکنولوژی و رهبر بازار محصولات گرمازا ، بیش از 90 سال در تولید محصولات گرمازا تجربه اندوخته است.محصولات گرمازای شرکت بیورر مجهز به سیستم ایمنی مخصوص BSS میباشند.این سیستم با کابلهای گرمایی بسیار پیشرفته و فن آوری سنسور الکتریکی نهایت ایمنی را فراهم می آورد.بدین ترتیب که در هنگام بروز مشکلات احتمالی یا استفاده نادرست با خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول جلوگیری می نماید.ایمنی مهمترین مساله در مورد محصولات گرمازا است.ما از این وظیفه خطیر به خوبی آگاه هستیم و به همین دلیل از بهترین و دقیق ترین سیستم ایمنی در تشک های برقی و محصولات گرماساز خود استفاده کرده ایم.فن آوری سنسور الکتریکی با امکان خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول در صورت استفاده نادرست جلوگیری کرده و بالاترین حد ایمنی را ارائه می دهد.پس با خاطر آسوده و بدون مزاحمت در گرمای لذت بخش استراحت کنید.

خاموشی خودکار بعد از 3 ساعت

ایمنی مهمترین مساله در مورد محصولات گرمازا است.ما از این وظیفه خطیر به خوبی آگاه هستیم و به همین دلیل از بهترین و دقیق ترین سیستم ایمنی در تشک های برقی و محصولات گرماساز خود استفاده کرده ایم.فن آوری سنسور الکتریکی با امکان خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول در صورت استفاده نادرست جلوگیری کرده و بالاترین حد ایمنی را ارائه می دهد.پس با خاطر آسوده و بدون مزاحمت در گرمای لذت بخش استراحت کنید.

استاندارد Oeko-Tex با معیارهای واضح ، اصول جامعی بوجود آورده که در آن مواد زیان آور حذف شده ، ملاک آزمایش برای هر ماده به تنهایی تعریف شده و مقررات و محدودیتهای سختی تصریح شده است. تمامی پتوها ، روتشکی ها و تشکچه های برقی قابل شستشوی شرکت بیورر دارای گواهینامه معتبر Oeko-Tex هستند. گواهینامه Oeko-Tex ایمنی منسوجات را برای مصرف کننده تایید میکند.

منسوجات دارای این امتیاز تحت بیش از 100 آزمایش اختصاصی از نظر سرطانزایی ، آلرژی ناشی از مواد رنگی ، آفت کش ها و مواد خطرناک مانند کادیوم ، جیوه ، سرب و نیکل مورد برسی قرار می گیرند.این استاندارد و آزمایشات مربوط به آن در سراسر جهان روشن و قابل مقایسه است و به مصرف کننده آگاه در تصمیم برای خرید کمک می نماید.

با ضمانتنامه آرمین درمان(نمایندگی انحصاری محصولات بیورر)
86081348
www.piltanshop.com
در ابعاد مختلف
پتوی برقی
امکان خرید حضوری
فروشگاه اینترنتی
خرید پتو برقی
فروشگاه پتو برقی
تشکچه برقی
پتو برقی بیورر
نمایندگی پتو برقی
آگهی های مرتبط : تجهيزات پزشكي آزمايشگاهي