تقویت کننده ناخن رسپینا پلاس درمان نرمی - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 739916
 • بازدید 948
 • نام fereshte sadeghi
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 44824235
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 217000ریال
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
مايع محلول تقویت کننده ناخن رسپینا پلاس + ROSPINA
رسپینا پلاس لوسيوني كاملا گياهي است و براي ناخن هايي كه به اكثر درمان ها پاسخ نداده اند توصيه مي شود.
رسپینا پلاس با فاكتور هاي تقویتي و مواد مغذي و همچنين با دارا بودن غلظت بيشتري از مواد مؤثره حاوي تركيبات دارويي گياهي موجب استحكام و تحريك رشد ناخن مي شود.
فرمول منحصر به فرد رسپیناپلاس موجب ميشود كه مواد مغذي موجود در ان مستقيما داخل جسم ناخن نفوذ كرده و در نتيجه بدون ايجاد لايه ، ناخن هاي بسيار حساس ، نرم و شکننده را به خوبي درمان مي كند.
مكانيسم اثر رسپیناپلاس در درمان مشكلات ناخن كاملاً منحصر بفرد است و از اين لحاظ با كليهٔ ديگر محصولات دنيا متفاوت عمل مي‌كند . به همين دليل در سال ۲۰۰۸ گواهي ثبت اختراع در ايالت متحده براي ان صادر شد.

تائيديه ها:
۱- گواهي ثبت اختراع از ايالت متحده
۲- گواهي ثبت اختراع ايران
۳- مورد تائيد انجمن متخصصين پوست ايران
۴- مورد تائيد وزارت بهداشت و درمان ايران
رسپینا+ ( رسپینا پلاس) همچون رسپینا حاوي پروتئين گندم ، پروتئين شير ، كلسيم و ويتامين ث مي باشد.
علاوه بر اين تركيبات ، رسپینا + با دارا بودن نياسين خونرساني به ناخن ها را بيشتر و در نتيجه موجب تزايد سلولي و رشد بيشتر ناخن ها مي شود. بيوتين موجود در رسپینا+ موجب توليد بهتر كراتين و در نتيجه تقویت ناخن مي گردد.اين محصول به واسطه ي متيونين (كه از اسيد امينه هاي ضروري براي بدن و منبعي سرشار از گوگرد است) رشد ناخن ها را بيشتر مي كند.عصاره هاي گياهي موجود در رسپینا+ از جمله عصاره گياه جينكو با تحريك رشد و سلول سازي ، به ترميم ساختار ناخن كمك مي كند و در نهايت روي (زينك Zn) موجود در ان با تقویت ساختار ناخن از نرمی و شكنندگي ناخن جلوگيري مي كند.
رسپینا+ لوسيوني گياهي و فاقد هرگونه مواد شيميايي و سمي مي باشد.
رسپینا + هيچ گونه لايه اي بر ناخن نمي گذارد ، به همين دليل باعث ايجاد سفتي كاذب در ناخن ها نشده و در حقيقت ناخن هاي شما به طور واقعي قويتر مي گردد و همچنين از ايجاد تروما جلوگيري ميكند.مزيت ديگر عدم ايجاد لايه اين است كه ميتوان با اسايش خاطر اعمال مذهبي(نماز و ...) را به جاي اورد.
رسپینا+ براي درمان نرمی ، شكنندگي و لايه لايه شدن ناخن ها تجويز مي شود.اين محصول همچنين براي درمان ناخن هاي بسيار حساس ، كه در اثر استفاده مداوم از پاك کننده ها ، حلال ها و يا در اثر كاشت ناخن اسيب ديده اند ، بسيار مؤثر است و باعث ترميم اين ناخن ها مي شود.
رسپینا+ همچنين خواص ضد عفوني‌ كنندگي دارد كه اين ويژگي‌ موجب پيشگيري ابتلا به عفونتهاي قارچي وميكروبي ميشود. اين عفونتها درصد بالايي از بيماري‌هاي ناخن را تشكيل ميدهند.
ويژگي ديگر رسپینا+ برطرف كردن خطوط طولي روي سطح ناخن مي‌باشد. با مصرف رسپینا+ بيش از ۲ ماه ، اين خطوط واضحا كمتر ميشوند. اين امر به دليل اين است كه رسپینا+ اتصالات مابين لايه هاي ناخن را تقویت مي‌كند و اين خطوط كه به نوعي شكست هستند كمتر ميشوند.آگهی های مرتبط : ساير