کمپوست بلوکه قارچ دکمه ای انالیز شده - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 749296
 • بازدید 651
 • نام فروشگاه کشاورزی تی تاک
 • دسته بندی خدمات كشاورزي و دامداري
 • تلفن 09199762163
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت کمترین قیمت
 • ایمیل
 • شهر
 • آدرس تهران
خاك پوششي و کمپوست قارچ بلوکه

کمپوست ارائه شده درفروشگاه كشاروزي تي تاك به دو صورت در اختيار مشتريان قرار ميگيرد:
1)کمپوست اماده فله:با عملكرد17%
2)کمپوست اماده بلوکه: با عملكرد30%-25%

فروشگاه مهندسي كشاورزي تي تاك با چندين سال سابقه در راه اندازي سالنها و مزارع پرورش قارچ دکمه ای و صدفي و ارائه كليه خدمات پرورش قارچ خوراكي و فروش انواع کمپوست قارچ ، خاك پوششي پاستوريزه شده و انواع بذر های (اسپان) قارچ دکمه ای و صدفي اماده ارائه خدمات به شرح ذيل به هموطنان گرامي مي باشد :

- فروش بهترين و مرغوب ترين کمپوست قارچ (بلوکه – كيسه ای) با كيفيت بسيار عالي و تضمين بار دهي حداقل 25 درصد در مدت زمان 50 روزه كه تهيه شده از بهترين مواد اوليه مرغوب با بذر ( اسپان) درجه 1 نسل اول نژاد های برتر و اصلاح شده كه بعداز چندين سري كنترل كيفيت و انالیز دقيق زير نظر بهترين كارشناسان مجرب و بسته بندي شده با كيفيت عالي و به صورت كاملا‍ً پاستوريزه شده و دارای شناسنامه و برگ انالیز معتبر قابل عرضه به توليد كنندگان محترم قارچ خوراكي در تمام نقاط كشور در اسرع وقت (حداكثر يك هفته ای) مي باشد.

- در صورت نياز و مشاوره و ارائه خدمات شركت اماده اعزام كارشناس به تمام نقاط كشور جهت ارائه مشاوره و طراحي سالن و تهيه طرح توجيهي اقتصادي جهت اخذ مجوز از سازمان جهاد كشاورزي و ارائه برنامه و هفتگي منظم هفتگي از روز اول كشت تا اخرين مرحله ميباشد.

_فروش خاك پوششي پاستوريزه شده ایراني و خارجي جهت توليد قارچ دکمه ای با بهترين كيفيت ، وزن حجمي ، قدرت نگهداري رطوبت بالا و EC و PH كاملاً استاندارد در بسته بندي های عالي

فروشگاه كشاورزي تي تاك توليد كننده خاك پوششي ایراني و توزيع كننده خاك پوششي خارجي مي باشد و اماده دريافت سفارش از توليد كنندگان پرورش قارچ در سراسر ایران و ديگر كشور ها بصورت بسته بندي و پاستوريزه بوده لذا جهت اطلاعات بيشتر لطفا" با شماره 09199762163 تماس بگيريد .

خصوصيات يك خاك پوششي مناسب

خصوصيات خاك پوششي :

1. ظرفيت نگهداري اب بالا

2. بافت متوسط (نه سبك و نه سنگين)

بافت سنگين باعث عدم تبادل هوای مناسب مي شود. نفوذ اب به سختي انجام مي شود يا كاهش رطوبت باعث سله بستن مي شود. (اطراف ميسيليوم)

اگر بافت سبك باشد ، اب را در خود نگه نمي دارد.

3. پاستوريزه باشد(عدم وجود عوامل بيماري زا ، افات ، بذور علفهای هرز و تخم افات).

4. رطوبت در حد اشباع

5. PH در حد خنثي باشد

علت استفاده از خاك پوششي:

1. حفظ رطوبت کمپوست

2. تامين رطوبت مورد نياز قارچ

3. تكيه گاهي برای ساقه قارچ
اجزای خاك پوششي:

1. خاك جنگلي (زير 30 سانتي خاك جنگل)

2. ماسه ساحلي (بادي)

3. جيسپم

4. پرليت

نكته: 6 واحد خاك جنگلي + 2 واحد ماسه ساحلي + 1 واحد جيسپم + 1 الي 2 گوني پرليت درجه 2 به ازای خاكي كه برای 200 متر مربع کمپوست مصرف مي شود.

بعد از اختلاط مواد فوق الذكر حالا نويت پاستوريزاسيون مي رسد. برای پاستوريزه كردن عمل زير را انجام مي دهيم.

روش اول:احداث حوضچه و نصب فنس نيم سانتي

شرح: حوضچه ای با ابعاد طولي 10 متر و عرض 6 متر با ارتفاع 1 متر . فنس را نيز در ارتفاع 20 سانتي به شكل سطحي در حوضچه نصب مي گردد جهت ایجاد تهويه ای مناسب.

خاك پوششي توليد شده برای پاستوريزاسيون باید 8 تا 10 ساعت در دمای 60 درجه سانتي گراد قرار گيرد. البته این دما به وسيله بخاري كه توسط لوله ها به زير فنس هدایت شده ، ایجاد مي گردد.سپس حوضچه را با نایلون مي پوشانيم.

اگر دما بالا رود پوتيتا (يك نوع باكتري) نابود مي شود و ميسيليوم های روي سطح خاك پوششي قارچ نمي زند. كار ديگر پوتيتا جلوگيري از 10 تا 15 درصد كپك زرد و تحريك پين دهي روي سطح خاك پوششي مي باشد. دمای بالاتر از 65 درجه ، پوتيتا را از بين مي برد.

روش دوم:

استفاده از فرمالين

يك متر مربع به ارتفاع 10 تا 15 سانتي متر از خاك پوششي درست شده و روي خاك پوششي را با فرمالين 20 درصد روي خاك ميريزيم. (قبل از اضافه كردن خاك را خيس مي كنيم).

نماتد دم فنري: خاك پوششي را در دمای بالای 25 درجه سانتي گراد ، درون استخر ريخته تا نماتد از پوشش خود بيرون بياید.

نماتد دم فنري باعث پوك شدن قارچ و باعث سياه و لزج شدن خاك پوششي مي شود.

فرمالين 5 سانتي متر از خاك پوششي را باید خيس كند و دوباره خاك پوششي به همان اندازه مي ريزيم و این عمل را تكرار مي كنيم تا خاك پوششي به ارتفاع 1 متر برسد.

دما باید بالای 25 درجه سانتي گراد باشد تا باعث تبخير ف
آگهی های مرتبط : خدمات كشاورزي و دامداري
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.