کف پوش چوب پلاستیک

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 786942
 • بازدید 947
 • نام سیدعلیرضادهقان
 • دسته بندی خدمات ساختماني
 • تلفن 09126277166
 • بروزرسانی يکشنبه 16 دي 1397
 • قیمت 240000
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران
کفپوش چوب¬پلاست (چوب پلاستیک- WPC)
چوب¬پلاست به صفحاتی گفته می شود که از پلاستیک و ذرات چوب کوچک یا الیاف ساخته شده است. کامپوزیت چوب پلاستیک در مقایسه با تاریخچه بلند چوب طبیعی، محصولات نسبتاً جدیدی بحساب می آیند. کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب طبیعی دارد در کل می¬توان به خصوصياتی از قبيل سازگاری با محیط زیست، وزن مخصوص بالا، ثبات ابعادی عالی ، مقاومت در برابر سايش ، مقامت در برابر ضربه ، خاصيت آكوستيك ، دوام طبيعي و ... اشاره نمود.
کف پوش یک پوشش تقریباً دائمی برای کف خانه است که تأثیر زیادی در زیبایی و راحتی آپارتمان، تراس و نورگیرهای شما دارد. به نظردیگر وقت آن رسیده ، همان قدر که دکوراسیون داخلی خانه را دچار تغییر می کنیم یک دستی هم به سر و روی بالکن و نورگیرهای خانه بکشیم. استفاده از کف پوش های چوبی می تواند انتخاب اول شما باشد چون کف پوش های چوبی با ویژگی های بی¬شماری که دارند می توانند نماینده خوبی برای انرژی مثبت آمده از طبیعت در دکوراسیون خانه شما باشند.
کف پوش های چوبی که برای نورگیر و بالکن( تراس) خانه استفاده می¬شوند، مشخصات متفاوت تری نسبت به کف پوش های داخلی دارند و بزرگ ترین تفاوت آنها مقاومت بیشتر در مقابل نور ، عوامل برودتی و رطوبت است. افرادی که از بالکن خود به عنوان پاسیو یا باغچه کوچک استفاده می کنند می توانند کف بالکن خود را با کف پوش های چوبی پوشش دهند تا طبیعت زیبای بالکن جذاب تر از قبل دیده شود. با توجه به مساحت کوچکی که بالکن های امروزی دارند تغییر کف پوش بالکن هزینه زیادی روی دست شما نمی گذارد و نصب آن هم زمان زیادی نمی برد ولی تنوع و زیبایی که در دکوراسیون بالکن شما حاصل می¬شود غیر قابل تصور است؛ به علاوه بالکن¬های کوچک بعد از کف پوش شدن به مراتب بزرگتر از قبل به نظر می¬رسند و این آرامش شما را افزون خواهد کرد. از تراس گرفته تا پشت بام و بالکن ها و از کناره استخر تا فضای باز در باغ ها و داخل سونا را می توان با استفاده از کف پوش های چوبی مخصوص فضای باز به فضایی آرامش بخش و طبیعی تبدیل نمود.کف پوش با سیستم موزاییکی به شما امکان می دهد که ایده های تزیینی خود را به واقعیت تبدیل نمایید. این محصول برای استفاده در فضای بیرون ساختمان بهینه سازی شده و در مقایسه با روش های سنتی علاوه بر مقاومت و پایداری در هر شرایط آب و هوایی، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.
در کف پوش¬های تولیدی گروه بانوج سعي شده است كليه موانع و مشكلات نصب کف پوش بررسي و رفع شوند؛به گونه اي كه می¬توانید در اتاقها، آشپزخانه¬، تراس، پشت بام ، بالکن ، کناره استخر ، فضای باز در باغ ها، داخل سونا و مكانهاي مختلف مسكوني و اداري بدون نياز به تخصص، کفپوش ها را در محلهاي مورد نظرتان نصب كنید.
گروه بانوج مفتخر است که توانسته با به روز کردن محصولات و جایگزین کردن طرح و تنوع نظر مصرف کننده را به خود جلب کند.
مشخصات کفپوش
کفپوش¬های تولید شده توسط گروه بانوج یک بستر استاتیکی از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم دارد که ابعاد آن ها 30 *30 سانتیمتراست. این کفپوش ها با اتصالات خود، کل سطح را یکپارچه می کند و به راحتی در کنار هم قرار گرفته و به صورت موزاییکی روی زمین چیده می شوند. ؛در صورتی که احتیاج به تغییر چیدمان ، شستشو یا اسباب کشی بود، می توانید به راحتی آن ها را از هم جدا کرده و مجدد در همان¬جای سابق یا جای دیگر آن را پهن کنید. فضایی که بستر استاتیکی از زمین ایجاد می¬کند و فاصله های چوب ها از هم، امکان شستشو و ذهکشی بسیار مناسب آب را به شما می¬دهد. گروه بانوج تولید کننده کفپوش های قابل حمل، محصول کفپوش را با چوب ماسیو ، ترمووود و چوب پلاستیک ارائه می¬کند.
www.banooj.ir
آگهی های مرتبط : خدمات ساختماني