فیلتر هوا طراح وسازنده دستگاه های فیلتر هوا

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 798636
  • بازدید 507
  • نام گروه صنعتی کویر
  • دسته بندی ماشين سازي
  • تلفن 0912 2634341
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس کرج
اولين و تنها طراح وسازنده دستگاه های رباتيك و تمام اتوماتيك فیلتر هوا در ايران.

فیلتر هوا و صنعت فیلتر سازي امروزه يكي از مشاغل پر رونق در ايران و جهان مي باشد؛ با توجه به اينكه امروزه در ايران مي توان به راحتي خط توليد فیلتر هوا را راه اندازي نمود، اين صنعت مي تواند يكي از مشاغل خوب براي اغاز نمودن يك كسب و كار باشد.
براي راه اندازي خط توليد فیلتر هوا نيز امكانات زيادي لازم نيست، و فقط كافي با چند نيروي مجرب و استفاده از دستگاه های خط توليد فیلتر هوا كه داراي دستگاه های اتوماتيك و نيمه اتوماتيك مي باشند، كار خود را براي توليد فیلتر هوا اغاز نماييم.

فقط نكته مهم در اين راه استفاده از تجربه ي متخصصان مجربي مي باشد كه در اين را بتوانند شما را همراهي نمايند. زيرا همواره براي رسيدن به موفقيت نياز به تلاش و استفاده از تجربه ي گذشتگان مي باشد و براي انتخاب مناسب دستگاه توليد فیلتر هوا بهتر است با متخصصان اين امر حتما مشورت نمود.
گروه صنعتي كوير با سابقه طولاني در زمينه توليد دستگاه های توليد فیلتر هوا و همچنين ساخت خط توليد فیلتر هوا فعاليت دارد. اين گروه صنعتي از جمله قديمي ترين توليدكنندگان فیلتر هوا در ايران مي باشد. دستگاه های توليد فیلتر هواي اتوماتيك گروه صمعتي كوير داراي ويژگي های كامل دستگاه های اتوماتيك مي باشد و خط توليد فیلتر هواي اتومبيل داراي ميز CNC سيستم بالسكرو وموتورهای دقيق سرو با قابليت حركت در دو محور XوY و قابليت اجراي تمام اشكال هندسي ( دايره .بيضي .لوزي و...) داراي هد اتوماتيك طراحي كشور كره باقابليت قطع و وصل مواد بدون ريزش كوچكترين مواد مي باشد..

شما مي توانيد در وب سايت گروه صنعتي كوير، اطلاعات كاملي در مورد فیلتر هوا و دستگاه های توليد فیلتر هوا بدست اوريد و اگر قصد راه اندازي خط توليد فیلتر هوا را داريد، مي توانيد با خريد و مشاوره با همكاران شركت ما ، به طور كامل با سيستم توليد فیلتر هوا اشنا شده و تجارت و كسب و كار خود را به بهترين نحو اغاز نماييد.

توليد فیلتر هوا يكي از صنعت های پر كاربرد در كشور ما مي باشد، زيرا تعدد زياد خودرو ها در كشور ايران و نياز به تعويض فیلتر هوا با توجه به هوا های مرطوب و هواهای الوده و پر گرد و غبار در ايران، رونق زيادي به كسب و كار توليد فیلتر هوا بخشيده است و با راه اندازي خط توليد فیلتر هوا مي توانيد يك تجارت پر رونق را براي خود راه اندازي نماييد.

فقط كافيست شما با خريد دستگاه های خط توليد فیلتر هواي اتوماتيك و مشورت با مهندسين شركت گروه صنعتي كوير فعاليت خود را اغاز نماييد تا جزء يكي از توليدكنندگان فیلتر هوا در ايران با كيفيت مناسب باشيد.

براي ديدن اطلاعات كامل و ورود به وب سايت اينجا را كليلك كنيد
www.kavirfilter.com
شما هم ميتوانيد همراه ما باشيد...

گروه صنعتي كوير اولين و تنها سارنده خط توليد فیلتر هواي رباتيك در ايران ميباشد.

فقط كافيست دستگاه های ما را از نزديك ببينيد و خودتان قضاوت كنيد كه كدام دستگاه عملكرد بهتري در طولاني مدت خواهد داشت.

مزيت استفاده از دستگاه رباتيك :
1-نيروي انساني كمتر
2-سرعت توليد فوق العاده بيشتر
3-داراي سيستم تشخيص قالب
4-تزريق فوم بسيار دقيق
5-قابليت تغيير وزن ريزش مواد در هر قسمت از قالب
6-سيستم شستشوي كاملا اتوماتيك و بدون دخالت دست
7- 45%مصرف برق كمتر نسبت به ساير دستگاه ها
8-حركت فوق العاده دقيق ميز CNC
9-كيفيت كم نظير محصول توليد شده
10-سيستم اتوماتيك پركن مخازن مواد
و....

مزيت های فوق تنها بخشي از ويژگي های منحصر بفرد دستگاه رباتيك فیلتر هوا ميباشد.


**خوب كافي نيست ايده ال را داشته باشيد**


وب سايت : Www.kavirfilter.Com
ايميل : Info@kavirfilter.Com
تلفن دفتر :37316312-026
تلفن همراه:2634341-0912

آگهی های مرتبط : ماشين سازي