کمترین تعرفه پیامک در کشور - اصفهان

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 806086
  • بازدید 543
  • نام ادمین اس ام اس
  • دسته بندی ساير آموزش
  • تلفن 03136636053
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر اصفهان
  • آدرس
محيط اينترنت به عنوان فضائي همه گير در ساليان اخير فضائي شده در جهت ايجاد موقعيت هاي پول ساز و درامد زا .

يكي از اين موقعيت ها و روش ها، پرتال هاي نمايندگي ارسال پیامک گروهي است.

در امد زائي از طريق اين پرتال ها را ميتوان به سه دسته اصلي تقسيم نمود كه در ذيل به شرح انها مي پردازيم:

1- اولين منبع درامدزايي بحث فروش پنل هاي كاربري است كه صد درصد هزينه دريافتي از مشتري سود است.

شما از فروش پنل هاي كاربري هيچ هزينه اي به ما پرداخت نمي كنيد و محدوديتي جهت فروش اين پنل ها وجود ندارد. . منظور از پنل كاربري پنلي است كه شما در اختيار مشتريان يعني مصرف كنندگان قرار مي دهيد و به انها مجوز استفاده از نرم افزار را مي دهيد . قيمت گزاري اين پنل ها به انتخاب خودتان است و شما مي توانيد بسته به سياست فروش خود , و شرايط حاكم بر بازار ، پنل ها را قيمت گذاري كنيد.

2- دومين منبع در امد زايي ، فروش خطوط اختصاصي است . شما قادر خواهيد بود از پنل نمايندگيتان از خدمات كليه اپراتور ها استفاده نماييد. اپراتور ها عبارتند از : 1000 ، 2000، 3000، 5000، 021 و ايرانسل .

در واقع قيمت خطوط اختصاصي با هزينه اي به مراتب كمتر از قيمت عرف بازار در اختيار نماينده قرار ميگيرد و نماينده با تعيين سود متناسب با نوع خط ان را به فروش ميرساند، همچنين در صورت فعال سازي پنل طلائي،به عنوان هديه يك رنج 10 رقمي به صورت رايگان در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

3- و اما سومين و مهمترين منبع درامد در اين تجارت، شارژ اس ام اس كاربران است.

ما اس ام اس را با تعرفه اي بسيار پائين تر از قيمت بازار در اختيار شما ميگزاريم و شما مي توانيد به قيمت دلخواه در اختيار مشتري و كاربر خود قرار دهيد كه مابه التفاوت قيمت خريد شما و قيمت فروش به مشتري ، سود شماست . و به دليل تداوم، اين سود از ارزش بالائي برخوردار است. در واقع تفاوتي كه ان را با دو مورد قبل متمايز ميكند اين است كه مشتري شما به صورت مداوم پنل خود را شارژ و اس ام اس ارسال مينمايد و يك منبع درامد دائمي براي شما خواهد بود و اضافه شدن هر كاربر به معني يك منبع درامد دائمي جديد خواهد بود...

علاوه بر 3 مورد فوق كه منابع اصلي درامد زائي نماينده است، موارد ديگري نيز وجود دارد كه در صورت تمايل ميتوانيد از انها نيز به عنوان ابزاري براي كسب درامد از پنل استفاده كنيد، به عنوان مثال شما قادر خواهيد بود براي هريك از سرويس هاي پيشرفته پنل هاي كاربري،علاوه بر هزينه كلي پنل،هزينه جداگانه فعال سازي لحاظ نمائيد و يا به عنوان تمديد ساليانه پنل هزينه اي را از مشتركين دريافت نمائيد و يا واگذاري نمايندگي از سوي شما... والبته ده ها نوع درامد زائي ديگر كه بسته به هوش تجاري شما از طريق اين پنل قابل دست يابي خواهد بود..

براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان ما تماس حاصل نماييد
ادرس : اصفهان- خيابان شيخ صدوق شمالي - حد فاصل چهارراه نيكبخت و سه راه شيخ مفيد. طبقه فوقاني مبل دياني
تلفن : 6636053-0313 الي 56

آگهی های مرتبط : ساير