تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی
  • گروه بین المللی مشاوره ای ش�
  • کدآگهی 853839
  • 05118836700 02122866043
  • شنبه 5 اسفند 1396
  • تهران
  • 355
گروه بین المللی مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در كشور مالزی:
گروه بین المللی مشاوره اي شريف با داشتن نمايندگي از معتبرترين مدارس و اموزشگاههاي بین المللی در مالزی ، راهنما و مجري شما در امور ثبت نام ، اخذ ويزا ، تهيه خوابگاه و شركت در كلاس در كمترين زمان ممكن خواهد بود.
مدرسهSayfol : مدرسه سي فول بهترين سيستم اموزش استاندارد را به دانش اموزان بین المللی از مقطع مهدكودك تا دبيرستان از پنج قاره جهان ارائه مي نمايد. در اين مدرسه اموزش به زبان انگليسي مي باشد و براساس سيستم استاندارد اموزشي دانش اموزان در سال اخر اموزشي براي مدارك عمومي پايه O و پايه A كه بوسيله دايره امتحانات دانشگاه لندن است معرفي مي گردند.
مدرسه :Sunway تحصیل مدرسه بین المللی سانوي مزاياي زيادي در بر دارد. اولين هدف اين موسسه ايجاد محيط اموزشي براي دانشجويان با هر پيشينه تحصیلي و اموزشي در هر نقطه از جهان مي باشد. اين مدرسه با بهره گيري از بهترين روشهاي اموزشي فرصتهاي بي نظيري را در اختيار دانش اموزان قرار مي دهد.
مدرسه :Alice Smith مدرسه بین المللی اليس اسميت يكي از بزرگترين و بهترين مدارس انگليسي الاصل در منطقه جنوب شرق اسيا است. اين مدرسه در كوالالامپور واقع شده است و با توجه به امكانات و تسهيلات كه ارائه مي دهد براي گروه سني 3 تا 18 سال بسيار مناسب است.
مدرسه :ELC مدرسه بین المللی اي ال سي همزمان با دبيرستان ELC در سال 1987 تشكيل شد. اين مدرسه با هدف تربيت خردسالان در گروه سني 3 سال زير نظر دكتر كالو و دكتر غزالي ايجاد شد. اين اموزشگاه داراي دو محوطه جداگانه براي مقطع ابتدايي و دبيرستان است. در سال 1997 اين موسسه شعبه جديد را در منطقه Sungai Buloh در ايالت Selangor ايجاد كرد و در 7 مارچ 1998 وزير اموزش مالزی اين مدرسه را تاييد كرد. اين مدرسه در محيطي به مساحت 24.000 متر مربع ساخته شده است.

مدرسه :AISM مدرسه بین المللی اي اي اس ام اولين و تنها مدرسه بین المللی با محيط كاملاً استراليايي است. دانش اموزان از دوره امادگي ( 3 سالگي تا 18 سالگي مي توانند از مزاياي تحصیل در اين موسسه استفاده نمايند. تمامي دانش اموزان كه در مدرسه بین المللی AISM ثبت نام كرده اند از كشورهاي مختلف هستند و مي توانند از كليه مزاياي تحصیلي استفاده نمايند.

مدرسه Fairview: مدرسه بین المللی فيرويو يك موسسه اموزشي ثبت شده در وزارت اموزش مالزی است كه در سال 1978 توسط تعدادي از شركا تاسيس شد. هدف اصلي و نهايي موسسين مركز اماده نمودن كودكان از سن چهارسالگي با اموزش در حد استاندارد و استفاده از زبان انگليسي در سطح وسيع است. اين مدرسه بین المللی در مركز كوالالامپور واقع شده است.

مدرسه Nexus: مدرسه بین المللی نكسوس در منطقه پوتراجايا واقع شده است. در اين مدرسه بین المللی از جديدترين متد ها و شيوه هاي تدريس و يادگيري اموزش استفاده مي شود.

مدرسه Garden: مدرسه بین المللی گاردن يكي از بزرگترين مدارس خصوصي در مالزی است كه در سال 1951 به سبك انگليسي احداث شده است و در كوالالامپور قرار دارد. كمپ اصلي اين مدرسه در سال 1996 بنا شد. مدرسه گاردن داراي دو واحد كاملاَ مجزا است كه يكي در كوالالامپور و ديگري در كوانتان واقع شده است .تمامي كارمندان از مراكزي اروپايي ، استراليايي و خود مالزی استخدام شده اند و كاملا اموزش ديده اند.

مدرسه Mutiara: مدرسه بین المللی موتيارا در 8 ژانويه 1997 اغاز به كار كرد. اين مدرسه مجهز به ازمايشگاه فيزيك ، شيمي و زيست است و داراي لابراتوار كامپيوتر مطابق با تكنولوژي جهاني و يك كارگاه و كتابخانه كوچك و سالن بسكتبال است و همچنين زميني بسيار بزرگ براي بازي دانش اموزان دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر به ادرس سايت www.sharifinvestment.com مراجعه نماييد.

تمامي اطلاعات اين اگهي محفوظ و متعلق به گروه بین المللی مشاوره اي شريف مي باشد.
www.sharifinvestment.com

مشخصات آگهی
آگهی های مرتبط : مشاوره

گروه بین المللی مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در كشور مالزی:. گروه بین المللی مشاوره اي شريف با...

تهران 9 ماه پیش

گروه بین المللی مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در كشور مالزی:
گروه بین المللی مشاوره اي شريف با ...

تهران 9 ماه پیش

گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در كشور مالزي:. گروه بین المللی مشاوره ای شریف با...

تهران یک سال پیش

گامهاي طلايي ششم دبستان
( موفقيت در دروس ششم دبستان +موفقيت در كنكورهاي ورودي)
دانش اموزاني كه به اينده تحصيلي و شغلي خود از هم اكنون مي انديش...

تهران 9 ماه پیش

گروه مشاورين تحصيلي پردیسان. با تجربه سالها فعاليت در مشاوره و اعزام بيش از هفتصد پرونده به كشورهاي اسيايي و اروپايي. www.topstudy.ir.

تهران 9 ماه پیش

گروه مشاورین تحصیلی پردیسان. با تجربه سالها فعالیت در مشاوره و اعزام بیش از هفتصد پرونده به کشورهای آسیایی و اروپایی. www.topstudy.ir.

تهران 9 ماه پیش

تحصیل در اتريش بدون مدرك زبان
تحصیل در اتريش بدون مدرك زبان
تحصیلات تقریبا رایگان در دانشگاه وين اتريش مهد موسيقي و معماري دنيا به همراه خانواد...

تهران 9 ماه پیش

تحصیل در مالزی به زبان انگليسي در تمامی مقاطع. تحصیل در دانشگاههاي مورد تايد وزارت علوم به زبان انگليسي. تحصیل در مقاطع فوق ليسانس و دكترا با...

تهران 9 ماه پیش

سابغه ترجمه زبان هاي چینی و انگلیسی.ليسانس رشته معماري به زبان چینی از دانشگاه معماري پكن.تحصيل دوره دبيرستان در مدارس بين المللي و كانادايي در شانگه...

تهران 9 ماه پیش

ثبت نام ازمون های بين المللي دانشگاه کمبریج. . چه كساني در اين ازمون ها شركت مي كنند؟. . 1- دانش اموزاني كه تمايل دارند در كالج ها و ...

تهران 9 ماه پیش