تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 853839
 • بازدید 376
 • نام گروه بین المللی مشاوره ای ش�
 • دسته بندی مشاوره
 • تلفن 05118836700 02122866043
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس مشهد - بین هاشمیه 27و29 - ساختمان اسکان - طبقه دوم – واحد4
گروه بین المللی مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در كشور مالزی:
گروه بین المللی مشاوره اي شريف با داشتن نمايندگي از معتبرترين مدارس و اموزشگاههاي بین المللی در مالزی ، راهنما و مجري شما در امور ثبت نام ، اخذ ويزا ، تهيه خوابگاه و شركت در كلاس در كمترين زمان ممكن خواهد بود.
مدرسهSayfol : مدرسه سي فول بهترين سيستم اموزش استاندارد را به دانش اموزان بین المللی از مقطع مهدكودك تا دبيرستان از پنج قاره جهان ارائه مي نمايد. در اين مدرسه اموزش به زبان انگليسي مي باشد و براساس سيستم استاندارد اموزشي دانش اموزان در سال اخر اموزشي براي مدارك عمومي پايه O و پايه A كه بوسيله دايره امتحانات دانشگاه لندن است معرفي مي گردند.
مدرسه :Sunway تحصیل مدرسه بین المللی سانوي مزاياي زيادي در بر دارد. اولين هدف اين موسسه ايجاد محيط اموزشي براي دانشجويان با هر پيشينه تحصیلي و اموزشي در هر نقطه از جهان مي باشد. اين مدرسه با بهره گيري از بهترين روشهاي اموزشي فرصتهاي بي نظيري را در اختيار دانش اموزان قرار مي دهد.
مدرسه :Alice Smith مدرسه بین المللی اليس اسميت يكي از بزرگترين و بهترين مدارس انگليسي الاصل در منطقه جنوب شرق اسيا است. اين مدرسه در كوالالامپور واقع شده است و با توجه به امكانات و تسهيلات كه ارائه مي دهد براي گروه سني 3 تا 18 سال بسيار مناسب است.
مدرسه :ELC مدرسه بین المللی اي ال سي همزمان با دبيرستان ELC در سال 1987 تشكيل شد. اين مدرسه با هدف تربيت خردسالان در گروه سني 3 سال زير نظر دكتر كالو و دكتر غزالي ايجاد شد. اين اموزشگاه داراي دو محوطه جداگانه براي مقطع ابتدايي و دبيرستان است. در سال 1997 اين موسسه شعبه جديد را در منطقه Sungai Buloh در ايالت Selangor ايجاد كرد و در 7 مارچ 1998 وزير اموزش مالزی اين مدرسه را تاييد كرد. اين مدرسه در محيطي به مساحت 24.000 متر مربع ساخته شده است.

مدرسه :AISM مدرسه بین المللی اي اي اس ام اولين و تنها مدرسه بین المللی با محيط كاملاً استراليايي است. دانش اموزان از دوره امادگي ( 3 سالگي تا 18 سالگي مي توانند از مزاياي تحصیل در اين موسسه استفاده نمايند. تمامي دانش اموزان كه در مدرسه بین المللی AISM ثبت نام كرده اند از كشورهاي مختلف هستند و مي توانند از كليه مزاياي تحصیلي استفاده نمايند.

مدرسه Fairview: مدرسه بین المللی فيرويو يك موسسه اموزشي ثبت شده در وزارت اموزش مالزی است كه در سال 1978 توسط تعدادي از شركا تاسيس شد. هدف اصلي و نهايي موسسين مركز اماده نمودن كودكان از سن چهارسالگي با اموزش در حد استاندارد و استفاده از زبان انگليسي در سطح وسيع است. اين مدرسه بین المللی در مركز كوالالامپور واقع شده است.

مدرسه Nexus: مدرسه بین المللی نكسوس در منطقه پوتراجايا واقع شده است. در اين مدرسه بین المللی از جديدترين متد ها و شيوه هاي تدريس و يادگيري اموزش استفاده مي شود.

مدرسه Garden: مدرسه بین المللی گاردن يكي از بزرگترين مدارس خصوصي در مالزی است كه در سال 1951 به سبك انگليسي احداث شده است و در كوالالامپور قرار دارد. كمپ اصلي اين مدرسه در سال 1996 بنا شد. مدرسه گاردن داراي دو واحد كاملاَ مجزا است كه يكي در كوالالامپور و ديگري در كوانتان واقع شده است .تمامي كارمندان از مراكزي اروپايي ، استراليايي و خود مالزی استخدام شده اند و كاملا اموزش ديده اند.

مدرسه Mutiara: مدرسه بین المللی موتيارا در 8 ژانويه 1997 اغاز به كار كرد. اين مدرسه مجهز به ازمايشگاه فيزيك ، شيمي و زيست است و داراي لابراتوار كامپيوتر مطابق با تكنولوژي جهاني و يك كارگاه و كتابخانه كوچك و سالن بسكتبال است و همچنين زميني بسيار بزرگ براي بازي دانش اموزان دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر به ادرس سايت www.sharifinvestment.com مراجعه نماييد.

تمامي اطلاعات اين اگهي محفوظ و متعلق به گروه بین المللی مشاوره اي شريف مي باشد.
www.sharifinvestment.com

آگهی های مرتبط : مشاوره
تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

گروه بین المللی مشاوره ای ش� تهران
تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

تحصیل در مدارس بین المللی در مالزی

گروه بین المللی مشاوره ای ش� تهران
مدارس بین المللی در مالزی

مدارس بین المللی در مالزی

گروه بين المللي تهران
پردیسان موسسه اعزام به دانشجو - تهران

پردیسان موسسه اعزام به دانشجو - تهران

موسسه پردیسان-اعزام دانشجو تهران
گروه مشاورین تحصیلی پردیسان

گروه مشاورین تحصیلی پردیسان

گروه مشاوران تحصیلی پردیسان تهران