سرمایه گذاری و دریافت سرمایه تسهیلات و وام مگاشید

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 866729
 • بازدید 487
 • نام joomir
 • دسته بندی شراكت
 • تلفن 02122082258
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 00
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس saadat abad sarv gharbi
در یک جامعه بوده و هستند افرادیکه به سبب نبود امکانات و ... نتوانسته اند به ایده های خلاقانه خود جامع عمل بپوشانند و به همین ترتیب صاحبان سرمایه که به دلیل عدم شناسایی محل مناسب سرمایه گذاری نتوانسته اند پول خود را در جهت درست و مولد به حرکت در بیاورند.

نبود اطلاعات کافی ، عدم اعتماد و اطمینان ، نبود سیستم امکان سنجی پروژه ها برای اشخاص حقیقی و حقوقی و .... تمامی اینها مواردی هستند تا بران شدیم با ایجاد سیستمی نوین وبهره مندی از تجربه و دانش متخصصین و کارشناسان مجرب ، مکانی را ایجاد کرده تا سرمایه گذاران ، صاحبان مشاغل و متولیان پروژه های مختلف و ایده پردازان اقتصادی بتوانند برای پروژه های خود علاوه بر جذب مشتری ، شریک و سرمایه گذار داخلی و خارجی بیابند

مگاشید مکانی است که استفاده از آن در قالب یک محیط مجازی برای عموم آزاد و رایگان بوده و قابلیتهای وب سایت به گونه ای طراحی شده اند که براحتی میتوان از آنها بهره جست . این امکانات بر پایه سه محیط طراحی شده اند که پس از ثبت نام در اختیار کاربر قرار میگیرند:

الف) ایجاد صفحه اختصاصی و قرار گیری در یک جامعه مجازیبه هر کاربر مگاشید صفحه ای اختصاصی تعلق میگیرد که میتواند با سایر کاربران ارتباط داشته و به تبادل اطلاعات بپردازد و گروههایی تخصصی در زمینه های شغلی ایجاد نماید .

ب) امکان درج آگهی و صفحات اطلاع رسانی برای نمایش عموم در دسته بندیهای مختلف

صاحبان مشاغل با ارائه محصولات و خدمات در گروههای مرتبط میتوانند به بهترین شکل ممکن به معرفی خود پرداخته و علاوه بر نمایش عموم ، قابلیتهای شغلی خویش را برای متخصصین و کاربران همگروه شغلی خود نیز بطور ویژه به معرض نمایش قرار دهند.

پ ) امکان سرمایه گذاری در پروژه ها و دریافت سرمایه برای پروژه مربوطه خود

یکی از اصلی ترین اهداف مگاشید ایجاد ارتباط میان صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و مشاغل است . به همین دلیل ابزاری در سایت فراهم شده تا کاربران بتوانند درخواستهای سرمایه ای خود را در قالب دو فرم سرمایه پذیر و سرمایه گذار ارائه نمایند . بدین ترتیب سایت پس از بررسی تقاضاها ، سرمایه گذار و سرمایه پذیرهایی را که مناسب یکدیگر میباشند را به هم ارتباط میدهد .پس از تایید پروژه ها از جانب سرمایه گذار ، کارشناسان مگاشید به بررسی امکان سنجی پروژه ها پرداخته و مراحل بعدی جهت مشارکت طرفین انجام میگیرد.

سایر اطلاعات مربوط به چگونگی عملکرد فرمها و ابزار سایت را میتوانید در قسمت راهنما مطالعه فرمایید.
بطور کلی ، هدف اصلی ایجاد مگاشید ایجاد پل ارتباطی میان سرمایه گذار و سرمایه پذیر است که پس از شناخت از هم مراحل اعتبار سنجی و امکان سنجی در پروژه ها نیز به عنوان خدمات جانبی مگاشید با استفاده از کارشناسان مجرب ، صورت گرفته تا ارتباط و مشارکت میان طرفین با اطمینان خاطر و خطای پایین ممکن گردد.

اگر صاحب سرمایه هستید و میخواهید در زمینه های اقتصادی مورد علاقه خود با صاحبان مشاغل و صنایع مشارکت نمایید کافیست به قسمت سرمایه گذار وارد شده و شرایط سرمایه گذاری خود را ثبت نمایید. این شرایط شامل مقدار سرمایه، موضوع مشارکت، مکان و زمان سرمایه گذاری و ضمانتهای مورد دلخواه شما مثل اموال منقول و غیر منقول ، محل اجرای طرح و ... برای مشارکت و سرمایه گذاری میباشند.
و چنانچه صاحب ایده و طرح اقتصادی یا پروژه در حال اجرایی هستید که برای انجام آن نیاز به منابع مالی دارید و حتی برای تکمیل خرید ملک یا خودرو و اموال ارزشمند دیگری با کمبود پول مواجه هستید میتوانید در قسمت سرمایه پذیر ثبت نام کرده و شرایط تقاضای خود شامل مقدار سرمایه ، موضوع درخواست، مکان و چگونگی توان بازپرداخت و همچنین نوع ضمانتهایی که میتوانید ارائه نمایید را مشخص نمایید تا در کوتاهترین زمان سرمایه گذار مناسب شما معرفی گردد.


همچنین با بهره مندی از گروه کارشناسان حقوقی و مالی مگاشید این امکان برای کاربران وجود دارد تا قبل از سرمایه گذاری یا ایجاد پروژه ها و ایده های جدید از وجود موانع و ریسک های احتمالی مطلع شده و با آگاهی کامل از شرایط بازارهای داخلی و خارجی و نحوه استفاده از امکانات مالی و سرمایه ای جامعه ، اقدام به فعالیت نمایید.


مگاشید همیشه کنار شماست
تلفن:
تلفن پشتیبانی: 02144291961
نمابر:
02166577946
موبایل:
09109808664
http://megashid.com/
آگهی های مرتبط : شراكت