زمین باغ ویلا ارزان فروشی دماوند و اطراف 09197225539-امداد املاک ایرانwww EMDADAMLAK ir

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 887425
 • بازدید 962
 • نام امداد املاک ایران
 • دسته بندی ساير املاك
 • تلفن 09197225539
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 500000000
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران-45 دقیقه از چهارراه تهرانپارس-شهر مرکزی دماوند و نواحی اطراف- تلفن09197225539-
خرید و فروش انواع:زمین باغ ویلا در مناطق شرق استان تهران دماوند رودهن آبسرد سید آباد مشاع گیلاوند و سایر مناطق اطراف
لطفا قبل تماس تلفنی حتما سایت امداد املاک ایران بنشانی www.EMDADAMLAK.IR را بدقت مطالعه فرمائید بعد تماس بگیرید زیرا بدون پذیرش و تعیین وقت قبلی بهیچ عنوان پاسخگو نیستیم.بیهوده هم راه نیافتید دماوند بعد بگوئید آمدیم دماوند ملک ببینیم فقط مزاحمید. تلفن دفتر هماهنگی و فروش 09197225539 مهندس حسینی

ما بنگاه مشاور املاک و اتحادیه و ... نیستیم ما بازار رسمی و قانونی املاک و خدمات ساختمانی ایران معروف به امداد املاک ایران هستیم فقط هم تخصصی روی املاک مرغوب و نایاب از زمین باغ ویلا با عرضه مستقیم و کارشناسی شده املاک در تالار فروش (مثل تالار بورس طلا سکه نفت و غیره) با ارائه بالاترین حد اطمینان و کد رهگیری و ثبت ملک در مراجع رسمی کشور و قیمت مناسب بی چانه. پس نه هر ملکی را پذیرش میکنیم نه هر ملکی را در تالار فروش عرضه می کنیم نه هر قیمتی میگوئیم و نه با هر فردی صحبت و مذاکره می کنیم) .اصطلاحا میگویند: ملک شناسنامه دار فقط برای آدم شناسنامه دار (پول بده نقد بدون ذره ای چانه و مزاحمت و مسخره بازی +5%پنج درصد کمیسیون).قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری نه مفتخری. اول حق مشاوره حدالقل1%یا1میلیون تومان می پردازید بعد پذیرش و مشاوره چون حرف صدها میلیون پول و سرمایه گذاری و سود شماست مثل حق ویزیت پزشک یا حق وکاله وکیل یا عوارض و پرداختهای سازمانها و روزانه.چیزی مفتی و مجانی نداریم.- اول حق بازدید50هزار تومان برای هریک ملک را می پردازید بعد میرویم بازدید بیتعارف - ملک کارشناسی شده فنی و حقوقی با تعیین اصالت مالک ملک و سند مطمئن بنا بر مشخصاتش و تائید نظر شما - قیمت هم کاملا ثابت بدون ذره ای چانه و تخفیف مثل تالار بورس شرکتها که سهام هر شرکتی قیمت خاص خودش را د ارد هر ملکی هم مشخصات و قیمت خاص خودش را دارد دو زمین در کنار هم دو قیمت متفاوت دارند یکی متری300 و دیگری متری800هزارتومان چون یکی کاربری کشاورزی دارد و قابل ساخت نیست و مهمان لودره و دیگری کاربری مسکونی و قابل ساخته.- هر موقع اول حق مشاوره1% را پرداختید بعد صحبت کنید بدون اخذ هزینه بهیچ عنوان به هیچ شخصی پاسخ نمیدهیم.هرموقع اول50 هزارتومان حق بازدید برای هریک ملک را پرداختید بعد میرویم بازدید بیتعارف. کمیسیون خرید یا فروش هم 5% پنج درصد از خریدار و 5%پنج درصد از فروشنده است بیتعارف چون قیمت واقعی است و دله دزدی و دروغ و فریب هم سالهاست نشان دادیم هرگز نداریم. پس پاسخگوئی و بازدید مفتی و مزاحمت نداریم. نمیخواهید مزاحم نباشید. تجاری و صنعتی
پس روند کار خرید:
1- ما بدون اخذ هزینه پذیرش و مشاوره حدالقل1% یا1میلیون تومان در فروردین95 هیچ مشاوره و پذیرش نداریم حتی تماس تلفنی-فلانجا قیمت زمین چنده؟ کجا سرمایه گزاری کنم بهتره؟ با چندرغاز توقع بهترین زمین و باغ ویلای با سند ششدانگ و جواز و پایانکار و امکانات آب و برق و گاز میخواهید هرگز نداریم بفرمائید جای دیگر مزاحم نباشید هرگز جائی برای جماعت مفتخور مزاحم(دنبال آدم مفت و جای مفت و مال مفت) راحت طلب نداریم.

2- بدون اخذ حق بازدید هریک ملک50هزارتومان هیچ بازدیدی نداریم .توقع داری چندین روز چند نفر ساعتها از عمر و وقت و زندگی و پول موبایل از شرق تا غرب استان از شهر تا روستا در برف و سرما و گرما برات مفتی خرج کنند و دوره راه بیفتند که چی؟ فقط میخوای بازدید مفتی داشته باشی و دنبال آدم مفت و جای مفت میگردی. تا خیلی راحت و مفتی از زحمت دیگران استفاده کنی و دورش بزنید یا با چانه زنی جای مفت گیرت بیاد!؟

3- بدون اخذ هزینه پیدا کردن ملک مرغوب سفارشی حدالقل متری50هزارتومان هم هیچ ملکی نداریم.ملک زمین باغ ویلا میخواهید متراژش فلان باشه ساختمانش فلان باشه فقط هم در فلان منطقه باشه امکانات و سندش و پایانکارش فلان باشه و قیمش هم مفت باشه اول متری 50 هزار تومان هزینه پیدا کردنشو می پردازید بعد درخواست داشته باشید مفتی که مال خوب بدست نمی اید؟

4- کمیسیون خرید شما هم 5% پنج درصد است بیتعارف با ملک مرغوب و قیمت واقعی نه بنگاهی زیرا ملک کارشناسی و با قیمت تالار فروش در بازار رسمی است نه بنگاهی.

اول هزینه های مربوطه را می پردازید بعد درخواست کنید. عمر وقت زحمت دانش پول و ملک ارزشمند هستند نذر مفتخوری و گردش و تفریح و آشنائی شما با منطقه نکردند.

مشاوره علمی و فنی,بازدید مفید,ملک خوب و سریع=پول خوب همین. اهلش هستید بفرمائید نیستید هرگز مزاحم نباشید.
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.