مرکز تلفن SIP

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 942579
 • بازدید 260
 • نام علی پارسا
 • دسته بندی ارتباطات
 • تلفن 09129251311
 • بروزرسانی چهار شنبه 6 تير 1397
 • قیمت بهترین قیمت
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران، پل کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه یکم، پلاک 3، واحد 8
SIP Trunk چیست؟ اگر بخواهیم ساده ترین تعریف را داشته باشیم باید بگوییم SIP Trunk یا ترانک SIP، یک لینک ارتباطی مبتنی بر پروتکل SIP (پروتکل اس آی پی که میان ایرانی ها با نام سیپ رایج است) میان دو مرکز تلفن است. این دو مرکز تلفن می توانند مراکز تلفن خصوصی یک سازمان یا شرکت باشند و یا این که یکی از آن ها مرکز تلفن مخابراتی و دیگری مرکز تلفن یک سازمان یا شرکت باشد.
SIP Trunk یا ترانک SIP می تواند انتقال دهنده ی صدا، تصویر، کنفرانس صوتی یا تصویری یا حتی برقرار کننده ی ارتباط میان برنامه های کاربردی نیز باشد.
برای برقراری یک SIP Trunk یا ترانک SIP بایستی مرکز تلفن های طرفین این ارتباط، قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP را داشته باشند.
بطور عمومی به مرکز تلفن خصوصی (آن چه صاحبان کسب و کار ها در سازمان خود برای توزیع تماس ها یا استفاده ی اشتراکی از منابع مخابراتی استفاده می کنند) PBX و چنان چه قابلیت پشتیبانی از پروتکل های مبتنی بر IP را داشته باشد IP-PBX گفته می شود. (به یاد داشته باشید که مراکز تلفن سانترال نیز همان PBX هستند)
مرکز تلفن عمومی یا ارائه دهنده ی خدمات مخابرات نیز PSTN و خدمات تلفن مبتنی بر شبکه یا اینترنت را نیز ITSP می نامند.
با گسترش شبکه های کامپیوتری در کشور و هم چنین سهولت در راه اندازی SIP Trunk یا ترانک SIP که البته همواره با هزینه های بسیار پایین تری نسبت به خطوط ستنی مخابراتی همراه می باشند، شرکت مخابرات ایران یا شرکت های مخابرات استان ها اقدام به واگذاری خطوط مخابراتی مبتنی بر SIP Trunk یا ترانک SIP نموده اند و در کنار آن ارائه خطوط E1 یا PRI که سال ها رایج بوده و البته هزینه های بسیاری را به مخابرات و کاربر تحمیل می نمود، رو به کاهش است. به همین روی شرکت مخابرات ضمن ارائه ی خدمات بهتر و سریع تر، خطوط SIP Trunk یا ترانک SIP را به مشتریان تجاری خود پیشنهاد می دهد.
خطوط SIP Trunk یا ترانک SIP مشابه خطوط E1 یا PRI شامل چندین کانال ارتباطی هم زمان می باشند که البته محدودیت E1 که شامل 30 خط هم زمان است را ندارند و می توانند بیش از این تعداد کانال را نیز دارا باشند.
کاهش هزینه های خرید و راه اندازی، سهولت در مراحل تحویل و البته کاهش تعرفه های مخابراتی باعث شده است که صاحبان مشاغل روی به خرید اشتراک SIP Trunk یا ترانک SIP آورده و ارتباط های سازمان خود را گسترش و بهبود بخشند.
حال شاید برای برخی از صاحبان کسب و کارها این پرسش پیش آید که برای در اختیار داشتن چنین امکاناتی چه اقدام هایی بایستی انجام دهند؟
پاسخ به پرسش بالا دو بخش دارد:
بخش اول مربوط به در اختیار گرفتن اشتراک این خطوط است که باید به سایت رسمی مخابرات مراجعه نموده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند و یا این که به مرکز مخابراتی منطقه خود مراجعه نمایند.
بخش دوم مربوط به تامین تجهیزات لازم در سازمان ایشان می باشد که باید به شرکت های ارائه دهنده ی مراکز تلفن مبتنی بر IP یا IP-PBX مراجعه نمایند.
در همین راستا به اطلاع می رساند شرکت آوای رسا (AVAYeRASA) با نزدیک به دو دهه پیشینه ی حضور در بازار فن آوری اطلاعات و ارتباطات و بعنوان متولی و معتبرترین ارائه دهنده ی راه کارها و محصولات شرکت AVAYA در ایران، افتخار دارد تا از نخستین مرحله ی تصمیم گیری تا راه اندازی مرکز تلفن مبتنی بر IP یا IP-PBX با معتبرترین برند جهانی (AVAYA) که بیش از 100 سال سابقه داشته و بالغ بر 60% از سهم بازار را در اختیار دارد ارائه دهنده ی خدماتی شایسته به مدیران کسب و کارها باشد.
ما در این راه با سال ها حضور و افتخار ارائه ی خدمات به صدها سازمان و شرکت، با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و راه کارهای ایده آل و مقرون به صرفه در خدمت صاحبان مشاغل هستیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
آگهی های مرتبط : ارتباطات
مرکز تلفن SIP

مرکز تلفن SIP

علی پارسا تهران
سانترال IP

سانترال IP

شرکت تلفن کار گستر تهران
مرکز تلفن مبتنی بر شبکه voip ip pbx - تهران

مرکز تلفن مبتنی بر شبکه voip ip pbx - تهران

شرکت میرا پردازش مایا تهران
تلفن voip و سانترال - تهران

تلفن voip و سانترال - تهران

سعید محمدی تهران
گوشی های snom IP Phone

گوشی های snom IP Phone

مریم اسدی-رسا رایانه تهران