فیبر نوری نگزنس کابل فیبر نوری سینگل مود تهران 88951117

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 946674
  • بازدید 217
  • نام پیشرو شبکه آسیا
  • دسته بندی خدمات شبكه
  • تلفن 88951117
  • بروزرسانی چهار شنبه 22 خرداد 1398
  • قیمت توافقی
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس میدان ولیعصر
ارائه کلیه تجهیزات ارتباطی فیبر نوری شامل
انواع مبدل ها و مدیا کانورتر ها
انواع سوئیچ های صنعتی PoE
خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبرنوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP،
- تست OTDR و Power meterو فلوک
- مشاوره رایگان
- ارسال نیروی متخصص در کمترین زمان
- مفصل بندی فیبر نوری
- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT
- طراحی و راه اندازی سرور روم
فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SCC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS
تجهیزات فیبر نوری:
- کابل مالتی مود و سینگل مود
- کابل فیبر نوری OutDoor
- کابل فیبر نوری Indoor
- کابل فیبر نوری In\Out
- مفصل فیبر نوری
- باکس فیبر نوری
- پچ پنل فیبر نوری
- آداپتور فیبر نوری
- پچ کورد فیبر نوری
- پیگتیل فیبر نوری
تجهیزات شبکه مسی:
- کابل شبکه Cat 7, Cat 6a, Cat 6, Cat5e
- پچ پنل ، رک
- پچ کورد و کیستون
- سوکت شبکه
کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا.فروش فیبر های هوایی ADSS و زمینی با برندهای شهید قندی، فیبر نوری Drakaفیبر نوری TKFفیبر نوری Leoniفیبر نوری Nexansکابل نوری ژله فیلد خاکی Optical buried fiber Cable (OBFC) jکابل نوری ژله فیلد کانالیOptical conduit fiber Cable (OCFC) jکابل نوری خشک خاکیOptical buried Unfilled Cable (OBUC) jکابل نوری خشک کانالیOptical conduit Unfilled Cable (OCUC) jکابل نوری ژله فیلد مهاردار هوایی Optical Self Supporting Aerial Cableکابل indoor کانالی 6 کر سینگل مود کابل Outdoor خاکی 6 کر سینگل مود کابل indoor کانالی 12 کر سینگل مود کابل Outdoor خاکی 12 کر سینگل مود کابل indoor کانالی 24 کر سینگل مود کابل Outdoor خاکی 24 کر سینگل مود کابل indoor کانالی 48 کر سینگل مود کابل Outdoor خاکی 48کر سینگل مودفروش انواع فیبر نوری در انواع خاکی و کانالی و مهار دار هوایی و OBFC OCFC OSSC در انواع 4-8-12-24-48-72 کرکابل فیبر نوری outdoor، کابل فیبر نوری indoor ، کابل فیبر نوری خاکی ، کابل فیبر نوری دفنی ، کابل فیبر نوری ضد جونده ، کابل فیبر نوری استیل ، کابل فیبر نوری زره دار ، کابل فیبر نوری آرمورد ، کابل فیبر نوری لوزتیوب ، کابل فیبر نوری تاید بافر ، کابل فیبر نوری ژله ای ، کابل فیبر نوری هوایی ، کابل فیبر نوری مهاردار ، کابل فیبر نوری سینگل مود ، کابل فیبر نوری مالتی مودکابل های فیبر نوری دارای استاندارد مخابراتی بوده و به هنگام ارسال تست شیت عملکرد کابل نیز ارسال خواهد شد.قبل از خرید خود با ما تماس بگیرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید.
تلفن تماس : تهران 88951117 - 88958489
تلگرام: 09197102800
ایمیل: it.it1394@gmail.com
سایت : www.ibc1.ir
آگهی های مرتبط : خدمات شبكه