لوله کاروگیت

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 977833
 • بازدید 72
 • نام شرکت لوله های بتنی پابکو
 • دسته بندی خدمات ساختماني
 • تلفن 44861359 09361600178
 • بروزرسانی دوشنبه 27 فروردين 1397
 • قیمت 0000000
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران، فلکه اول صادقیه
لوله های کاروگیت:

شرکت پابکو با طی کردن سالها تجربه مدیران آن در قسمت تولید لوله های کاروگیت و با استفاده از جدیدترین متدهای روز ، درابتدای سال 1390 افتتاح و شروع به کار کرد.

اکثر انتقالهای فاضلابهای شهری توسط لوله های دفنی در زمین انجام می گیرد که به آن لوله های کاروگیت گفته میشود .این نوع لوله ها بدلیل طراحیهای خاصی که دارند، دارای استحکام مناسب جهت اعمال بارهای وارده در زیر زمین با شیبهای کم و وزن کم است.

مهمترین هدف ساخت لوله کاروگیت مقاومت بالا همراه با کمترین زبری نسبی است . از آنجایی که اینکه جریانات فاضلاب شامل مواد جامد می باشد ، پایین بودن زبری نسبی لوله های کاروگیت باعث کمترین رسوب گذاری ممکن در جریان فاضلاب می شود که به نوبه خود هزینه نگهداری از شبکه فضلاب به کمترین حد ممکن تقلیل پیدا کند.

لوله های پلی اتیلن کاروگیت یا همان لوله دوجداره لوله هایی اس که از دولایه بیرونی با نمای موجی یا حلقه ای و جدار داخلی هموار و کاملا صاف تشکیل شده که برای فاضلاب های اسیدی و بازی ، همچنین بخش های جمع آوری کرد فاضلاب، شبکه های آبرسانی و دور ریزهای عمدتا مایع صنعتی استفاده می شود .

این لوله دو جداره قدرت متحمل شدن فشار داخلی را ندارد(نهایتا 1.5 بار) و مانند یک شبکه زیرزمینی میبباشد که برای شبکه ثقلی گرد آوری شده است. قسمت خارجی لوله دوجداره به صورت حلقه ای می باشد. این لوله ها از مقاومت بالایی برخوردار است وفشارهای وارد شده روی سطح و همچنین بارهای زیر سطحی را تحمل می کند .

لوله های کاروگیت با توجه به سطح، فشاروارد شده و نوع خاک به سه قسمت 16و 31.5 و 64 کیلو نیوتن تقسیم بندی میشود. لوله های شرکت پابکو از تنوع بالایی برخوردار بوده و از سایز 110 تا3200میلیمتر تولید میشود، همچنین از تمامی استانداردهای لازم برای تولید ( DIN16961 و EN13476 و ISR9116 ) برخوردار است.مزیتهای لوله ها کاروگیت ( پلی اتیلن دوجداره):

این لوله ها همانطور که از ظاهرآن ها مشخص است تحمل فشار خاک بدون سازه حفاضتی را دارد. و همچنین قسمت داخلی لوله دوجداره به خاطر استفاده از مستربچ ( پودر رنگ باضافه افزودنی ها دیگر) رنگی از شفافیت بالایی برخوردار بوده و از و از چسبیدن فاضلاب داخل لوله و اصطکاک هنگام حرکت جلوگیری می کند .

بدلیل اینکه لوله کاروگیت دارای وزن کمی می باشد هزینه حمل ونقل لوله کارو گیت بسیار پایین می یابدتفاوت قیمت لوله کاروگیت پلی اتیلن:

این لوله بدلیل ساختار ظاهری خود یکی از بهترین محصول ها در بخش لوله های پلی اتیلن میباشد . همیشه پایین بودن قیمت لوله کاروگیت مورد استقبال مشتریان میباشد و افراد کمی هستند که به کیفیت این لوله دو جداره محل تولید این لوله توجه داشته باشند.

در حال حاضرکارخانه های تولید لوله کاروگیت و به این باور دست پیدا کرده اند که کیفیت را فدای کمیت نکنند به این دلیل که وقتی بعد از پایان پروژه این لوله ها داخل خاک رفتند درهیچ منطقه ای دچار شکستگی یا ترک خوردگی نشوند در غیر این صورت هزینه انتقال و جابجایی آن بسیار بالا خواهد بود.ساختار لوله کاروگیت :

لوله های کاروگیت (لوله دو جداره پلی اتیلن اسپیرال) جهت استفاده در قسمت های بی فشار وتولید میشود و بالاترین فشار تولید آنها 1.5 بار است. این لوله ها به این علت تولید شده است که همینطور که مقاومت حلقوی بالایی دارند ، وزن کمتری نیز در مقایسه با لوله های پلی اتیلن تک جداره دارند. با توجه به این که مقاومت حلقوی ازارکان اصلی تولید این لوله است، تولید جداره ها در قسمت هایی به شکل مستطیل بوده و این باعث بالاتر رفتن مقاومت حلقوی لوله های کاروگیت می شود. لوله های کاروگیت تا سایز 3200 میلیمتر در شرکت پابکو تولید میشود .

لوله دوجداره کاروگیت پلی اتیلن به خاطر فاسد نشدن ، نشست نکردن - نصب ساده و تحمل بالا در زیر خاک ، بیش از 50 سال است که مورد استفاده قـرار می گیرد.
كاربرد لوله کاروگیت:

مورد استفاده بعنوان سیفون آب در جاده و رود خانه
تقسیم کردن آب
بخش های جمع آوری و انتقال فاضلاب شهری و مناطق صنعتی
بخش های جمع آوری آب سطحی در شهر ، منطقه های کشاورزی و صنعتی
جهت آبیاری و زهكشی کردن
قالب مستمر در پل های كوچك
پیاده روها
منتقل کردن مایعات صنعتی اسید و باز و نمك چیزهای دیگر ... بصورت آبیاری قطره ای بدون پمپ
آگهی های مرتبط : خدمات ساختماني