انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

کلاس خصوصی ترکی استانبولی در رشت

آگهی رایگان
بروزرسانی : سه شنبه 11 ارديبهشت 1403
با آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان های خارجه آفر، به دنیای جذاب و پرانرژی زبان ترکی استانبولی خوش آمدید! آیا می‌خواهید در زبانی جدید و فرهنگی متفاوت غوطه ور شوید؟ آیا می‌خواهید مهارت‌های زبانی خود را به سطح بالاتری برسانید؟ ما در آموزشگاه زبان های خارجه آفر با معلمانی مجرب و باتجربه، به شما کمک می‌کنیم تا به زبان ترکی استانبولی به طور موثر و کارآمد تسلط پیدا کنید.

در کلاس‌های خصوصی ما، شما با تکنیک‌های آموزشی مدرن و منابع کاربردی زبان ترکی استانبولی آشنا می‌شوید. از ابتدایی تا پیشرفته، هر سطحی که داشته باشید، در آموزشگاه زبان های خارجه آفر برای شما جا دارد. همچنین، با توجه به نیازهای شخصی و زمان‌های خود، می‌توانید برنامه زمانی خود را تنظیم کنید و به صورت اختصاصی در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید.

همچنین، ارتباط مستمر با محیط‌های ترکی استانبولی و فرهنگ آن را از طریق فعالیت‌های کلاسی فراهم می‌کنیم تا شما بتوانید بهترین تجربه زبانی را کسب کنید.
آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در رشت
آموزشگاه زبان های خارجه آفر را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی انتخاب کنید و از تجربه‌ای جدید و پرکاربرد برای بهبود مهارت‌های زبانی خود لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با ما تماس بگیرید.
آگهی دهنده
آموزشگاه زبان آفر
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 1118906
بازدید : 48
دسته بندی : زبان
آگهی دهنده
آموزشگاه زبان آفر
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com