انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

راهنمای درج آگهی اینترنتی، مزایای آگهی اینترنتی

در نیازپرداز ثبت نام کنید و آگهی تان را درج نمایید

راهنمای درج آگهی

نیازپرداز کیفیت و کارایی را در ارائه خدمات خود به مشتریان و بازدیدکننده ها در نظر گرفته است ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر، این خدمات شامل درج آگهی رایگان، درج بنر , تبلیغات متنی و همچنین جستجوی نیازمندیها است. برای استفاده از خدمات نیازپرداز ثبت نام کنید و بقیه مراحل را خود سیستم به شما راهنمایی می کند

آگهی رایگان

برای درج آگهی رایگان کافی است که در نیازپرداز ثبت نام کنید و آگهی تان را درج نمایید، حتما برای آگهی عکس و گروه مناسبی را انتخاب کنید، آگهی هایی که عکس ندارند، پایین تر از آگهی های دیگر نمایش داده می شوند.آگهی شما بهتر است که کامل و با جزئیات باشد و عنوان مناسبی داشته باشد به شکلی که اطلاعات مشخصی را در اختیار بازدیدکننده قرار دهد.عنوان های کلی برای بازدیدکننده جالب نیستند و معمولا کلیک نمی شوند، مثلا بجای انتخاب فروشی فوری برای عنوان آگهی فروش آپارتمان، بهتر است اطلاعات مشخصی مانند "فروش آپارتمان 150 متری در فرمانیه" در عنوان قرار بگیرد.

برای هر آگهی می توانید چند تا تصویر انتخاب کنید که به نوبه خود بهبود زیادی ایجاد می کند.

آگهی ویژه

مزایای آگهی ویژه نسبت به معمولی ترتیب قرار گرفتن آنان است، به این معنی که آگهی های ویژ همیشه بالاتر از آگهی های معمولی قرار می گیرند. ترتیب قرار گرفتن آگهی های ویژه بر اساس تعداد ستاره آنان است. ترتیب قرار گرفتن آگهی های معمولی نیز بر اساس تاریخ آنها است، به همین دلیل با آمدن آگهی های جدید، آنها به پایین منتقل می شوند.آگهی های ویژه همیشه در بالای صفحات، گروهها، و جستجوهای مرتبط قرار می گیرند و با جستجوی کلمات عنوان آگهی های ویژه در گوگل، معمولا در صفحه اول نتایج گوگل قرار می گیرند .

بنر

برای برخی از تبلیغات بهترین گزینه، تبلیغات بنری است، بویژه آنهای که کالا یا خدمات خاصی ارائه می دهند و بازدیدکننده های مناسب برای آنها از طریق موتورهای جستجو تامین نمی شوند. بنرهای نیازپرداز در بالای تمام صفحات قرار می گیرند و می تواند فلش، عکس متحرک یا ثابت باشد. تعرفه بنرهای نیازپرداز بسیار مناسب است و در حال حاضر 210000بازدید کننده در ماه دارند که 80% آنها نسبت به ماه قبل از آن جدید هستند.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی مشابه تبلیغات متنی گوگل است و در ستون سمت راست کلیه صفحات نشان داده می شود، این تبلغات دارای لینک مستقیم هستند و می توانند بسیار تاثیر گذار باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان جهت تبلیغات اینترنتی با شماره 02141238 تماس حاصل فرمایید .

مزایای درج آگهی اینترنتی

برخی از ویژگی ها و مزایای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی

هزینه کمتر و نتیجه بهتر

می توان به صورت رایگان و یا با هزینه کم تبلیغات خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار داد

سرعت دسترسی بالا

در هر ساعتی و در کمترین زمان ممکن،تبلیغات خود را در بستر اینترنت منتشر کنید

پیگیری و گزارش گیری

قابلیت رد گیری و اندازه گیری تبلیغات، در تبلیغات اینترنتی به راحتی میسر است

تداوم و پایداری تبلیغات

آگهی اینترنتی 24 ساعت روز، 7 روز هفته، و سالها می تواند در معرض دید باشد

دسترسی گسترده

گستردگی و وسعت اینترنت، برکسی پوشیده نیست و نماینگر وسعت تبلیغات اینترنتی است

قدرت برند سازی

از دیگر مزایای درج آگهی اینترنتی، تاثیر بسیار زیاد در بهینه سازی روند برند سازی لوگو و نام شرکت و محصولات.

شبکه های اجتماعی

آگهی اینترنتی معمولا در شبکه های اجتماعی پر بازدید به اشتراک گذاشته می شوند

دوست دار محیط زیست

علاوه بر صرفه جویی هزینه موجب پایداری محیط زیست و طبیعت می شود.