انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

دوره کارگاهی آموزش نصب، مکانیک و راه اندازی آسانسور

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 19 خرداد 1403
آموزش و کار در یک شرکت معتبر

شرکت برج نورد دماوند در سال 1378 توسط جمعی از دانش آموختگان برتر صنعت آسانسور و پله برقی به طور رسمی با شماره ثبت 357405 با هدف بهبود کیفیت نصب ، نگهداری ، نوآوری و توجه توامان به طراحی – مهندسی و مدیریت کنترل پروژه و ظرفیت های هنری و مهندسی آسانسور تاسیس گردید.

این شرکت سعی نموده است با استفاده از تلفیقی از نیروهای جوان ، فعال ، خلاق و سالم در کنار متخصصین با تجربه و به کارگیری فناوری های روز صنعت آسانسور فعالیت نماید،
در بخش آموزش و بکار گیری نیروهای جوان، ما آکادمی برج نورد دماوند را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم ضمن آموزش نیروهای جویای کار ، تکنسینهای مورد نیاز مجموعه را خودمان آموزش دهیم

بدین ترتیب آکادمی برج نورد دماوند به لحاظ داشتن کارگاه‌های اجرایی ،علاوه بر آموزشهای تئوری ، آموزش‌ها را به صورت عملی و با حضور اساتید متخصص ارائه می نماید.
در این مجموعه تمامی توانایی‌های لازم برای اموزش نصب آسانسور مانند شناخت اجزای مختلف آسانسور، استانداردها و اصول نصب به شما آموزش داده می‌شود.
در پایان دوره، علاقمندان می توانند با اخذ معرفی نامه از شرکت برج نورد دماوند در آزمونهای ادارات کار شرکت نموده و مدرک فنی و حرفه ای را دریافت نمایند .
کامل‌ترین سرفصل‌ها: در آکادمی برج نورد دماوند با توجه به اینکه تضمین می کنیم که نیروهای آموزش دیده در خود شرکت فالیت نمایند لذا سرفصل‌های آموزشی کاملی را ارائه می‌دهیم و به نحوی که تمامی مباحث مورد نیاز در زمینه نصب آسانسور را پوشش می‌دهد.
ابزارآلات و تجهیزات: در اینجا ابزارآلات و تجهیزات لازم برای انجام کارهای عملی روی پروژه‌های مختلف به شما ارائه می‌شود.

فرصت شروع کار: متفاوت ترین ویژگی آکادمی برج نورد با سایر مراکز آموزشی در این نکته است که با پایان دوره، تمامی شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر توانایی فعالیت در سایر شرکتها به عنوان کارشناس ،در شرکت برج نورد دماوند نیز به تعمیر و نصب آسانسور نمایند.
آگهی دهنده
محمد شوکتی
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • شهر :
  • آدرس : تهران خیابان میر عماد خیابان چهاردهم پلاک 3 واحد 10 شرکت برج نورد دماوند
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 1121256
بازدید : 23
دسته بندی : استخدام
آگهی دهنده
محمد شوکتی
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • شهر :
  • آدرس : تهران خیابان میر عماد خیابان چهاردهم پلاک 3 واحد 10 شرکت برج نورد دماوند
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com