نرم افزار ارسال پيامک انبوه نسخه 2 PCSS

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 128862
 • بازدید 1882
 • نام حمید
 • دسته بندی برنامه نويسي
 • تلفن 09157213565
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 39000 تومان
 • ایمیل
 • شهر بیرجند
 • آدرس
نرم افزار PCSS نرم افزاري جهت ارسال پيامک بصورت تکي ، گروهي و يا انبوه مي باشد که در سال 1388 توسط شرکت فناوري اطلاعات پويش بيرجند به بازار عرضه شد. محبوبيت و استقبال شما هموطنان عزيز از نسخه اول اين نرم افزار باعث شد تا بتوانيم به کمک راهنمايي ها و پيشنهادات شما عزيزان نسخه دوم PCSS را تنها پس از گذشت دو ماه از ارائه نسخه اول ، در اختيار مشتريان عزيز قرار دهيم. در نسخه دوم نرم افزار ، يسياري از ضعف هاي آن برطرف شده و نرم افزار کاملي جهت ارسال SMS ارائه شده است. امکانات اضافه شده در نسخه دوم که به امکانات نسخه اول اضافه شده اند نشان دهنده قدرت بالاي اين نرم افزار ميباشد.

موارد ارتقا نسخه دوم نسبت به نسخه اول عبارتند از :

در نسخه اول طول پيامک به اندازه يک پيامک استاندارد يعني براي انگليسي 160 حرف و براي فارسي 70 حرف بود که در نسخه دوم اين مشکل برطرف شده و طول پيامک مي تواند تا 64000 حرف باشد!
در نسخه اول گاهي پيش مي آمد که مودم اينترنت يا مودم بلوتوث بجاي مودم گوشي اشتباه گرفته ميشد و برخي کاربران مجبور ميشدند مودم اينترنت يا بلوتوث را از سيستم جدا کرده و يا غير فعال کنند. اما در نسخه دوم به هيچ وجه اين مورد پيش نمي آيد و نرم افزار بصورت هوشمند ساير مودم ها را رد مي کند.
PCSS نسخه 1 قادر نبود از خطوط ايرانسل ارسال کند ، اما PCSS نسخه 2 مي تواند از سيم کارت ايرانسل نيز ارسال را انجام دهد.
در نسخه 1 شماره ها بدون نام و در فايل متني ذخيره مي شدند اما در نسخه 2 هر شماره با نام و در دفترچه تلفن مربوطه ذخيره ميشود.
در PCSS1 ارسال هاي ناموفق آخرين ارسال قابل مشاهده بودند و چنانچه کاربر ارسال ديگري را شروع مي کرد ، ارسال هاي ناموفق قبلي را از دست مي داد. اما در PCSS2 هر پروژه ارسال بصورت مجزا ذخيره شده و در آينده براي ارسال هاي ناموفق قابل ادامه است.
در بعضي از خطوط پيش مي آمد که نسخه اول نرم افزار قادر نيست از مرکز پيام خاصي پيامک را ارسال کند اما در نسخه دوم مي توان مرکز پيام سيم کارت را از داخل خود نرم افزار تغيير داد و با هر مرکز پيامي SMS را ارسال نمود.
نسخه 1 نرم افزار قادر به شناسايي مودم هاي GSM نبود اما در نسخه دوم تعدادي از مودم هاي GSM نيز معرفي شده اند که سرعت ارسال را بسيار بالا مي برند.
محدوديت هاي نرم افزار بسيار کم شده اند اما قبل از خريد بهتر است آنها را بدانيد :

سيستم عامل مورد استفاده : ويندوز اکس پي
گوشي هاي قابل شناسايي : گوشي هاي داراي مودم از برند هاي : Nokia SonyEricsson Siemens
مودم هاي GSM مورد استفاده : برند هاي : SonyEricsson Wavecom Siemens Motorola
براي اينکه بدانيد يک گوشي مودم دار چه نوع گوشي است و آيا نرم افزار PCSS2 گوشي شما را شناسايي مي کند يا خير به راهنماي موجود در آدرس زير مراجعه کنيد :

http://www.PooyeshIT.com/Products/PCSS/myphonePCSS2.html

PCSS2 گوشي شما را بصورت خودکار شناسايي مي کند و اطلاعات مربوط به نام شرکت سازنده ، مدل گوشي ، ميزان شارژ باتري ، ميزان آنتن دهي ، نام سرويس شبکه و پورت اتصال به سيستم را نمايش مي دهد . عمل شناسايي گوشي با سرعت بالا انجام ميشود . چنانچه نرم افزار نتواند گوشي شما را بصورت خودکار شناسايي کند ، محلي براي معرفي دستي گوشي در نرم افزار قرار گرفته که شما مي توانيد به کمک پورت اتصال و شماره پين کد سيم کارت به گوشي متصل شويد. امکان قطع و وصل گوشي در نرم افزار وجود دارد.

براي بسياري از دستگاههاي معرفي شده به نرم افزار ، امکان تغيير شماره سرويس مرکز پيام از
آگهی های مرتبط : برنامه نويسي
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.