انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

تحصیل در کشوری امن ارزان و نزدیک - تهران

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 5 اسفند 1396
ارمنستان (Republic of Armenia) کشوری است در همسایگی شمال غرب ایران که مردم آن دارای فرهنگ شرقی هستند. پایتخت این کشور، ایروان (Yerevan) ، با اسلوب اروپایی بنا گذاشته شده، از امنیت کامل برخوردار است. در حال حاضر هزاران نفر از ایرانیان در این کشور به تجارت و تحصیل اشتغال دارند و سالانه تعداد قابل توجهی گردشگر نیز از طریق راههای هوایی و زمینی از ایران به ارمنستان مسافرت مینمایند. اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید به ما مراجعه کنید تا خدمات سطح بالای ما را تجربه کنید. مؤسسه اعزام دانشجوی ستاره دانش آرمان (دارای مجوز اعزام دانشجو به کشورهای ارمنستان، سوئد و تاجیکستان) شما را در اخذ پذیرش ثبت نام در دانشگاه فوق و اسکان در کشور ارمنستان یاری مینماید.

پرسشهای احتمالی شما

نمیتوانم در رشته دلخواهم پذیرفته شوم، چکار کنم؟ تأمین هزینه های تحصیل در بسیاری از کشورهای خارجی از توان من خارج است، چکار کنم؟ از عدم تأیید مدرک تحصیلی خود پس از دانش آموختگی نگرانم، چکار کنم؟ بعد مسافت با کشورهای دیگر برای خانواده من نگران کننده است، چکار کنم؟ مدرک پیش دانشگاهی ندارم و نمیتوانم در رشته های کارشناسی در ایران تحصیل کنم، چکار کنم؟ میتوانم از بعضی کشورها پذیرش بگیرم ولی ویزا نمیدهند، چکار کنم؟ به زبانهای خارجی مسلط نیستم، چکار کنم؟ پیدا کردن مسکن ارزان و امن در خارج دشوار است، چکار کنم؟

پاسخهای گروه مشاورین آرمونی به شما

تحصیل در دانشگاههای مورد تأیید ایران با کمترین درنگ و مخارج اضافی در ارمنستان برایتان مقدور است. ارمنستان کشوری است هم مرز با ایران با امکان رفت و آمد زمینی و با هزینه کم. داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای شروع تحصیل در این کشور الزامی نیست. هزینه های زندگی در ایروان پایین است. شهریه های دانشگاهی مناسب و قابل تأمین است. علاوه بر زبان ارمنی، امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بسیاری رشته ها وجود دارد. اگر زبان خارجی نمیدانید، در سال اول میتوانید دوره آمادگی دانشگاه و زبان را با هزینه کم سپری کنید. میتوانید در رشته دلخواه خود در کلیه مقاطع و رشته ها تحصیل کنید. نگران ویزا و اسکان نباشید، وقتی پذیرش گرفتید همه چیز آسان خواهد بود. ضمناً همراهی خانواده شما اگر متأهل هستید به آسانی مقدور است.

دانشگاههای معتبر ارمنستان

تحصیل در دانشگاههای زیر در کلیه مقاطع از نظر وزارت علوم معتبر است: دانشگاه دولتی ایروان، دانشگاه دولتی کشاورزی ارمنستان، آکادمی هنرهای زیبای ایروان (صرفا در رشته های وابسته به هنر). در آکادمی ملی علوم ارمنستان نیز میتوانید در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکترا تحصیل کنید. تحصیل در دانشگاههای زیر تنها تا سطح کارشناسی ارشد توصیه شده است: دانشگاه دولتی معماری و ساختمان ایروان، دانشگاه دولتی مهندسی (پلی تکنیک) ارمنستان، کنسرواتوری دولتی کومیتاس ایروان (صرفاً در درشته های موسیقی و هنر)، دانشگاه دولتی زبانشناسی بروسوف ایروان (صرفاً در رشته های علوم انسانی).
برای تحصیل در رشته های گروه پزشکی (شامل دوره های عمومی و تخصصی پزشکی و دندانپزشکی) تنها دانشگاه دولتی پزشکی ایروان از نظر وزارت بهداشت ایران مورد تأیید است.

ارزشیابی مدارک تحصیلی در ایران

برای ارزیابی مدرک کارشناسی خود در ایران باید دیپلم نظام قدیم (12 ساله) یا پیش دانشگاهی داشته باشید. اگر فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستید میتوانید دوره یکساله معادل آن را در ارمنستان نیز (تحت عنوان سال صفر یا زروکورس) بگذرانید که طی آ
آگهی دهنده
مؤسسه ستاره دانش آرمان
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 199762
بازدید : 7354
دسته بندی : كنكور
آگهی دهنده
مؤسسه ستاره دانش آرمان
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com