یک مدرک از هلند اجازه کار و اقامت

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 204088
  • بازدید 13501
  • نام رؤیای دانش
  • دسته بندی كنكور
  • تلفن 44030410
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، برج نگین رضا، واحد 09-11 جنوبی
مؤسسه رؤیای دانش (دارای مجوز از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به خارج از کشور) شما را در اعزام به دانشگاههای هلند یاری مینماید. هلند یک کشور پیشرفته و از اعضای اتحادیه اروپا و پیمان شینگن است که بدلیل رفاه و تأمین اجتماعی مناسب ، امکان کار پاره وقت برای دانشجویان و اشتغال تمام وقت فارغ التحصیلان در آن بسیار مورد توجه جویندگان تحصیل و اشتغال است. حتی یک سال تحصیل منجر به مدرک برای شما حق برخورداری از ویزای کار را فراهم مینماید. تحصیل در دانشگاههای هلند رایگان نیست ولی شهریه دانشگاهها بسیار پایینتر از کشورهایی همچون استرالیا یا انگلیس است. تحصیل به یکی از زبانهای انگلیسی یا هلندی برگزار میشود و رفته رفته بر تعداد دوره های انگلیسی زبان بخصوص در مقطع کارشناسی ارشد افزوده میشود. برای اینکه فرصت تحصیل در این کشور را از دست ندهید ، در اسرع وقت پرونده خود را به ما بسپارید.
شرایط تحصیل
شرایط کلی: داشتن توانائی مالی برای تأمین هزینه های زندگی و تحصیل ، داشتن نمره زبان انگلیسی (آیلتس آکادمیک 6 یا تافل 550)
مقطع کارشناسی: داشتن مدرک دیپلم متوسطه 11 ساله برای ورود به دانشگاههای علوم کاربردی یا دیپلم 12 ساله برای ورود به دانشگاههای جامع.
مقطع کارشناسی ارشد: داشتن حداقل مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاههای ایران (اعم از دولتی ، آزاد ، پیام نور یا غیرانتفاعی)
دوره های زبان برای دانشجویان خارجی
زبان انگلیسی: دوره های آمادگی دانشگاه برای دارندگان آیلتس آکادمیک 5 (یا تافل 500) به مدت دو نیمسال تحصیلی و دارندگان آیلتس آکادمیک 5.5 (یا تافل 525) به مدت یک نیمسال (یا یک دوره کوتاه تابستانی) دایر میباشد. بر اساس طول دوره زبان ، شهریه کل دوره از 2700 تا 7500 یورو متغیر خواهد بود. کسانی که آیلتس 5 یا تافل 500 نداشته باشند حق ورود به هلند به عنوان دانشجو را ندارند.
زبان هلندی: در دوره اکثر دوره های کارشناسی و برخی دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاههای هلند به زبان هلندی ارائه میشوند. بنابراین ، دانشجویان خارجی برای ورود به دوره های هلندی زبان باید ابتدا دوره زبان هلندی را که ممکن است تا یک سال به طول انجامد بگذرانند. ممکن است دانشجو مجبور باشد دوره زبان را در یک کالج و تحصیل اصلی خود را در دانشگاهی دیگر انجام دهد. توجه داشته باشید که دانشگاههای هلند تمایل زیادی به پذیرش دانشجوی خارجی در رشته های هلندی زبان ندارند و شرکت آنها در دوره های بین المللی (انگلیسی زبان) را تشویق میکنند.
مهلت ثبت نام و شروع تحصیل
مهلت ثبت نام بسته به دانشگاه ، مقطع و حتی رشته تحصیلی بسیار متغیر است (اول ژانویه تا آخر ژوئن). در تعدادی از رشته ها پذیرش برای بار دوم در ماه ژانویه یا فوریه نیز انجام میشود که مدارک باید چند ماه قبل به دانشگاه تحویل داده شود. پیشنهاد میشود دانشجو در اسرع وقت نسبته به تشکیل پرونده اقدام نماید تا گزینه های بیشتری برای درخواست پذیرش داشته باشد. سال تحصیلی معمولاً از نیمه اول ماه سپتامبر آغاز میشود.
طول دوره ها و هزینه های تحصیل و زندگی
دوره کارشناسی در هلند 4-3 سال و کارشناسی ارشد بین 2-1 سال است. بر اساس نظر اداره مهاجرت هلند ، هزینه زندگی دانشجویی ماهانه 750 یورو برآورد شده است. با اینحال ، پس از جا افتادن دانشجو در محیط ، امکان زندگی با مبالغ کمتر نیز وجود دارد. شهریه دوره های کارشناسی بطور متعارف حدود 7.200 یورو و دوره های کارشناسی ارشد 9.000 یورو در سال است. امکان اخذ بورس تحصیلی به سه شکل وجود دارد: برخوردا
آگهی های مرتبط : كنكور
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.