دانلود طرح توجیهی و اقتصادی توليد نان صنعتی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 233752
 • بازدید 26231
 • نام مهندس تالهی
 • دسته بندی ساير صنعت
 • تلفن 09354300400
 • بروزرسانی پنج شنبه 8 اسفند 1398
 • قیمت در سایت
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس www.3000tarh.ir
دانلود طرح توجیهی و اقتصادی توليد نان صنعتی حجیم و نان فانتزی، جدید، 96، ارسال سریع و رایگان food business plan .PDF Industrial Bread
قابل توجه سرمايه داران، سرمايه گذاران و علاقه مندان به سرمايه گذاري دربخش فرآورده هاي غذايي توليد انواع نان فانتزي، باگت، نان ساندويچي، نان تست، نان همبرگري، نان هاي مخصوص و... می رساند موسسه سه هزار طرح، اولین و قدرتمندترین و به روز ترین پایگاه و سایت فروش نمونه های آماده طرح توجیهی با آدرس اینترنتی www.3000tarh.ir در راستای تسهیل در انجام مطالعات راهبردی محققان و صنعت گران گرامی آماده ارائه نمونه طرح های توجیهي تولید انواع نان های حجیم و نیمه حجیم صنعتی و انواع نان فانتزی با ظرفيت هاي مختلف، مطابق با معيارها و استانداردهاي اعلام شده از سوي وزارت صنايع و معادن، کارگروه بانک هاي عامل و ... می‌باشد.
برای دیدن جزئیات بیشتر طرح های توجیهی به صورت رایگان، لطفاً درخواست خود را با شماره تلفن مؤسسه در میان گذاشته تا در اسرع وقت لینک دانلود رایگان چکیده و خلاصه ای از طرح توجیهی و کارآفرینی و پروژه کامل به آدرس ایمیل شما ارسال شود.
شماره سفارش و پشتیبانی: 400-300-4-0935
آدرس سایت: www.3000tarh.ir
كارخانجات توليد نان صنعتي به دليل برخورداري از امتيازات زير قادر خواهند بود نياز جامعه را بشكل مطلوب پاسخ گويند:
1- توليد انبوه نان در هر روز و ارائه به بازار مصرف
2- تنوع بسيار گسترده محصولات براي سلايق مختلف
3- انجام مرحله كامل تخمير خمير نان
4- كم بودن هزينه نيروي انساني به نسبت توليد انبوه
5- كم بودن هزينه مصرف انرژي به نسبت توليد
6- انجام توليد انبوه در فضاي نسبتا كم و در نتيجه كم بودن هزينه اجاره مكان استقرار
7- نداشتن دور ريز نان توليدي و جلو گيري از اسراف 750 ميليارد توماني در سال به اطلاع علاقه مندان به اجراي فعاليتهاي توليد انواع نان خوراکي و مشتقات نان و همچنين ماشين آلات توليد نان‌هاي حجيم مي رسانيم به تازگي کارشناسان بخش صنعتي ما چهارده طرح توجيهي فني و اقتصادي که داراي شرايط زير هستند را به بخش تحليل اقتصادي طرح‌هاي زير اضافه نمودند. متقاضيان مي توانند جهت دريافت اطلاعات بيشتر و خرید طرح های توجیهی فروشی آماده با شماره تلفن 400-300-4-0935 ارتباط برقرار فرمايند. عناوين طرح‌هاي توجيهي فني و اقتصادي توليد انواع نان، نان صنعتي، نان فانتزی، مشتقات نان و ماشين آلات توليد نان به شرح زیر می باشد:
1- طرح توجیهی تولید انواع نانهای حجیم صنعتی به ظرفیت اسمی 13200 تن با استفاده از آخرین متولوژی و تکنولوژی اروپا با 40 صفحه اطلاعات به همراه پروفرم پروفرما پیش فاکتور ماشین آلات و تجهیزات تولیدی ساخت خارج.
2- طرح توجیهی بسیار کامل تولید نان صنعتی که دارای حجم اطلاعات 90 صفحه بوده و در سال 1396 تدوین شده است.
3- تولید نان ساجی از آرد سبوسدار با ماندگاری طولانی مدت به ظرفيت 2620800 قرص نان و دارای حجم اطلاعات 123 صفحه بوده و در سال 1396 تهیه و تدوین شده است.
4- طرح توجیهی تولید نان صنعتی و مطالعه کامل بررسی فرصت های سرمایه گذاری در زیر بخش کد آیسیک نان صنعتی که در سال 1395 تهیه شده و دارای 31 صفحه مطالعه می باشد.
5- طرح تولید انواع نان صنعتی فانتزی باگت بروتشن ساندویچی همبرگری که دارای حجم اطلاعات 206 صفحه و به همراه تمامی ضمائم مربوطه در خصوص راه اندازی خط تولید نان صنعتی بوده و در سال 1396 تدوین شده است.
6- طرح توجیهی توليد و پیش امکانسنجی انواع نان فانتزي همانند باگت و ساندويچي و رژيمي و بوتش
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.