فروش تجهیزات اکسس سرور AS535XM-2E1-60-D سوئیچ

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 253512
  • بازدید 1894
  • نام Nasim Asadi
  • دسته بندی خدمات شبكه
  • تلفن 07112300832 3
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • قیمت رقابتی
  • ایمیل
  • شهر
  • آدرس تهران و شیراز
فروش تجهیزات اکسس سرور AS535XM-2E1-60-D ، سوئیچ ،
فروش تجهیزات اکسس سرور AS535XM-2E1-60-D ، سوئیچ ،
فروش تجهیزات اکسس سرور AS535XM-2E1-60-D ، سوئیچ ، روتر ،

فروش تجهیزات اکسس سرور ، سوئیچ ، روتر ، و تلفن سیسکو
فروش تجهیزات اکسس سرور سیسکو (Access Server Cisco)
نمایندگی فروش AS535XM , AS5350-2E1 , AS5300
AS-535XM-2E1-60-D
AS-5350-2E1-60-V
AS-5350-4E1-240-V FOR
AS5-535XM-2E1-60-V-
AS5-535XM-4E1-120-V
AS-5400
Cisco AS5800/VFC



انواع سوئیچ
WS-C2950G-E1 Catalyst 2950,24 10/100 with 2GBIC slots, Enhanced Image
WS-C2960-8TC-L Catalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-8TC-L Catalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base
WS-C2960-24TT-L Catalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-48TT-L Catalyst 2960 48 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-24TC-L Catalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960-48TC-L Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-24TC-L Catalyst 2960 24 10/100/1000,4 LAN Base Image
WS-C2960G-48TC-L Catalyst 2960 48 10/100/1000,4 T/SFP LAN Base Image
Product number Cisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3)
WS-C3560-24TS-S Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP IPB Image
WS-C3560-48TS-S Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP IPB Image
WS-3560G-24TS-S Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP+ IPB Image
WS-C3560G-48TS-S Catalyst 3560 48 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image
Product number Cisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3)
WS-C3750-24TS-S Catalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP + IPB Image
WS-C3750-48TS-S Catalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image
WS-C3750G-12S-S Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
WS-C3750G-24T-S Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPB Image
WS-C3750G-24TS-S Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1.5RU
WS-C3750G-24TS-SIU Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1RU
WS-C3750G-48TS-S Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Product number Cisco Giga Transceiver Module
GLC-T 1000BASE-T SFP
GLC-SX-MM GE SFP , LC connector SX transceiver
GLC-LH-SM GE SFP , LC connector LX/LH transceiver
GLC-ZX-SM 1000 BASE-ZX SFP
WS-G5483 1000 BASE-T GBIC
WS-G5484 1000 BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
WS-G5486 1000 BASE-LX/LH Long haul GBIC ( Single mode or multimode)
WS-G5487 1000 BASE-AX extended reach GBIC ( single mode)
Product number Cisco Fire Wall
PIX-IGE-66 PIX66-MHZ Gigabit Ethernet int card , Multimode(SX) SC
PIX-525-UR-BUN PIX252-UR Bundle ( Chassis, Unrestricted SW,2FE Ports, VAC+)
ASA5510-SEC-BUN-K9 ASA 5510 Security Plus APPL with SW,HA,2GE + 3FE,3DES/AES
ASA5540-BUN-K9 ASA 5540 Appliance with SW,HA,4GE + 1fe,3DES/AES

و انواع روتر سیسکو
cisco2821
cisco2811
cisco2801
cisco1841
cisco878-k9
cisco1604-R
و دیگر محصولات سیسکو


واحد فروش:محسن ترابی
tel:0711-2300832,3
09126752634
MOB:09195513550
Yahoo messenger:mtorabi_net
skype:mtorabi_net
e-mail:mtorabi_net@yahoo.com
website:www.alfatabligh.blogf a.com
آگهی های مرتبط : خدمات شبكه
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.