انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

اسید هیومیک وارداتی - تهران

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 5 اسفند 1396
اسید هیومیک
دارای تاییدیه SGS (تاییدیه SGS به معنی ترکیبات مندرج تایید شده می باشد و چنانچه در آزمایش جوابی غیر از این باشد SGS پاسخگو می باشد لازم به توضیح است SGS در کشور تولید کننده نمونه برداری و آزمایشات را انجام داده و گواهی لازم را صادر نموده است).
اسید هیومیک 70% قیمت هر کیلو 6000 ریال
اسید هیومیک 75% قیمت هر کیلو 6500 ریال

نقش اسید هیومیک در کشاورزی
اسید هومیک می تواند بطور مستقیم اثرات مثبتی بر رشد گیاه بگذارد. رشد قسمت هوایی و ریشه گیاه توسط اسید هومیک تحریک می شود ولی اثر آن بر روی ریشه برجسته تر است ، حجم ریشه را افزایش داده و باعث اثربخشی سیستم ریشه شده که احتمالاٌ دلیل افزایش محصول می باشد.
اسید هومیک جذب نیتروژن ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم و فسفر را توسط گیاه افزایش می دهد. کاربرد اسید هومیک کلروز گیاهان را بهبود می بخشد که احتمالاٌ نتیجه ای است از توانایی اسید هومیک برای نگهداری آهن خاک به فرمی که قابل جذب و سوخت و ساز باشد. این پدیده می تواند در خاکهای قلیایی و آهکی مؤثر باشد که معمولاٌ کمبود آهن قابل جذب و مواد آلی را دارند.

مزایای استفاده از اسید هیومیک:
1-افزودن مواد آلی به خاکهایی با کمبود مواد آلی
2-افزایش قدرت ریشه
3-بهبود جذب مواد غذایی
4-افزایش سنتز کلروفیل
5-بهبود جوانه زنی بذر
6-افزایش نگهداری حاصلخیزی
7-تحریک فعالیت میکروبی مفید
8-حفظ سلامت گیاه و افزایش محصول (سیب زمینی ، گندم ، گوجه فرنگی ، ذرت و چغندرها)
9-سالم و بی خطر بودن برای حیوانات ، گیاهان و انسان
10-تحریک کننده هورمون ها و آنزیم های گیاهی
11-متوقف کننده بیماری ها ، استرس گرمایی و صدمات سرما
12-افزایش فعالیت آنتی اکسیدانتی

مواد هیومیک از ترکیبات بسیار مهم خاک است که خصوصیات فیزیکی و شیمیایی و حاصلخیزی خاک را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنین اثرات مستقیم بر روی گیاهان و محصولات کشاورزی دارد. برخی مطالعات نشان داده اند که مواد هیومیک حاوی اکسین یا مواد شبه اکسین می باشند. مواد هیومیک متابولیسم ثانویه گیاه را با افزایش جذب CO2 ، سنتز ATP و تأثیر بر فتوسنتز راه می اندازند.
اسید هیومیک یک محرک زیستی است و میتواند برای چمن ، درختان ، درختچه ها ، بوته ها ، باغجه ها و حتی گیاهان آپارتمانی استفاده شود. هیومیک اسید یک اسید ضعیف آلی با قابلیت های بسیار زیاد است که کمک فراوانی به جذب این عناصر به گیاه کرده ، از آب شویی و از دست رفتن آنها جلوگیری می کند ، به همین علت مصرف کودهای شیمیایی در خاک را می تواند به نصف کاهش یابد در حالی که نتیجه بهتری برای کشاورز به بار آورد و درعین حال ، تا حد زیادی از هزینه ی سرسام آور خرید کودهای شیمیایی و مسمومیت و سفتی خاک بکاهد.
هنگامی که اسید هیومیک به خاک رس اضافه می شود باعث شکستن سله می شود و اجازه می دهد تا نفوذ آب افزایش یافته و رشد و نمو ریشه بهتر شود. هنگامی که به خاک شنی اضافه می شود ، اسید هیومیک مواد آلی ضروری لازم برای حفظ آب را اضافه می کند بنابراین رشد ریشه را بهبود بخشیده و توانایی خاک های شنی را برای حفظ و شسته نشدن مواد حیاتی گیاه می افزاید.
چگونه اسید هیومیک رشد گیاه را بهبود می بخشد؟
همانطور که در بالا ذکر شد ، یکی از راه های بهبود رشد گیاه از طریق بهبود ساختار هر دو خاک شنی و رسی می باشد که اجازه رشد و نمو بهتر ریشه را می دهد. رشد گیاه نیز توسط توانایی گیاه به جذب و دریافت مواد
آگهی دهنده
یاسر حیدری
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : رفسنجان-میدان 22 بهمن -ایستگاه شماره 2 -تحقیقات پسته کشور -شرکت برافزا کشاورز پارس
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 269028
بازدید : 5274
دسته بندی : خدمات كشاورزي و دامداري
آگهی دهنده
یاسر حیدری
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : رفسنجان-میدان 22 بهمن -ایستگاه شماره 2 -تحقیقات پسته کشور -شرکت برافزا کشاورز پارس
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com