تولید انواع تجهیزات آتش نشانی با نام تجاری آذر

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 282109
 • بازدید 12616
 • نام رامین حبیبی
 • دسته بندی ساير صنعت
 • تلفن 0411 4247831 + 09143027964
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت کارخانه
 • ایمیل
 • شهر تبریز
 • آدرس تبریز - جنب پمپ بنزین پالایشگاه تبریز - خیابان بوتان گاز - پلاک 1
کپسول اتش نشانی یک وسیله اطفاء حریق است و وظیفه آن جلوگیری از پیشرفت آتش و محافظت از جان و مال مردم است؛ بنابراین قبل از هر مورد دیگری باید به کیفیت و مواد مصرفی در روند تولید آن دقت کافی شود.

شرکت صنعتی سوپاش در سال 1367 با هدف خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مشتریان و ارائه محصولی با کیفیت بالا، به روز و مطابق با استانداردهای موجود آغاز به کار کرد.در حال حاضر این شرکت تولید کننده انواع مختلف کپسول های آتش نشانی نوع پودر و گاز 1 ؛ 2؛ 4؛ 6 و 12 کیلویی است و قابلیت تولید کپسول های آتش نشانی با ظرفیت های مختلف دیگر را دارد. محصولات این شرکت با سابقه 23 ساله، هم اکنون با نام تجاری آذر در بازار موجود است.

به لطف پروردگار شرکت صنعتی سوپاش در واحد های مختلف خود اعم از تولیدی و فنی، اداری و کنترل کیفی از نیروی انسانی باتجربه، متخصص و دارای سابقه طولانی در زمینه ی خدمات آتش نشانی و ایمنی بهره مند است که خود این مهم باعث افزایش قدرت نوآوری و خلاقیت و ارتقای سطح کیفی و پیشرفت همه جانبه شرکت می گردد.
وب سایت: www.azarcapsule.com

بخش تولید این شرکت مجهز به دستگاه های مختلف با تکنولوژی بالا و بروز جهانی، اعم از دستگاه های جوش CO2 اتوماتیک، پرسهای برش و کشش، دستگاه پودر گیری تمام اتوماتیک، رنگرزی، شارژ و ... می باشد.

قسمت اصلی و عمده کار و عملیات تولید توسط دستگاه های اتوماتیک صورت می گیرد و بخش دیگر که مربوط به جابجایی و نقل و انتقال قطعات می باشد، توسط نیروی انسانی انجام می پذیرد.

خط مشی شرکت بر پایه اجرای تمامی قوانین و استانداردهای تایید شده توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای کپسول های آتش نشانی گذارده شده است و کلیه عوامل شرکت، مخصوصا مدیریت شرکت اهتمام جدی در بکارگیری کلیه اصول کیفی را دارند.

کپسول آتش نشانی آذر موارد مصرف گوناگون، از جمله اماکن عمومی، ساختمان ها، کارخانه ها، خودرو ها و... دارد. این شرکت با اکثر سازمان های خدمات ایمنی و آتش نشانی کشور، ارگان های دولتی و خصوصی، استانداری ها و ادارات افتخار همکاری داشته و دارد.

کلیه محصولات تولیدی قابل شارژ مجدد بوده و یکبارمصرف نمی باشند و با توجه به اظهار اکثر همکاران محترم، شارژ مجدد آذر نسبت به محصولات مشابه، بسهولت و بدون دردسر انجام می پذیرد.

مشخصات کپسول های اطفاء حریق:

- ورق روغنی فولاد مبارکه 1/5 میلیمتری دارای st13-14 کششی.
- پودر از نوع خشک برای حریق های A-B-C تولید شرکت ایمن تاش سپاهان (سیپیکو) برابر شماره 3434 استاندارد ایران.
- واشر گلویی ضد روغن و مقاوم در 50 درجه حرارت و 50 درجه برودت.
- مهره گلویی فولادی، نصب شده در داخل سیلندر؛ با قطر داخلی 28 میلیمتر و قطر خارجی 38 میلیمتر.
- جوش اتوماتیک CO2 و رنگ کوره ای و با پخت 120-130 درجه سانتیگراد.
- کپسولهای1 الی 12 کیلویی (1-2-4-6-12)، کلا گیج دار، در قطر و ارتفاع های مختلف مطابق استانداردهای موجود؛ با شیر و درجه خارجی (ایبور) .
- لوله مکنده پلی اتیلن با قابلیت آنتی استاتیک
- کپسول ها کلا فلزی با قابلیت نصب در دیوار (به استثنای 1 کیلویی که بست کمری دارد).
- فشار آزمون 25 bar می باشد.
- تست هیدرو استاتیک بدنه، هر دوسال یکبار
- نوع گاز مصرفی در سیلندرها نیتروژن بوده و حداکثر 20bar تحت فشار می باشد.
- کلیه محصولات این شرکت دارای استاندارد بشماره 869 می باشند که در بدنه کپسول نیز حک شده است.
- بازدید و شارژ مجدد این کپسول ها پس از یک
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.