اموزش زبان چینی مکالمه زبان چینی - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 318464
 • بازدید 3526
 • نام مهندس
 • دسته بندی زبان
 • تلفن و09377327611و09197607767و09197607768و
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 10000 تومانبرای طلاعات بیشتر با شماره 09367447537
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
اموزش مکالمه زبان چینی براي تجار بازرگانان دانشجويان وجهانگردان
اموزش قدم به قدم چینی به فارسي CHINESE STEP BY STEP
اموزش گام به گام زبانهاي مختلف از قدم اول تا قدم اخر . فراگيري زبانها با ترجمه لغت به لغت و جمله به جمله به فارسي . همراه با متن كامل كتاب درسي و شامل بيش از 3000 عبارت و اصطلاحات روزمره و كاربردي . اموزش بصورت صوتي MP3 و متني مولتي مديا . به همراه اموزش متني زبان مورد نظر بصورت گام به گام . متن كامل اين مجموعه مكالمات بصورت يك كتاب الكترونيكي شامل متن كامل عبارات زبان خارجي همراه با ترجمه دقيق فارسي .يادگيري زبانهاي خارجي به كمك زبان مادري فارسي و با الگوي روش موفق خانم رزتا استون كه اسانترين و كوتاهترين زمان روش فراگيري زبان را مهيا نموده است
به همراه اموزش چینی با تل مي مور
اموزش مکالمه زبان چینی براي تجار بازرگانان دانشجويان وجهانگردان

قابل نصب و كپي در انواع موبايل به فرمت mp3
قابل استفاده در كامپيوتر . قابل استفاده در دستگاههاي پخش mp3 و دستگاههاي پخش خانگي و ماشين و...شامل سي دي هاي مولتي مديا ( كامپيوتري و صوتي )

اموزش همه زبانهاي دنيا به فارسي با روش نوين . كوتاهترين روش اموزش مکالمه زبان در دنيا را تجربه نمائيد .با روش فوق در ظرف 30 روز به يك زبان خارجي مسلط خواهيد شد .
قابل استفاده براي همه سنين از مبتدي تا پيشرفته . اموزش گام به گام زبانهاي مختلف از قدم اول تا قدم اخر . فراگيري زبانها با ترجمه لغت به لغت و جمله به جمله به فارسي . همراه با متن كامل كتاب درسي و شامل بيش از 3000 عبارت و اصطلاحات روزمره و كاربردي .
اموزش بصورت صوتي MP3 و متني مولتي مديا . به همراه دوره مكمل پيمزلر و دوره مكمل رزتا استون . راه برويد . رانندگي كنيد . كار منزل را انجام دهيد . ورزش كنيد و حتي استراحت كنيد و همزمان با كمك زبان فارسي زبان خارجي بياموزيد.
اموزش شنيداري زبان بصورت MP3 قابل استفاده در كامپيوتر . دستگاههاي پخش خانگي . پخش ماشين و همچنين قابل كپي در موبايل به همراه متون تصويري دروس.
روش اموزش به اينگونه است كه ابتدا عبارت مربوطه به زبان خارجي با تلفظ دقيق گفته شده و سپس بلافاصله معناي فارسي ان عبارت نيز توسط گوينده فارسي زبان بيان مي شود . به همراه اموزش متني زبان مورد نظر بصورت گام به گام .
متن كامل اين مجموعه مكالمات بصورت يك كتاب الكترونيكي شامل متن كامل عبارات زبان خارجي همراه با ترجمه دقيق فارسي .
يادگيري زبانهاي خارجي به كمك زبان مادري فارسي و با الگوي روش موفق خانم رزتا استون كه اسانترين و كوتاهترين زمان روش فراگيري زبان را مهيا نموده است . يادگيري زبانهاي دنيا به فارسي در خواب و مسافرت .
يادگيري بيش از بيست زبان زنده دنيا را براساس تكنيك يادگيري شنيداري خانم رزتا استون به صورت فايل هاي صوتي mp3 ارائه شده است .
درس ها به صورت صوتي به فرمت فايل هاي mp3 با كيفيت عالي و قابل كپي به هر وسيله پخش فايل mp3 از قبيل موبايل و يا mp3 Player هاي پرتابل مي باشند. هر دستگاه پخش سي دي خانگي يا اتومبيل كه قابليت پخش موزيك هاي mp3 را داشته باشد مي تواند اين فايل هاي درسي را نيز پخش كند.
همچنين بيان دروس مطرح شده بصورت مولتي مديا و صوتي و تصويري به همراه تمرينات پرسشي و خوداموز دروس بصورت تصويري .
اموزش مکالمه زبان چینی براي تجار بازرگانان دانشجويان وجهانگردان
بيش از هشت هزار كلمه و جمله و عبارت و اصطلاح اساسي زبان خارجي مقصد به صورت متوالي و با تلفظ دقيق زبان مربوطه توسط شخص بومي ان زبان تلفظ مي شود. با اين ويژگي كه قبل از گفتن هر كلمه ابتدا معناي فارسي ان گفته مي شود و سپس كلمه يا عبارت به زبان بيگانه تلفظ مي شود. به اين ترتيب زبان اموز به هيچ وجه نگران نفهميدن معناي كلمه اي نخواهد بود چرا كه قبل از ان به زبان فارسي معناي جمله اي كه قرار است گفته شود برايش ارائه مي گردد و او از طريق شنيدن با تلفظ و نحوه استفاده از كلمات در جمله به شكل هاي مختلف اشنا ميشود. براي اموزش يك كلمه از ان در بخش هاي مختلف جمله و در موقعيت هاي متفاوت استفاده مي شود و در نتيجه بعد از چند ساعت گوش سپردن به درس ها تك تك جملات و كلمات در ذهن شما به صورت ماندگار و دائمي ثبت شده و ملكه ذهن شما خواهند شد.
نشاني اينترنتي ما:www.chinese.blogfa.com.com(مي توانيد با مراجعه به سايت زبان ايران فرم خريد رابه صورت اينترنتي تكميل نماييد) ويا با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد.
قيمت:10000 تومان
براي طلاعات بيشتر با شماره 09367447537 و09377327611و09197607767و09197607768 تماس حاصل فرماييد
براي ثبت سفارش ادرس كامل خو
آگهی های مرتبط : زبان
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.