اموزش زبان انگلیسی26dvd english today - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 336710
 • بازدید 2726
 • نام علیرضا فولادی
 • دسته بندی زبان
 • تلفن 09124017267
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 27000 تومان
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
اموزش زبان انگليسي English Today در قالب 26 DVD به صورت كامل

شامل 26 دي وي دي فايل هاي ويديويي , فايل هاي صوتي, كتاب هاي الكترونيكي و داراي حجم 63 گيگابايت است

English Today يك محصول جديد و نواورانه براي اموزش زبان انگليسي مي باشد كه با هدف براوردن نيازها و حداكثر استفاده براي دانش اموختگان طراحي گرديده است. English Today فقط يك پيشرفت ساده در يادگيري اموزش زبان انگليسي نيست بلكه نشان دهتده يك رويكرد كاملا جديد در برابر ساختار اموزش به روش ويدئويي است. در اين اموزش زبان استاد ، دانشجو را در يك سري از داستانهاي تنظيم شده راهنمايي مي كند ، همچنين فرد مي تواند به تمرين انچه كه در يك محيط تعاملي اموخته است بپردازد.

در هر دي وي دي تمامي فايل هاي صوتي مربوط به هر درس و فايل متني (PDF) هر درس قرار دارد همچنين هر درس شامل بخشي براي كار و تمرين ، تمرينات تعاملي و جدول هاي گرامر براي تست مهارتهاي دستور زبان مي باشد.
اين دوره متشكل از ۲۶ درس در شش مرحله است . هر درس شامل يك كتاب ، يك دوره اموزش ويدئويي و يك دوره اموزش تصويري است . روش بهينه براي يادگيري دروس به اين شكل است كه ابتدا اموزش ويدئويي را مشاهده نمائيد ؛ سپس از اموزش هاي صوتي استفاده نمائيد و در نهايت از تمرينات و ازمون هاي كتاب بهره ببريد .
اين اموزش زبان توسط موسسه غير انتفاعي ETS به عنوان يك روش معتبر براي امادگي امتحان تافل iBT به رسميت شناخته شده است.
اين مجموعه شامل 6 بخش كلي در قالب 26 دي وي دي ميباشد كه در ادامه مطلب به ان پرداخته شده است .

اميدواريم مورد پسند واقع شود .

خريد مجموعه فوق العاده ي English To Day
در قالب 26 دي وي دي - به صورت كامل
فيمت با تخفيف ويژه 27000 تومان

اموزش هاي اين دوره به ۶ مرحله مختلف تقسيم مي شود :

۱- Beginner :

اگر اشنايي شما با زبان انگليسي ؛ تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و كلمات رايج انگليسي (نظير Hello ، GoodBye ، Good Morning و... ) است . شما در اين سطح قرار مي گيريد .

۲- Elementary :

افرادي كه در اين سطح قرار مي گيرند ؛ تنها داير لغات و افعالي كه مي شناسند كمي گسترده تر از افراد Beginner است . در اين سطح شما هنوز معناي بسياري از كلمات را نمي دانيد و توانايي خواندن ؛ نوشتن و يا درك گفتار را نداريد . در اين سطح ؛ شما با كلمات و افعال رايج اشنائيد و تا حدودي قوائد زبان انگليسي را مي شناسيد و مي توانيد متون خيلي ساده انگليسي را به كمك ديكشنري بخوانيد . ولي هنوز تواناي صحبت كردن و يا درك گفتار را نداريد .

3- Lower :

افراد در اين سطح مي توانند به سختي انگليسي صحبت كنند و مفهوم خود را برسانند ؛ همينطور مي تواند منظور تقريبي طرف مقابل در مكالمه را متوجه شوند . ولي هنوز تسلط كامل و لازم به زبان انگليسي را ندارند .

4- Upper :

در اين سطح پيشرفت قابل توجهي داشتيد و مي توانيد متون انگليسي را با كمي كمك گرفتن از ديكشنري بخوانيد ؛ ۷۰ درصد معناي فيلم ها و موزيك هاي انگليسي را بفهميد و تا حدود نسبتا قابل قبولي به زبان انگليسي صحبت كنيد .

5- Advanced :

شما در اين سطح ؛ يك زبان اموزش حرفه اي هستيد كه هيچ مشكلي در گفتگو و مطالعه به زبان انگليسي نداريد . با اكثر افعال و قواعد رايج اشنائيد و مي توانيد به خوبي با افراد انگليسي زبان تعامل برقرار كنيد و معناي فيلم ها و موزيك هاي انگليسي را بفهميد .

6- Business :

در اين سطح شما اصول و قواعد مورد نياز براي برقراري ارتباط هاي كاري و تجاري را فراخواهيد گرفت .

توجه : همانطور كه مشاهده نموديد ؛ هر سطح اموزشي به جندين دوره تقسيم مي شود . سطح مورد انتظار شما در هر سطح ؛ پس از گذراندن تمامي دوره ها حاصل خواهد گشت .

اموزش هاي متني :

كتابهاي موجود در هر درس ؛ شامل تمرين ها ؛ ازمون ها و اموزش هاي گرامر ان درس است . كليه كتب به زبان انگليسي است كه متناسب با سطح شما نگاشته شده اند به اين صورت كه در هر سطح قرار داشته باشيد ؛ مي توانيد اموزش هاي ان درس را به خوبي بخوانيد و استفاده كنيد . حل تمرين هاي هر دوره و تكرار ازمون ها ؛ تاثير شگرفتي در سرعت يادگيري شما خواهد دست . از همين رو توصيه مي شود استفاده از تمرينات را ناديده نگيريد . براي اشنايي بيشتر با كتب اين دوره مي توانيد فايل متني نمونه را دانلود نمائيد .

اموزش هاي ويدئويي :

در هر درس از اين دوره اموزشي ؛ يك فايل ويدئويي (۱:۳۰ تا ۲ ساعت) قرار دارد كه با مشاهده دقيق ان مي توانيد مهارت هاي
آگهی های مرتبط : زبان
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.