هیتر بخاری مرغداری هیتر گلخانه

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 340466
 • بازدید 1889
 • نام ماشین سازی اسکندری
 • دسته بندی خدمات كشاورزي و دامداري
 • تلفن 0441 2346612 2341796 -
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت بستگی به نوع لطفا تماس بگیر
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس ارومیه - خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم و نور مجتمع علم جو ماشین سازی اندیشه سبز
ماشين سازي انديشه سبز با قريب به ربع قرن تجربه در توليد انواع بخاری گلخانه و هیتر مرغداری و انواع اقسام سيستم هاي گرمايشي و حرارتي همچنين بخاری كارگاهي و كارخانه اي مفتخر به معرفي بخاری صنعتي super pf طرح اسپانيا به عنوان كم مصرف ترين هیتر ساخت ايران به هم ميهنان گرماي مي باشد.
هیتر حرارتي سوپر پي اف طرح اسپانيا به عنوان اولين هیتر دودكش دار با راندمان حرارتي بيش از 90 در صد در ايران با الگوبرداري از گرماساز هاي كشور صاحب سبك اسپانيا براي اولين بار در ايران در شركت ماشين سازي انديشه سبز طراحي و توليد شده است با وجود گذشت كمتر از يك سال از توليدهمچنين با وجود تعرفه 100درصدي براي كشور هاي جمهوري اذربايجان و عراق صادر گرديده و تنها هیتر دودكش دار با قابليت صادرات ساخته شده در ايران به شمار مي ايد.
هیتر مشعل دار و فن دار super pf در چهار سايز 000/110 ، 000/180 ، 000/250 ، و 000/320 كيلو كالري در ساعت توليد مي گردد ، كه نوع 000/110 ان مجهز به يك فن و انواع ديگر مجهز به دو فن با مهر استاندارد ملي ايران مي باشد.
اين نوع كوره هواي گرم براي تامين گرمايش انواع مرغداری و سالن هاي پرورش طيور ، انواع گلخانه كشت سيفي مخصوصا گلخانه هاي مدرن پرورش گلهاي زينتي و توت فرنگي همچنين انواع كارگاه و كارخانه هاي صنعتي طراحي و توليد شده است .
مختصري از سيستم هیتر حرارتي كم مصرف super pf :
در تمامي گرماساز هاي غير مستقيم ( بخاری هاي صنعتي و غير صنعتي دود كش دار ) مقدار قابل توجه اي از انرژي و گرما از طريق دودكش و بدنه دستگاه تلف مي گردد به نوعي كه اگر شما بدنه و يا دودكش دستگاه را لمس كنيد متوجه خواهيد شد كه مقدار قابل توجهي از گرماي توليد شده به واسطه سوختن گاز و يا گازوئيل گران قيمت از طريق دودكش تلف شده و وارد فضاي ازاد مي شود شما مي توانيد براي اين كار دودكش بخاری خانگي و يا صنعتي خود را لمس كنيد. ايا اين به معناي هدر رفتن سوخت و پول شما نيست؟؟؟
در اين حالت شايد استفاده از گرم كننده هاي مستقيم همانند جت هیتر و هیترجت بدون دودكش انتخاب درستي به نظر برسد اما اگر شما اندك تحقيقاتي در مورد انواع خطرات و مشكلات اي كه اين نوع گرماساز در گلخانه و مرغداری و همچنين مكان هاي صنعتي به وجود مي اورند بكنيد مطمئنا از استفاده از جت هیتر چشم پوشي خواهيد كرد.
در جهان اول و كشور هاي پيش رفته مخصوصا در كشور هاي كه بيشترين تعداد گلخانه و مرغداری در انها وجود دارد ( مانند اسپانيا و هلند ) و البته داراي بالاترين قيمت براي نهاده هاي سوختي مي باشند روشي كه براي گرم كردن محيط هاي همانند گلخانه و مرغداری انتخاب مي كنند استفاده از گرم كننده هاي غير مستقيم با راندمان بالا مي باشد ، گرم كننده هاي غير مستقيم در واقع بخاری هاي بزرگ و صنعتي داراي دودكش و فن هاي بزرگ مي باشند كه با وجود اينكه بخارات و گاز هاي حاصل از احتراق را وارد سالن نمي كنند ولي به هيچ وجه اتلاف انرژي از طريق دودكش و بدنه ندارند و تمام گرماي حاصل از سوختن مشعل را وارد سالن مي نمايند.

هیتر حرارتي و گرماساز فوق پيش رفته super pf نيز از جمله اين گرم كننده هاي كم مصرف اروپاي مي باشد كه با الگو برداري از گرماساز هاي اسپانياي توليد شده است راندمان نوع اروپاي اين دستگاه 95درصد مي باشد و راندمان نوع ايراني اين دستگاه كه در ماشين سازي انديشه سبز توليد شده و با نام تجاري super pf وارد بازار گرديده است 92 يا 91.5 درصد ارزيابي مي شود كه با توجه به قيمت دستگاه كه حدودا يك سوم نوع اروپاي مي باشد يك دستاورد ارزشمند در زمينه توليد بخاری هاي صنعتي كم مصرف مي باشد و با توجه به قيمت و كيفيت ايده ال امكان صادرات گسترده ان به كشور هاي همسايه و البته فروش مويرگي ان براي سرتاسر ايران به وجود امده است .

اندكي ازمشخصات كوره هواي گرم super pf:

1.استفاده از كرم نيكل كربني در جداره كوره با قطر ، دور ، طول بالاتر از استاندارد بين المللي جهت افزايش طول عمر دستگاه و كاهش استهلاك دستگاه مي باشد.
2. استفاده از تابلو برق مدرن و مكانيزه مجهز به قطعات با مارك LG كره و مجهز به سه ترمستات ، فيوز ، كنداكتور RTP و ...
3.بدنه دو جداره هر دو جداره از گالوانيزه روسي 100 درصد ضد زنگ ، جداره بيروني با پوشش رنگ پودري ( رنگ كوره اي ) كاملا ضد خش و مقاوم در برابر رطوبت و حرارت
4.جوشكاري با دستگاه هايMIG MAG با دو گاز CO2 و ارگون بدون حضور اكسيژن جهت جلوگيري از اكسيد شدن جوش و محل جوشكاري
5.شاسي هاي داخلي از جنس فولاد براي استحكام بيشتر دستگاه و شاسي هاي بيروني از جنس الومينيوم خالص براي مقاومت بيشتر در برابر رطوبت محيطي
6.دو سال گارانت
آگهی های مرتبط : خدمات كشاورزي و دامداري
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.