ELA تحولی شگرف در یادگیری انگلیسی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 3567
 • بازدید 1897
 • نام گروه دستیار آموزش انگلیسی
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 0411 3381009
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 10900 تومان
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
www.E-L-A.ir
گروه آموزشی دستیار آموزش انگلیسی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دکتر دیتا. برای اولین بار در ایران نرم افزار ویژه آموزش زبان انگلیسی ELA. لذت مکالمه انگلیسی را شما نیز تجربه کنید. حتی اگر همه راهها را آزموده باشید، انگلیسی را یکبار برای همیشه بصورت اصولی یاد بگیرید. آموزش انگلیسی توسط نرم افزار ELA (English Learning Assistant). اولین نرم افزار آموزش انگلیسی بصورت شبیه سازی شده از محیط واقعی گفتگو، ثبت شده توسط شورای عالی انفورماتیک کشور. شماره ثبت: 101343
جهت ورود به سایت ما بر روی عکس مقابل کلیک نمایید.

ELA یک بسته نرم افزاری بوده که نتیجه بیش از 6 سال تلاش شبانه روزی تیم برنامه نویسی دستیار آموزش انگلیسی می باشد، که سرانجام در سال 84 پس از بررسی های متعدد این نرم افزار توسط شورای عالی انفورماتیک کشور به عنوان اولین نرم افزار آموزش زبان انگیلسی شبیه سازی شده از محیط واقعی گفتگو به ثبت رسیده است. و افتخار ما در این مدت داشتن بیش از هزاران کاربر راضی از سراسر جهان می باشد. ELA اولین نرم افزار آموزش انگلیسی به شیوه زبان مادری می باشد.

ELA چیست؟
آیا به کلاسهای آموزش زبان رفته اید ولی بعد از گذراندن ترمهای متعدد هنوز هم در صحبت کردن زبان انگلیسی مشکل دارید.؟ آیا به این فکر کرده اید که چرا کودکان و افراد بی سواد بدون اطلاع از قوائد گرامری، زبان مادری خود را به راحتی فرا می گیرند، ولی آموزشهای مدرسه و دانشگاه نتوانسته است ما را در یادگیری انگیلسی یاری نماید؟
ELA یک شیوه نوین آموزش زبان انگلیسی می باشد. برای یادگیری انگلیسی این بار نه نیازی به یادگیری لغات است و نه نیازی به یادگیری گرامر.
ELA با الگوبرداری از فرایند آموزش زبان در کودکان بهترین روش آموزش زبان را فراگیری جملات کامل کاربردی بجای قوائد گرامری، لغت و غیره می داند. ELA بجای مراجعه به روشهای آموزشی موجود سعی نموده است سیستم جدیدی بنا نماید و برای پایه ریزی قطعه قطعه روش آموزشی خود، نگاه خود را به محیط واقعی آموزش زبان دوخته است. به عبارت دیگر ELA سعی نموده است به وسع خود، محیط واقعی آموزش زبان را دریک نرم فزار کامپیوتری شبیه سازی نماید ELA با پرشی منطقی نقطه شروع خود را بر نقطه پایان دیگر روشهای آموزشی بنا نهاده است.
ELA یک نرم افزار کاملا قابل کنترل با ابزارهای گسترده و قابل انعطاف می باشد که تمام نیازهای آموزش انگلیسی شما را بصورت تمام عیار بر آورده می کند. حتی اگر شما با روش خاصی آموزش می بینید این نرم افزار باز می تواند خود را با روش شما هماهنگ کرده و سرعت یادگیریتان را بطور معجزه آسائی افزایش دهد.

ELA تجربه ای متفاوت در یادگیری انگلیسی. شما نیز به جمع موفقین ما بپیوندید.

خلاصه از امکانات بی نظیر این بسته نرم افزاری:
*اولین نرم افزار فارسی یادگیری انگلیسی با روش کنش- واکنش (گفتگو)
*الگوبرداری شده از فرایند آموزش زبان در کودکان (شبیه سازی شده از محیط طبیعی گفتگو)
*اولین نرم افزار فارسی آموزش انگلیسی بدون نیاز به یادگیری لغات و گرامر
*اولین نرم افزار فارسی آموزش انگلیسی با استفاده از جملات الگویی
*دارای بیش از سی هزار جمله کاربردی در زمینه های مختلف از سطح مبتدی تا پیشرفته
*اولین نرم افزار هوشمند فارسی با امکان تنظیم لهجه گوینده (انگلیسی یا آمریکائی)
*روشی کاملا استثنائی برای فهم اعداد، بهنگام شنیدن در ظرف فقط یک روز
*روشی منحصر بفرد برای فراگیری دیا
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.