ورق پلي كربنات RFX جايگزين نايلون ( گلخانه پايدار )

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 463234
  • بازدید 4185
  • نام پليمر طلايي
  • دسته بندی خدمات كشاورزي و دامداري
  • تلفن 0218747
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر پاکدشت
  • آدرس ميدان آرژانتين - خيابان وزرا - نبش خيابان 17 - پلاك 26 - ساختمان ياران
گیاهان برای رشد مطلوب نیازمند کود ، هوا ، آب ، نور ، دمای مناسب ، رطوبت نسبی هوا و خاک هستند . برای تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت و راندمان بالا برای تمام طول سال باید شرایط محیطی مطلوب به همراه کنترل عوامل خسارت زا نظیر باد ، طوفان های ویرانگر، سرما و یخبندان و ... از طریق ساختمانی به نام گلخانه به عنوان محیط کنترل شده تامین گردد. نیاز روز افزون بازار ، به گیاهان زینتی ، میوه جات و صیفی جات ، با این روش تولید و در صورت طراحی و انتخاب مصالح مناسب میتواند گلخانه ها را به یکی از سود آورترین بخش های کشاورزی تبدیل کند.
با توجه به ضرورت درآمدزایی گلخانه ها در زمستان ، نگهداشت دما و استفاده حداکثری از نور روز می بایست در اولویت اول طراحی قرارگیرد. به همین دلیل بهترین نوع پوشش های مورد استفاده برای گلخانه ها ورق های پلی کربنات است که به صورت ورق دو جداره و با توجه به شرایط اقلیمی در ضخامتهای 4 و6 و 8 و 10 میلیمتری مورد استفاده قرار می گیرند. همه آن ها انعطاف پذیر بوده و شعاع خمش مناسبی دارند . این ورقها با شفافیت ایده آل ، عبور نور بسیار مناسب ، اشتعال پذیری کم و از همه مهمتر کاهش اتلاف انرژی تا 70 % نسبت به گلخانه های شیشه ای و نایلونی همراه با سبکی فوق العاده و مقاومت فیزیکی و مکانیکی بسیار بالا بهترین گزینه برای پوشش گلخانه می باشند.
نسل نوین ورقهای پلی کربنات (RFX) :
در تولید ورقهای RFX از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای استفاده میگردد . تفاوت محسوس این ورقها با ورقهای قدیمی پلی کربنات در انتقال نور و گرما در فصول مختلف سال میباشد . شاید نام ورقهای هوشمند نامی درخور و شایسته برای این محصولات باشد . نحوه عملکرد ورق های RFX بگونه ای است که در تابستان ، زمانی که زوایه تابش نور خورشید مستقیم و عمود است ، میزان قابل توجهی از نور را منعکس می کند و باعث می شود میزان حرارت ورودی به گلخانه به طرز چشمگیری کاهش یابد و در زمستان ، زمانی که زوایه تابش نور خورشید مایل است ، با عبور حداکثری نور باعث ورود گرمای بیشتری به داخل گلخانه می شود. این نوع ورقها برا ی اولین بار در ایران توسط شرکت پلیمر طلایی یزد طراحی و ساخته شده است.
شرکت پلیمر طلایی یزد دومین تولید کننده ورقهای RFX در جهان میباشد . این شرکت با به کار گیری نیروهای فوق تخصصی و ماشین آلات پیشرفته و مواد اولیه بسیار مرغوب ساخت شرکت بایر آلمان اقدام به تولید محصولی خاص و فوق العاده برای استفاده مقرون به صرفه درگلخانه ها ی پایدار نموده است.
این محصولات با طراحی ویژه و دارا بودن وزن استاندارد ( اکثر ورقهای موجود در بازار فاقد وزن استاندارد می باشند) و پوشش لایه ضدUV ساخت شرکت بایر آلمان به ضخامت 50 میکرون (اکثر ورقهای موجود بازار فاقد لایه ضدUV می باشند یا از پوشش 10 الی 30 میکرون لایه ضد UV نا مرغوب استفاده نموده اند.) ، پس از کنترل های شدید و سختگیرانه در مجهزترین آزمایشگاه پلیمری خاورمیانه با ده سال ضمانت 5 ستاره روانه بازار می شوند.
این شرکت با عضویت در انجمن مدیریت سبز ، انجمن بهینه سازی سوخت ، انجمن هوا و فضا ، انجمن همگن پلاستیکو اخذ جدیدترین استاندارد ایزو از موسسه SGS سوئیس در صدد است با وفاداری بر مسئولیتهای اجتماعی خود ، مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار دهد و با تولید مرغوبترین محصولات ، آینده ای بهتر از امروز برای آیندگان به ارمغان گذارد.
آگهی های مرتبط : خدمات كشاورزي و دامداري