چسب کاشی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 586512
 • بازدید 1106
 • نام امین وزیرزاده
 • دسته بندی خدمات ساختماني
 • تلفن 09178502900
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 300000 ریال
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
استفاده از چسب کاشی در اجرا

استفاده از چسب کاشی در نصب انواع سرامیک خواه برای کف و خواه برای دیوار به مدت بیش از 5 دهه به عنوان یک استاندارد و یک روش روزمره در کشورهای پیشرفته پدیرفته شده است. عدم پایداری (لق شدن) بسیاری از سنگها و سرامیکها در ساختمانهای با عمر کمتر از 3 سال از همین نقطه اغاز می شود.
مزایای اجرای دو مرحله ای کف و استفاده از چسب کاشی:

ارتقای مدیدرت انبار : اجرای دو مرحله ای کف کمک شایانی به بهبود مدیریت خرید و انبار کارگاه ساختمانی می نماید. در واقع کارگاههای ساختمانی همواره دغدغه دپوی مصالح در فضای محدود خود را دارند. کاهش تنوع مصالح یکی از راهکارهای این موضوع است. در اجرای کف ساختمان در دو مرحله این فرصت به مدیران داده می شود حجم عمده مصالح استفاده شده که شامل ماسه و سیمان است طی یک مرحله خریداری شود و از نگهداری ان در کنار مصالحی با فاز اجرایی متفاوت (سنگ/سرامیک) جلوگیری شود.

ارتقای مدیریت خرید: اجرای مدولار ساختمان از ایده ال های ساختمانی به حساب می آید. و به عبارت ساده استفاده از هر مصالح ساختمانی در یک زمان. به این معنی که زمانی که وارد گچ کاری و سفیدکاری شدیم اثری از سیمان نباشد و یا هنگامیکه وارد نقاشی شدیم دیگر اثری از گچ نباشد. اجرای مدولار ساختمان به این نحو از خرید های خرد در ساختمان جلوگیری می کند. طبیعتا خرید خرد مثلا سیمان با خرید عمده ان اختلاف فاحشی دارد.

ارتقای مدیریت منابع مالی: در پروژه های بزرگ ساختمانی تهیه منابع مالی با استفاده از پیش فروش و یا وامهای بانکی است. استفاده از منابع مالی و نمایش هرچه بیشتر در پیشرفت پروژه از ویژگیهای پروزه های موفق است. در این راستا کسب پیشرفت حداکثر با استفاده از حداقل منابع مالی بسیار مهم است و این چه در دریافت تسهیلات بانکی و چه در پیش فروش به موقع واحدها مورد توجه است. در اینجا دو سیستم را مورد مقایسه قرار می دهیم.
سیستم اول: اجرای کف سازی ساختمان با استفاده از روش سنتی و اجرای همزمان کف سازی و سنگ/ سرامیک. در این روش باید حجم عمده ای از نقدینگی مثلا 100Z تومان را برای خرید حجم عمده ای مصالح شامل سیمان ، ماسه و سرامیک را آزاد کنیم تا برای فرضا A مترمربع 20X% پیشرفت نمایش دهیم.
سیستم دوم: اجرای کف در دو مرحله. مرحله اول تسطیح اولیه صرفا با ملات ماسه و سیمان تا تراز 8- میلیمتر (ضخامت سرامیک و 1-2 میلیمتر چسب) و سپس اجرای سرامیک/سنگ با استفاده از چسب کاشی در مرحله پیش از نقاشی. در این روش در ابتدا تنها با صرف هزینه حدود 30Z تومان می توانیم برای همان A متر مربع 15X% پیشرفت نمایش دهیم و %5X باقی در مراحل پایانی ساختمان با اجرای سنگ / سرامیک.
باید توجه داشت ماسه و سیمان دارای ارزش کم و نیز سرعت اجرای کم (به دلیل حجم زیاد و صرف وقت برای اماده سازی آن در کارگاه و تسطیح آن) اما سنگ و سرامیک دارای ارزش بیشتر و سرعت اجرای بالاتر است. به همین دلیل با صرف هزینه اندک می توان پیشرفت بیشتری در پروژه نشان داد و نیاز به رها سازی حجم عمده از نقدینگی نیست.

افزایش سرعت : سرعت اجرای سرامیک با استفاده از چسب کاشی تا 250 متر مربع بروی سطح از پیش تسطیح شده است و با احتساب اجرای مرحله اول کفسازی بسته به ابعاد کاشی تا 100 مربع در روز قابلیت ارتقا دارد و البته با کیفیت برتر در حالیکه در روش سنتی این مقدار به بیشتر از 50 متر مربع نخواهد رسید.

کاهش اشفتگی کارگاه: مهندسان ماهر نیک می دانند که نظم و ترتیب و تمیزی کارگاه بویژه در مراحل میانی ساختمان که بعضا چندین اکیپ در کنار هم مشغول به کارند اثر مستقیم در افزایش کیفیت ساختمان دارد. این مهندسان می دانند که در کارگاه با نظم و ترتیب و تمیزی روزمره عیوب کاری پیمانکاران بهتر مشهود و قابل لمس است تا در کارگاه آشفته. یکی از محاسن ملاتهای اماده که چسب کاشی جزوی از آنهاست خدف حوضچه اختلاط ماسه و سیمان است. تهیه و اماده سازی حوضچه مستلزم صرف وقت و نیروی زیادست. در تهیه حوضچه مقدار زیادی ماسه و سیمان در قبل و بعد از مصرف آن در سطح کارگاه پراکنده می شود. آب گرفتگی در طبقات و اسیب به مصالح موجود در طبقات و یا سیستم برق از دیگر دردسرهای حوضچه است.
در ملاتهای اماده نیازی به تدارک حوضچه نیست.ملاتهای اماده در در بسته های 20 – 30 کیلوگرمی عرضه می شوند این مقدار در طرح اختلاط خود با آب تبدیل به 18 تا 25 لیتر ملات تر می شوند که به اندازه یک سطل رنگ بزرگ است. لذا با تهیه یک سطل مناسب و استفاده از یک میکسر برفی کوچک می توان ملات را تهیه کرد.

با آرزوی توفیق
مدیر فروش
آگهی های مرتبط : خدمات ساختماني
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.