تولید و فروش رابتس - تهران

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 718681
  • بازدید 1147
  • نام مجتبی شهدوست
  • دسته بندی آهن آلات
  • تلفن 02155446040
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر
  • آدرس بزرگراه آزادگان - جنب پل صنیع خانی - بازار آهن مکان - فاز 2 شرقی پ 314و315
يكي ديگر از خدمات www.ahan118.com تولید و فروش انواع و اقسام رابيتس در وزن ها و شكل هاي مختلف است.

قيمت رابيتس بستگي به اوزان مختلف دارد. تعداد ستون‌ها تعيين‌كننده قيمت نيست چرا كه ممكن است به طور مثال وزن 9 ستون فوق سنگين بالاتر از ورق 11 سبك باشد. بنابراين ضخامت ورق تعيين كننده است. اما تصور غلطي كه بين مردم باب شده اين است كه 13 ستون از 9 ستون بهتر است.

توليـد رابيتس

رابيتس ورق فولادي مشبكي است كه از انواع ورق‌هاي گالوانيزه گرم تشكيل‌شده و با استفاده از مفتول‌هاي گالوانيزه رابيتس بندي به صورت يك لايه به شبكه فرعي متصل مي‌شود. اين محصول از كشش عرضي و پرس ورق‌هاي گالوانيزه تولید مي‌شود و بعد از گذر از مرحله برش اماده استفاده مي‌گردد. كاربرد رابيتس در سقف‌هاي كاذب ، گچ كاري و گچ بري ، پوشاندن تيراهن و ارماتور ، پوشاندن بتن سيماني ، ترميم ترك‌هاي ساختماني و كارهاي ترميمي ، دكوراسيون و ... مي‌باشد. استفاده از شبكه رابيتس در جهت پيوستگي كامل سطوح ديوارها و همچنين ايجاد بستر مناسب براي نصب اجزاي تأسيسات برقي و مكانيكي و همچنين انجام انواع پلاستر كاري‌هاي مناسب سيماني و گچي پيشنهاد و اجرا مي‌شود. شبكه مناسب رابيتس موجب پيوستگي عمومي ديوار شده و از هرگونه ترك‌خوردگي و انفصال در كار جلوگيري خواهد كرد.

رابيتس كه در ابعاد 240*60 سانتي‌متر تولید و عرضه مي‌شود ;i مساحتي در حدود 44/1متر را پوشش مي‌دهد كه با در نظر گرفتن تلورانس اين مقدار معمولاً 4/1 متر را پوشش مي‌دهد و با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس مورد نياز به دست مي‌ايد.

رابيتس به دو صورت تقسيم‌ بندي مي‌ شود:

1- بر اساس ستون: يك برگ رابيتس از تعداد معيني ستون تشكيل مي‌شود كه بر همين اساس نام‌گذاري مي‌شود.

2- بر اساس وزن: هر برگ رابيتس بسته به ضخامت ورقي كه براي ساخت ان استفاده مي‌شود ، وزن مخصوص به خود را دارد.

تعداد ستون‌هاي محور طولي رابيتس ۹ ، ۱۱ و ۱۳ستون مي‌باشد كه رابيتس ۹ ستون سبك به وزن ۶۵۰ گرم ، رابيتس ۹ ستون نيمه سنگين به وزن ۷۸۰ گرم ، رابيتس ۹ ستون سنگين به وزن ۸۷۰ گرم ، رابيتس ۹ ستون فوق سنگين به وزن۹۰۰ گرم ، رابيتس ۱۱ ستون سبك به وزن ۸۳۰ گرم و رابيتس ۱۱ ستون نيمه سنگين به وزن ۸۶۰ گرم و رابيتس ۱۳ستون سبك به وزن ۸۶۰ گرم ، رابيتس ۱۳ستون نيمه سنگين به وزن ۹۳۰ گرم ، رابيتس ۱۳ستون سنگين به وزن ۱۰۰۰ گرم و رابيتس ۱۳ستون فوق سنگين به وزن ۱۰۸۰ گرم مي‌باشد. البته در كشور‌هاي توسعه‌يافته تعداد ستون‌ها به 17 هم مي‌رسد اما در كشور ما تا 13 ستون مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

معمولا رابيتس‌هاي 13 ستون از وزن بيشتري برخوردارند و كيفيت بهتري نسبت به سايرين دارند. ضمن اينكه ملات كمتري هم نياز دارند. اما به هر حال قيمتشان از 11 و 9 ستون بيشتر است.

مبناي قيمت‌ رابيتس بر مبناي ورق خريداري‌شده مي‌باشد. قيمت ورق هرروز با توجه به نوسان قيمت متغير است .

معمولاً براي نماي ساختمان از رابيتس 13ستوني سنگين‌تر استفاده مي‌كنند اما در سقف‌هاي كاذب وزن رابيتس اهميت چنداني ندارد و حتي كار را براي مجري سخت‌تر مي‌كند. استفاده از رابيتس با وزن زياد به اين دليل در نما مهم است كه وزن سنگ را بايد تحمل كند.

تنوع در ستون‌ها به دليل تعدد موارد كاربرد انهاست و ربطي به قيمت ندارد ، برخي جاها مانند سقف كاذب كه انعطاف بيشتري از ورق انتظار داريم ، ورق‌هاي نازك‌تر استفاده مي‌كنيم ؛ بنابراين 9 ستون نازك مناسب است و در برخي جاها مانند گچ‌كاري سقف ، 13 ستون سنگين استفاده مي‌شود.

انواع رابيتس هاي تولیدي

رابيتس هاي سبك:

رابيتس 380 گرم داراي 9 ستون

رابيتس 610 گرم داراي 11 ستون و 3 چشمه

رابيتس 670 گرم داراي 11 ستون و 3 چشمه

رابيتس هاي متوسط:

رابيتس 690 گرم 13 ستون و 2 چشمه

رابيتس 760 گرم 13 ستون و 3 چشمه

رابيتس 860 گرم 13 ستون و 3 چشمه

رابيتس سنگين:

رابيتس 1040 گرم 13 ستون و 3 چشمه

رابيتس 1230 گرم 13 ستون و 3 چشمه

تمامي رابيتس ها از جنس گالوانيزه گرم مي باشند.

رابيتس بندي چيست؟؟

به هرگونه استفاده از شبكه هاي فلزي رابيتس در ساخت سازه ها رابيتس بندي گفته مي شود. رابيتس بندي براي اهداف متنوع فني و ظاهري از جمله ايجاد طرح هاي زيباسازي در سقف ها - نورپردازي هاي مخفي - اندود كاري كانال هاي تونل و تاسيسات- ساخت تنديس ها - ايجاد سقف هاي كاذب - ايجاد انواع پلاستر كاري هاي گچي و سيماني - جلوگيري از ترك هاي سطحي ديوار و ستون و ... صورت مي پذيرد.

رابيتس بندي دور ستون

اجراي رابيتس بندي دور ستون به دليل اختلاف جنس مصالح فلزي با اج
آگهی های مرتبط : آهن آلات
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.