بزرگترین تولید وصادر کننده تسمه بسته بن - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 749502
 • بازدید 774
 • نام رضا رجبی فقیهی
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 09121089229
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت تماس بگیرید
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس خیر ]باد ورامین - جاده خورین - پلاک 10
تولید کننده تسمه بسته بندي ( PET ) از نوع پت در سايزهاي 32 – 25 – 19 – 16 – 14 – 12 ميليمتر و ضخامت از 0/6 الي 51/5 ميليمتر.
اين نوع از تسمه هاي پلاستيكي كه از جنس پلي اتيلن تري فتالات با نام تجاري (PET)
پت تولید مي گردد از استقامت و استحكام فوق العاده زيادي برخوردار مي باشد
به عنوان مثال تسمه عرض 19 با ضخامت 1/5 ميليمتر قادر به تحمل بار 1200 كيلوگرم را دارا مي باشد كه اين استقامت در هيچ يك از تسمه هاي پلاستيكي غير از تسمه پت يافت نمي شود.
شركت ايران پت مفتخر است كليه محصولات تولیدي خود را با كيفيتي ايده ال و قيمتي مناسب در اختيار صنايع داخلي و همچنين صادر كنندگان محترم قرار دهد.

تولید کننده تسمه بسته بندي ( PET ) از نوع پت در سايزهاي 32 – 25 – 19 – 16 – 14 – 12 ميليمتر و ضخامت از 4/0 الي 50/1 ميليمتر.
اين نوع از تسمه هاي پلاستيكي كه از جنس پلي اتيلن تري فتالات با نام تجاري (PET)
پت تولید مي گردد از استقامت و استحكام فوق العاده زيادي برخوردار مي باشد
به عنوان مثال تسمه عرض 19 با ضخامت 50/1 ميليمتر قادر به تحمل بار 1200 كيلوگرم را دارا مي باشد كه اين استقامت در هيچ يك از تسمه هاي پلاستيكي غير از تسمه پت يافت نمي شود.
شركت ايران پت مفتخر است كليه محصولات تولیدي خود را با كيفيتي ايده ال و قيمتي مناسب در اختيار صنايع داخلي و همچنين صادر كنندگان محترم قرار دهد.

در باره پت
PET كلمه اي است كه از حروف اول كلمات PolyEthylene Terephethalate تركيب شده است و جزء پليمر هاي با زنجيره طولاني وابسته به خانواده پلي استرها مي باشد . مواد تولید PET عبارتند از: ترفتاليك اسيد خالص و اتيلن گلايكول ، كه هر دوي انها از مواد خام نفتي مشتق مي شوند. فرايندهاي پلي استري با مواد واسطه ديگري نيز وجود دارند كه از واكنش هاي پليمري شدن يك اسيد و يك باز تهيه مي شوند.PET در حالت خاص يك ماده امورف شيشه اي شكل است و چنانچه تحت تاثير مستقيم مواد افزودني و اصلاح کننده قرار گيرد ساختار بلوري پيدا مي كند .مطالعات و اختراعات انجام شده توسط شركت دوپونت امريكا بر روي الياف و كاربردهاي گوناگون پلي استر ، سهم PET را به بيش از 50درصد از الياف مصنوعي در سطح جهان رسانده است .PET به تنهايي و يا به صورت مخلوط با پشم يا پنبه جهت بهبود خواص مقاومت در برابر چين و چروك ، پوشش ، شستشوي پارچه و البسه استفاده مي شود .تا قبل از سال 1950 ، PET به عنوان يك فيلم نيز معرفي و توسعه داده شده بود و براي استفاده در صنايع فيلم سازي از قبيل فيلم هاي ويدئو ، اشعه x ، فيلم عكاسي و بسته بندي هاي انعطاف پذير استفاده مي شد و سپس جهت استفاده در صنايع بسته بندي هاي انعطاف پذير استفاده مي شد و سسپس جهت استفاده در صنايع بسته بندي به وسيله روشهاي شكل دهي تزريقي و اكستروژن با الياف شيشه تقويت و اصلاح شده و در اوايل سال1970 PET توسط تكنولوژي شكل دهي دمشي ، كشيده شد و اولين ساختار مولكولي سه بعدي ارايش يافته به طور سريع جهت تولید بطري ها ي با وزن بسيار كم ، انعطاف پذير با استحكام بالا بهره برداري شد. پلي استرها به وسيله واكنش اسيد و باز در حضور كاتاليست تولید مي شوند . مرحله كليدي فرايند پليمري شدن ثانويه كه در فاز جامد رخ مي دهد ادامه پيدا خواهد كرد . مواد اوليه جهت تولید PET اسيد ترفتاليك خالص و اتيلن گلايكول مي باشد كه از نفت خام استخراج مي شوند . وقتي كه مواد اوليه با همديگر مخلوط مي شوند و تحت تاثير حرارت و فشار ثابت قرار مي گيرنداولين محلول به نام مونومر(بيس هيدروكيسي اتين ترفتالات )با پليمرهاي جرم مولكولي پايين بنام اليگومر مخلوط شده سپس واكنش پيش مي رود واب خارج مي شود و پليمر PET شكل مي گيرد . در اين مرحله PET يك مذاب ويكسوز بوده كه توسط اكسترودر ، اكسترود شده و پس از خنك شدن با اب و بدون املاح به شكل يك ماده امورف شيشه اي و شفاف به دست مي ايد . بعضي از مواد پلي استري PET با استفاده از تكنولوژي بر پايه دي متيل ترفتاليك (DMT) نيز تولید مي شوند . براي تولیدPET با جرم مولكولي بالا نياز به مرحله دوم پليمري شدن دارد كه در قسمت ssp يا پليمري شدن در حالت جامد و دماي پايين انجام مي گيرد . در اين عمليات به طور عمده تمام مواد نا خالص و فرار از قبيل استالدئيد ، گلايكول و اب ، ازاد و خارج مي شوند . جرم مولكولي بالا براي بهبود خواص مكانيكي ، افزايش استحكام ، مقاومت در برابر خزش هم زمان با انعطاف پذيري كافي به منظور مقاومت در برابر خزش هم زمان ، با انعطاف پذيري كافي به منظور مقاومت در برابر شكست و ترك ناشي از فشار بسيار لازم و ضروري است . وقتي كه پليمر شكل مي گيرد خالص سازي ان بسيار سخت و دشوار خواهد شد بدين جهت خالص سازي مواد در هنگام تولید از پارامترهاي بسيار مهم و ك
آگهی های مرتبط : ساير
تجهیزات دام و طیور طلوع فردیس - تهران

تجهیزات دام و طیور طلوع فردیس - تهران

خراسانی,ناظم زاده تهران
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.