فروش پودر میکرونیزه گوگرد - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 835388
 • بازدید 631
 • نام مهندس آقاجانی
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 09193503747
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت توافقی
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
احتراما معروض مي باشم گروه توليدي تجاري و بازرگاني عرشيا سياستهاي خود را بر اصول توليد زياد و همچنين صادرات و منطبق بر سياست هاي دولت جمهوري اسلامي ايران و بر اساس صادرات كالاهاي وابسته به نفت و گاز و پتروشيمي مي باشد .

اين شركت مفتخر است با تواناييهاي بالاي خود در بخش توليد پودر گوگرد با پيشرفته ترين دستگاهاي توليد پودر میکرونیزه و با كيفيت بسار بالا در گريدهاي صنعتي و كشاورزي و همچنين صادرات اين محصول به صورت (گوگرد كلوخه و گوگرد گرانوله و همچنين گوگرد پودري) با بيش از 10 سال سابقه در اين زمينه اشاره نمود لازم به ذكر مي باشد همچنين توليد حجم بالا جهت صادرات ما را در زمينه قيمت تمام شده كالا نسبت به توليد كنندگان محترم متمايز نموده و نكاتي همچون تواناييهاي بالاي جابه جايي در بخش ناوگان حمل و نقل اختصاصي و بارگيري در محوطه اختصاصي بندرعباس اشاره كرد كه باعث ممتاز بودن اين شركت در زمينه توليد و صادرات اين كالا در ظرفيتهاي كم و زياد به صورت حمل كانتينري و فله جهت صادرات از بندر عباس شده .

بران شده ايم تا با به خدمت گرفتن اين تواناييهاي توليدي و بازرگاني در بخش فروش داخلي به صورت عمده به عمده فروشان و مصرف كنندگان محترم اعم از كشاورزان و همچنين صنعتگران و بهره گيري از تجار و صادر كنندگان اين كالا همچنان سربلند باشيم.

لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد .مقدمه

چهارمين عنصر ضروري براي گياهان پس از ازت ، فسفر و پتاس گوگرد محسوب مي شود. با اين تفاوت كه نياز گياهان به اين عنصر حتي بيشتر از فسفر مي باشد. گوگرد عمد تا در توليد اسيدهاي امينه و پروتئين نقش دارد. و كمبود ان باعث كاهش عملكرد كمي و كيفي محصول مي شود.با توجه به اينكه اكثر خاكهاي كشور و خصوصا خاكهاي فلات ايران ، قليايي و اهكي مي باشد. و از طرفي كمبود مواد الي و بي كربناتي بودن اكثر ابهاي ابياري باعث محدود شدن حلاليت عناصر غذايي پرمصرف و ريزمغذيها مي شود. و عملا جذب اين عناصر به كندي صورت مي گيرد.بنابراين به دلايلي كه ذكر خواهد شد. تغذيه گوگرد در گياهان و مصرف ان اهميت خاصي دارد.

PHاكثر خاكها ي كشور بيشتر از 7.8و درصد اهك(TNV%) عموما بيشتر از 20 مي باشد (ميانگين ,TNV,PHخاكهاي استان خراسان رضوي به ترتيب 7.91 و 22) ، بنابراين خاكهاي ايران ، عموما دارايPH بالا ، ماده الي كم و ميزان اهك نسبتا زياد مي باشد. و در اين شرايط حلاليت برخي از عناصر غذايي از جمله فسفر ، اهن ، روي ، مس و منگنز در محيط رشد رويشي ، گياهان بسيار كم است.اهميت گوگرد در كشاورزي

بيشتر از ۴۰% مصرف سالانه گوگرد در كشاورزي است . موارد مصرف گوگرد در كشاورزي بيشتر براي تهيه كودهاي فسفاته و تا حدود كمتري براي تهيه سولفات امونيم و سموم دفع افات مي باشد. اگر بجاي اسيد سولفوريك جوهر گوگرد را در نظر بگيريم خواهيم ديد كه حدود ۵۰% توليد سالانه اين اسيد در تهيه كودهاي شيميائي به مصرف مي رسد. مقادير كمي گوگرد كه شايد حدود ۱% كل مصرف سالانه اين عنصر باشد براي كنترل انواع افات نباتي بكار مي رود.

علاوه بر تهيه كودهاي شيميائي و دفع افات نباتي گوگرد در كشاورزي حائز اهميت ديگري است كه مستقيماً با مصرف گوگرد و اسيدسولفوريك ارتباطي ندارد. گوگرد يكي از عناصر حياتي در تغذيه گياهي و حيواني است وقتي به مقدار كافي در منطقه نمو ريشه موجود نباشد رشد گياهان متوقف مي گردد . و مقدار محصول و در بعضي مواقع مرغوبيت ان كاهش مي يابد. هر گاه بعضي از مواد الي گوگرددار به مقدار كافي در غذاي پستانداران(بجز حيوانات نشخوار كننده) نباشد عوارض سو تغذيه بروز خواهد نمود . حيوانات نشخواركننده از مصرف گوگردبي نياز نيستند ولي قادرند علاوه برانواع الي از انواع معدني گوگرد نيز استفاده كنند. لذا اهميت گوگرد در كشاورزي را مي توان در مورد زير بررسي نمود.

۱ـ توليد كودهاي شيميائي وتغذيه گياهي و حاصلخيزي زمين

۲ـ تغذيه حيوانات و انسان

۳ـ تهيه سموم دفع افات

مصرف گوگرد در صنايع كودهاي شيميائي:

براي اولين بار در سال ۱۸۴۰ سوپرفسفات توسط johnlawes با اضافه كردن اسيدسولفوريك بر روي سنگ فسفات بدست امد. از ان تاريخ تاكنون اسيد سولفوريك بمراتب بيشتر از ساير اسيدها در تهيه كودهاي فسفاته بكاررفته است. در مقايسه با اسيدهاي قوي ديگر كه براي تهيه كودهاي فسفاته بكار مي رود ، اسيدسولفوريك ارزان و فراوان بوده ومحصول نهائي يعني سوپر فسفات و يا اسيد فسفريك نسبتاً اسانتر بدست مي ايد. تا چندي قبل كود سوپر فسفات ساده كه تقريباً به همان روش اوليه توليد مي شد ، بمراتب بيش از كودهاي فسفاته ديگر تهيه ميگرديد ، ولي در سالهاي اخير سوپر فسف
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.