تایپ و ترجمه فوری

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 844075
 • بازدید 489
 • نام ایران تایپیست
 • دسته بندی چاپ و تبليغات
 • تلفن 09380872454
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت تعرفه ها در سایت www.irantypists.ir موجود است
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس میدان انقلاب، ابتدای خیابان انقلاب، نبش خیابان فخر رازی، پلاک 56، مجتمع باران، طبقه 5
کافی است فقط سفارش ترجمه یا تایپ خود را در سایت ثبت نمایید!
در مدت کمتر از 10 دقیقه فاکتور به صورت رایگان برایتان صادر می شود.
فرایند سفارش: 1) ثبت سفارش 2) برآرود هزینه 3) پیش پرداخت 4) آماده سازی پروژه 5) تسویه حساب و دانلود پروژه
تخصص در ترجمه: ارائه ترجمه تخصصی با به کارگیری بیش از 8000 مترجم متخصص، سامانه آزمون آنلاین تخصص در ترجمه: ارائه ترجمه تخصصی با به کارگیری بیش از 8000 مترجم متخصص، سامانه آزمون آنلاین ترجمه تخصصی، مدیریتی ویژه در دسته بندی تخصصی مترجمین، سابقه مترجمین در ارائه ترجمه تخصصی، مدارک دانشگاهی مترجمین و بهره مندی از نظرات شما کاربران گرامی ممکن می شود.
ترجمه تخصصی

فوریت در ترجمه: بهره مندی شما از ترجمه فوری در راستای ارائه خدمات 24 ساعته ما می باشد. با به کارگیری سریعترین مترجمین متخصص می توانید فوریت را در ترجمه خود اعمال نمایید. تقریبا در هر زمانی که شما بخواهید امکان ارائه ترجمه شما به صورت فوری وِیژه مقدور می باشد.
ترجمه فوری

زمینه های ترجمه: ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی در زمینه های مدیریت، کامپیوتر، عمران، معماری، صنایع، مکانیک، برق و الکترونیک، متالوژی و مواد، کشاورزی و صنایع غذایی، سیاسی، نفت و گاز و پتروشیمی، علوم اجتماعی، شیمی، پزشکی، حقوق، روانشناسی، علوم پایه، محیط زیست، حسابداری، بازرگانی، ورزش، فلسفه، زمین شناسی و معدن، فقه و علوم اسلامی، مالی، زیست شناسی، ادبیات و زبانشناسی، اقتصاد و ... ارائه می شود.
ترجمه مقاله ******** ترجمه کتاب

تنوع خدمات ترجمه: ترجمه مقاله (تخصصی - فوری)، ترجمه کتاب (نمونه ترجمه رایگان - اقساط)، ترجمه وبسایت (چند زبان)، ترجمه متن و متون تخصصی، ترجمه کاتالوگ، مترجم همراه، ترجمه فایل صوتی و تصویری و ... جزو خدمات ما می باشد.
زبان های ترجمه: ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، فرانسوی به فارسی، فارسی به فرانسوی، عربی به فارسی، فارسی به عربی، روسی به فارسی، فارسی به روسی، ترکی، آلمانی به فارسی، فارسی به آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، چینی، کره ایی، اسپانیایی و 25 زبان دیگر ارائه می شود.
هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی ******** هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی

تخصص در تایپ: برای اولین بار در ایران، تایپ تخصصی ارائه می شود. مثلا متن مدیریت یا کامپیوتر به تایپیست های متخصص در زمینه مدیریت یا کامپیوتر ارجاع می شود تا به کمترین غلط املایی ممکن برسیم. در این راستا تجربیات و سوابقی بس ارزشمند به دست آوردیم. می توانید برای تایپ پایان نامه، تایپ کتاب، تایپ سوالات امتحانی، تایپ نامه اداری و ... در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین ثبت نمایید.
تایپ

فوریت در تایپ: برای تایپ فوری شما چاره ایی اندیشیده ایم. امکان تایپ 1000 صفحه در کمتر از 12 ساعت با به کارگیری بیش از 12000 تایپیست مهیا گردیده است. به عبارت دیگر هیچ محدودیتی در سرعت ارائه تایپ فوری در هر ساعت از شبانه روز وجود ندارد.
جهت مشاهده تعرفه ها به سایت مراجعه نمایید.

******* ایران تایپیست پایان جستجوهای شماست *******
پشتیبانی24 ساعته ، گارانتی 10 روزه ، 25000مترجم

www.irantypists.ir
پشتیبانی (هم اکنون آنلاین هستیم):
‎‏09380872454‏‎ ‎ساعات غیر اداری‎ ‎
‏02147624763 ساعات اداری‎
آدرس: میدان انقلاب، ابتدای خیابان انقلاب، روبه روی درب جنوب (درب اصلی) دانشگاه تهران، نبش خیابان فخر رازی، پلاک 56، مجتمع باران، طبقه 5
آگهی های مرتبط : چاپ و تبليغات
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.