تایپ - ترجمه - صفحه آرایی - چاپ و نشر کتاب (فوری)

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 852796
 • بازدید 718
 • نام موسوی
 • دسته بندی چاپ و تبليغات
 • تلفن 09353365675
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت در سایت کدمعرف 3658
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران و تمام نقاط ایران
ایران تایپیست (کد معرف 3658)-تایپ و ترجمه فوری

سفارش تایپ و ترجمه و صفحه آرایی و چاپ و نشر کتاب و... فوری
تحویل فوری
ایران تایپیست کد معرف (3658):
برای ثبت سفارش آنلاین، در وبسایت با کد معرف 3658 ثبت نام نمایید و بلافاصله سفارش (ترجمه، تایپ یا تحقیق) ثبت نمایید.

ثبت نام با کدمعرف 3658 جهت تخفیف بیشتر
http://irantypist.com/api/?a=3658

معرفی موسسه ایران تایپیست :
معرفی خدمات آنلاین و سنتی: ترجمه تخصصی، تایپ، صفحه آرایی، ویراستاری متن، کتاب، مجله، مقاله و پایان نامه، چاپ و نشر کتاب، جزوات مکاتبه ایی با هدف کاهش هزینه ها و البته ارتقای کیفیت از طریق دسترسی به منابع گسترده ایی از متخصصین و آزمون های آنلاین ارائه می گردد. خدمات در تمامی رشته ها و گرایش ها به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود.
راهنمای سفارش آنلاین: برای ثبت سفارش آنلاین، کافی است در وبسایت ثبت نام نمایید و بلافاصله سفارش (ترجمه، تایپ یا تحقیق) ثبت نمایید تا در کمتر از 10 دقیقه به صورت رایگان برایتان فاکتور صادر شود. هم اکنون آنلاینیم!
تخصص در ترجمه: ارائه ترجمه تخصصی با به کارگیری بیش از 8000 مترجم متخصص، سامانه آزمون آنلاین ترجمه تخصصی، مدیریتی ویژه در دسته بندی تخصصی مترجمین، سابقه مترجمین در ارائه ترجمه تخصصی، مدارک دانشگاهی مترجمین و بهره مندی از نظرات شما کاربران گرامی ممکن می شود.
ترجمه تخصصی

فوریت در ترجمه: بهره مندی شما از ترجمه فوری در راستای ارائه خدمات 24 ساعته ما می باشد. با به کارگیری سریعترین مترجمین متخصص می توانید فوریت را در ترجمه خود اعمال نمایید. تقریبا در هر زمانی که شما بخواهید امکان ارائه ترجمه شما به صورت فوری وِیژه مقدور می باشد.
ترجمه فوری

زمینه های ترجمه: ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی در زمینه های مدیریت، کامپیوتر، عمران، معماری، صنایع، مکانیک، برق و الکترونیک، متالوژی و مواد، کشاورزی و صنایع غذایی، سیاسی، نفت و گاز و پتروشیمی، علوم اجتماعی، شیمی، پزشکی، حقوق، روانشناسی، علوم پایه، محیط زیست، حسابداری، بازرگانی، ورزش، فلسفه، زمین شناسی و معدن، فقه و علوم اسلامی، مالی، زیست شناسی، ادبیات و زبانشناسی، اقتصاد و ... ارائه می شود.
ترجمه مقاله ترجمه کتاب
تنوع خدمات ترجمه: ترجمه مقاله (تخصصی - فوری)، ترجمه کتاب (نمونه ترجمه رایگان - اقساط)، ترجمه وبسایت (چند زبان)، ترجمه متن و متون تخصصی، ترجمه کاتالوگ، مترجم همراه، ترجمه فایل صوتی و تصویری و ... جزو خدمات ما می باشد.
زبان های ترجمه: ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، فرانسوی به فارسی، فارسی به فرانسوی، عربی به فارسی، فارسی به عربی، روسی به فارسی، فارسی به روسی، ترکی، آلمانی به فارسی، فارسی به آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، چینی، کره ایی، اسپانیایی و 25 زبان دیگر ارائه می شود.
هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی

ثبت نام با کدمعرف 3658 جهت تخفیف بیشتر
http://irantypist.com/api/?a=3658
تخصص در تایپ: برای اولین بار در ایران، تایپ تخصصی ارائه می شود. مثلا متن مدیریت یا کامپیوتر به تایپیست های متخصص در زمینه مدیریت یا کامپیوتر ارجاع می شود تا به کمترین غلط املایی ممکن برسیم. در این راستا تجربیات و سوابقی بس ارزشمند به دست آوردیم. می توانید برای تایپ پایان نامه، تایپ کتاب، تایپ سوالات امتحانی، تایپ نامه اداری و ... در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین ثبت نمایید.
تایپ

فوریت در تایپ: برای تایپ فوری شما چاره ایی اندیشیده ایم. امکان تایپ 1000 صفحه در کمتر از 12 ساعت با به کارگیری بیش از 12000 تایپیست مهیا گردیده است. به عبارت دیگر هیچ محدودیتی در سرعت ارائه تایپ فوری در هر ساعت از شبانه روز وجود ندارد.
تحقیق، مقاله و پایان نامه: برای مشاوره در انجام پایان نامه، مقاله یا تحقیق کلاسی خود در تمامی رشته ها و گرایش ها میتوانید با ما تماس بفرمایید یا در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین مقاله یا پایان نامه ثبت نمایید.
مقاله پایان نامه
چاپ و نشر کتاب: اگر بخواهید دست نوشته های خود را به صورت کتاب به چاپ برسانید، کم هزینه ترین مسیر را به شما معرفی می نماییم. با کتاب چاپ شده خود به مصاحبه دکتری یا مصاحبه استخدامی بروید، با کتاب چاپ شده خود به دانشجویان خود تدریس نمایید. برای مشاوره رایگان در رابطه با چاپ و نشر کتاب در سایت ثبت نام و سفارش آنلاین چاپ کتاب ثبت نمایید.
چاپ کتاب

ثبت نام با کدمعرف 3658 جهت تخفیف بیشتر
http://irantypist.com/api/?a=3658
آگهی های مرتبط : چاپ و تبليغات
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.