ویستا بست

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 860615
 • بازدید 505
 • نام گروه صنعتی وین بست
 • دسته بندی خدمات ساختماني
 • تلفن 88763674 55445578
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 100
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس بزرگراه آزادگان،پل صنیعی خانی،بازار بزرگ آهن مکان-فاز 5 مرکزی-پلاک 1155
شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرد و طی سه سال توانست به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. اینشرکت با به کاربردن طراحی مدرن روز دنیا، استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش، با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب ونیز استفاده ازمواد اولیه برتر اروپایی، توانسته است محصولاتی تولید نمایدکه کیفیت آن‌ها توسط مراکز تحقیقاتی مرجع ایرانی و اروپایی به تأئید رسیدهاست.ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل upvc بر اساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می باشد. این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 17000 تن، و با استفاده از دوازده خط تولید و سی و شش قالب درانواع سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و کشویی در پنج رنگ لمینیت و سفید محصولات خود را عرضه می‌نماید.

فرمولاسیون
ترکیب مواد به کار رفته در ساخت پروفیل درب و پنجره upvc ویستا بست با توجه به سخت‌ترین شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی کشور ایران انجام می‌گیرد که توسط آزمایشگاه‌ پیشرفته SKZ آلمان (آزمایشگاه مرجع استاندارد رال آلمان)و شرکت‌های با تجربه اروپایی مورد آزمون و تائید قرار گرفته است.
ویستا بست در زمینه صنعت تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره از برترین فرمولاسیون روز دنیا و با کیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند.
این مواد پس از تخلیه در انبار مجدداً مورد آزمایش قرار گرفته و سپس در بخش میکسینگ، توسط ماشین‌آلات تمام اتوماتیک (رایملت هنشل آلمان ) برای تولید پروفیل ترکیب می‌شوند.
میکسینگ
به‌ منظور تولید پروفیل‌های درب و پنجره upvc ، تهیه و تدارک و آماده‌سازی مواد اولیه پلیمری و غیر پلیمری متفاوت با یکدیگر صورت می پذیرد.

ویستا بست با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و کاملاً اتوماتیک و نیز بهره‌گیری از با کیفیت ترین تولیدکنندگان سیستم‌های میکسینگ « شرکت رایملت هنشل آلمان Reimelt Henschel » و انتقال مواد بدون دخالت نیروی انسانی، سعی در ارائه کیفیت بالا و یکسان دارد.
اکستروژن
فرآیند تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره و کیفیت آن به فاکتورها و متغیرهای فراوانی بستگی مستقیم دارد. بر این اساس ویستا بست با بهره‌گیری از دانش بهترین تولیدکننده تجهیزات تولید این محصول «شرکت گراینر اتریش» و همچنین برخورداری از بهترین اکسترودرهای موجود در اروپا «کراس مافای آلمان»، در جهت کاهش فاکتورهای متغیر ماشین‌آلات و دستیابی به بهترین کیفیت بر‌‌اساس استانداردهای اروپایی تلاش می‌کند.

فرآیند تولید پروفیل درب و پنجره upvc
درمرحله اول پی وی سی و افزودنی های دیگر، با درصد مشخصی توسط دستگاه میکسر ترکیب سرد و گرم می شوند. مواد ترکیب شده بین 16 تا 24 ساعت در دمای محیط می ماند تا الکتریسیته ساکن حاصل از میکس از بین رفته و دمای آن با دمای محیط یکسان شود. مواد پس از مرحله میـکس به صـورت اتوماتیـک وارد دستگـاه های اکستـرودر می شود. پس از تنظیم و نصب قالب پروفیل مورد نیاز و همچنین قسمت های کالیبراتور و تانک های خنک کننده، می بایست دمای سیلندر و دستگاه اکسترودر و قالب به حد معین برسد. این میزان دما بسته به نوع سطح مقطع پروفیل متفاوت است که معمولاً برای سیلــندر بین 165 تا 185 و برای قالـب بین 190 تا 200 درجـه سانتی گراد می تواند متغیر باشد.
دستـگاه اکستـرودر شامل دو عدد مارپـیچ با چرخش غیر همـسو بوده که مواد را به صورت یکنواخت از قسمت مخزن به سمت قالب هدایت می نماید. سیلندر دستگاه شامل چهار قسمت است که هر کدام به ترتیب وظیفه پیشگرم کردن مواد، پلاستیسیته کردن ( تبدیل مواد به شکل خمیری)، خروج گازهای متصاعد شده و در نهایت شکل گیری پروفیل را به عهده دارند. پس از خروج پروفیل از قسمت کالیبره و تانک های خنک کننده اطلاعات مربوط به پروفیل روی آن حک می شود. در نهایت پروفیل وارد قسمت برش شده و در خاتمه بر اساس نوع پروفیل و تعداد مشخص بسته بندی می گردد.

اولین دارنده گواهینامه کیفیت «رال» آلمان در ایران
ویستا بست اولین شرکت تولید کننده در ایران می باشد که موفق به دریافت گواهینامه کیفیت از مؤسسه ” رال ” آلمان در فروردین ماه ســـال 1389 (مارس 2010) گردیده اســــت که یکی از استانداردهای مطرح دنیا در زمینه تأیید کیفی محصول می باشد.

دارنده گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل درب و پنجره دوجداره می توانند با رعایت فاکتـــورهای کیفی به این نشان دست یابند، این گواهیــنامه به شرک
آگهی های مرتبط : خدمات ساختماني
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.