تولیدوفروش بلوک بتن سبک هوادار اتوکلاو شده aac ( هبلکس - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 869868
 • بازدید 351
 • نام آیدین بلالی
 • دسته بندی خدمات ساختماني
 • تلفن 09127910460 - 02136119673
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت تماس بگیرید
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران ،قرچک ،زیباشهر،شهرک طلاعیه جنب شورای حل اختلاف ،شرکت آسیا صنعت گنجینه
توليدو فروش بلوک بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AAC ( هبلکس )

فروش محصولات مجتمع كارخانجات هبلکس

ارسال محصولات هبلکس به سراسر كشور

معرفي هبلکس و مشخصات فني بلوک اتوکلاو شده AAC

بلوک هبلکس يا بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AACشركت صادراتي اسيا صنعت گنجينهفروش بتن سبک هوادار اتوکلاو شده (AAC) با نام تجاري هبلکس ايدينمجتمع كارخانجات هبلکس ايدين با دو واحد توليدي در ايو انكي (گرمسار) ،بناي سبک (تهران)،سمنان سهم بسزايي از تامين اين نوع متريال براي ديوارچيني و تيغه چيني ساختمان هاي جديد بعهده دارد.

محصولات مجتمع كارخانجات هبلکس شامل بلوک هاي سبک هبلکس - چسب هبلکس مي باشد.

اين مجموعه امادگي خود را جهت تامين بلوک هبلکس مورد نياز پروژه هاي ساختماني در سراسر كشور با قيمت مناسب و در زماني كوتاه ، اعلام مي دارد.همچنين با توجه كيفيت بالاي محصول توليدي هبلکس ،صادرات بلوک هبلکس به كشور هاي همسايه ديگر امكان پذير مي باشد.بلوک هبلکس يا بتن سبک هوادار اتوکلاو شده ، از سيمان و سيليس و پودر الومينيوم تشكيل شده كه پس از ريخته شدن در قالب هاي بزرگ و فرايند پخت در كوره (اتوکلاو ) به قطعات با ابعاد مختلف بريده شده و پس از پالت بندي و بسته بندي، اماده حمل به پروژه هاي ساختماني مي گردد.بلوک هاي AAC را مي توان با انواع ملات سيماني اجرا نمود اما روش استاندارد و بهينه ، استفاده از چسب هبلکس مي باشد. استفاده از چسب AAC بدليل همگن بودن ان با بلوک و پوشش كامل سطح عمودي و افقي بلوک با بلوک مجاور ، سبب افزايش چسبندگي و استحكام ديوار و حذف پل هاي حرارتي مي گردد. همچنين استفاده از چسب از افت ديوار جلوگيري مي نمايد.اجراي ديوار با بلوک هاي هبلکس بعلت سطح صاف و ابعاد استاندارد ،نياز به نيروي كار متخصص ندارد. برشكاري بلوک AAC بوسيله اره نجاري و فرز مي باشد. استفاده از ستونك قائم و افقي (وال پست) بر اساس استاندارد هاي تعيين شده ، كمك بسزايي در استحكام ديوار خواهد داشت.روش مهار كردن و قفل كردن بلوک هاي هبلکس در كنج ها بوسيله ميخ پلاك و در اتصال به ستون ها بوسيله گونيا يك سر سوراخ مي باشد. اين گونيا از يك طرف به تير جوش داده شده و از طرف ديگر بوسيله ميخ نجاري به بلوک مهار مي شود. استفاده از اين وسيله در هر 5 تا 8 رگ ديوار چيني توصيه مي گردد.سطح صاف اين بلوک و جذب اب بالا ، امكان استفاده از هر نوع اندود كاري از قبيل سيمانكاري – گچكاري – دوغاب سيمان پشت سنگ و كاشي را بسيار اسان مي نمايد. عدم استفاده از گچ خاكي براي پوشش ديوار ساخته شده با بلوک هبلکس ، از ديگر مزاياي اين بلوک مي باشد.مزاياي بلوک هاي هبلکس:

- وزن كم بلوک و كاهش بار مرده ساختمان

- مقاومت فشاري مناسب

- ابعاد مناسب و سهولت و سرعت اجرا بالا

- عايق حرارتي و صوتي قوي

- كاهش هزينه هاي مصالح در نماكاري

- بهترين جايگزين براي اجر، بلوک سفال و بلوک سيماني

- حمل و نقل و اجراي اسان و سريع

- پايداري بالا در مقابل حريق و زلزله

- كاهش مصرف سيمان ( 100 كيلو گرم در هر متر مكعب )- عدم نياز به نيروي اجرايي ماهر

- مقاوم در برابر اتش و ضربهكاربرد بلوک هاي هبلکس بعلت وزن كم و مقاومت مناسب و عايق حرارتي و صوتي مناسب، در ساختمان هاي مسكوني – بيمارستان ها – مجتمع هاي مسكوني و تجاري و بلند مرتبه سازي ، بسيار چشمگير مي باشد.در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ، دريافت كاتالوگ و يا نمونه محصول تماس حاصل فرمائيد.

تلفن سفارش كالا: 02136119673

تلفن مشاور شما: 09127910460ـ09397935665 مهندس ايدين

وبسايت:http://ganj.asia

ادرس :تهران ،قرچك ،زيباشهر،شهرك طلاعيه جنب شوراي حل اختلاف ،شركت اسيا صنعت گنجينه

(مشاوره در خصوص ابعاد و مشخصات فني – مقايسه با ساير مصالح – اموزش نحوه صحيح اجرا و مشاوره در زمينه صادرات ،مشاوره صادرات به عراق و شمال عراق،مجوز BV-كوتكنا...)
آگهی های مرتبط : خدمات ساختماني
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.