پیش فروش واحد در برج 42 طبقه مرجان نیروی دریایی ارتش منطقه 22 تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 891269
 • بازدید 486
 • نام روحی
 • دسته بندی پيش فروش
 • تلفن 09123041937-44767488 -44767457
 • بروزرسانی چهار شنبه 17 بهمن 1397
 • قیمت توافقی
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس منطقه 22 - شهرک گلستان - بلوار گلها - بالاتر از میدان اتریش- پلاک 93
برج 42 طبقه مرجان مربوط به تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش واقع در منطقه 22 شهرک چیتگر جنوب اتوبان همت شمال اتوبان حکیم بهترین دستر سی به بزرگراه هادرمجاورت بزرگترین مجموعه اداری تجاری بنام ایران مال و بزرگترین مجموعه تفریحی سیاحتی کشور بنام هزار و یک شهر درحال ساخت میباشد.مزایای این برج شامل :
برج مرجان دارای سازه ویژه ای است که با آخرین فناوری های روز دنیا، میراگر، طراحی شده و در حال ساخت است.این فناوری که به صورت منحصر به فرد دمپتک د��نمارک ارائه می شود، امکان انتقال سازه را در برابر نیروهای زلزله به میزان قابـــل توجهی افزایش می دهد. بـه نــحوی که بــرج در برابر بدترین شــرایط پیش بینی شــده در آئین نامه های مختلــف و شـرایط ژئــوتکنیک و ژئوفیــزیک غرب تهران پایداری می نماید. برای نمایش این ویژگی برج که قطعاً موجب ارزش افزوده آن خواهد شد برخی از میراگرها که به شکل زیبایی طراحی شده اند در نمای بیرونی برج و در فضاهای داخلی به صورت قابل روئت خواهند ماند.
برای برج مرجان پیش بینی نیروگاه برق ۴ مگاواتی به عمل آمده است. از آن جا که مصرف برق این برج در اوج پرباری بالغ بر ۳ مگاوات پیش بینی می شود طبیعی است که ظرفیت نیروگاه در این ایام(حداکثر ۲ ماه تابستان) بیشتر از مصرف برج باشد. از طرفی برق تولید شده توسط نیروگاه به شبکه برق سراسری فروخته خواهد شد. (پیش بینی هرکیلو وات ۱۰۰۰ ریال) و به جای آن برق از شبکه با قیمت روز (هر کیلو وات ۴۰۰ ریال) خریداری خواهد شد. با این رویکرد برج مرجان مجهز به نیروگاه برقی است که ۶۰% ارزش برق فروخته شده مازاد بر نیاز خواهد بود و این موضوع می تواند منجر به موارد زیر گردد:
۱- عرضه رایگان برق در ساختمان(با رعایت الگو مصرف) ۲- حذف گاز از ساختمان و توسعه زیر ساخت های برقی هوشمند با مصرف بهینه ( فر برقی نسل جدید، سامانه های سرمایشی هوشمند و …) و به این ترتیب ایمنی و رفاه ساکنین افزایش خواهد یافت و هر واحد قادر خواهد بود در مدیریت سرمایشی مصرف انرژی برق کاملاً مستقل باشد.
۳- هر مگاوات CHP قادر است به طور متوسط ساعتی ۴۰ تن آب گرم ۸۰ درجه تولید نماید. به این ترتیب آب گرم مصرفی برج نیز بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافه از طریق CHP تامین می شود.
متراژواحدها : 80 - 105-120-130-150 همه واحدها دارای پارکینگ و انباری میباشد. براساس متراژ هرعضو قدرالسهم از فضای تجاری خواهد داشت .( یک طبقه تجاری در برج تعبیه شده است)
تحویل برج طبق زمانبندی تعیین شده انتهای سال 98 می باشد..
قیمت تمام شده واحدها براساس متراژ:
۱- واحد ۸۰ متری ۲۲۴ میلیون تومان ۲- واحد ۱۰۵ متری ۲۲۹ میلیون تومان ۳- واحد ۱۲۰ متری ۳۳۶ میلیون تومان
۴- واحد ۱۳۰متری ۳۶۴ میلیون نومان
۵- واحد۱۵۰متری ۴۲۰ میلیون تومان
پرداختی اعضا تا کنون 93 الی 144 میلیون برای تمامی متراژ می باشد. این پروژه دارای دفترچه قرارداد بوده و در تعاونی بنام خریدار منتقل میگردد.لازم به ذکراست قیمت ساخت برای هرمترمربع بنای مفید 2800 بوده و پارکینگ و انباری جدامحاسبه میشود.تعاونی قیمت تمام شده را لحاظ می نماید و حق سودآوری ندارد. ممکن است این قیمت ساخت تعدیل گردد.
تعاونی نداجا وامی با مبلغ 200 میلیون برای هر واحد در نظر دارد و اکنون درحال کارسازی و مراحل اداری آن میباشد که به زودی به اطلاع اعضا تعاونی رسیده خواهد شد.نرخ این وام کمتر از 15 درصد و 3 سال تنفس و بازپرداخت آن 12 ساله میباشد.
باتوجه به تصویب وام قیمت فعلی حق امتیاز این برج از 25 الی 50 میلیون اعلام شده است.جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.
44767488
44767457
روحی 09123041937
سایت ما: www.newmaskan.com
آگهی های مرتبط : پيش فروش
رتبه

رتبه

مرجان امینی تهران
سرامیک دیجیتال پرینت - تهران

سرامیک دیجیتال پرینت - تهران

نمایندگی کاشی مرجان - تهران تهران
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.