انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

حلال بتن و ساروج - تهران

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 5 اسفند 1396
اين محصول(خورنده بتن و ساروج) جديد كاملاً بي خطر براي انسان و محيط زيست و با استفاده اسان براي كاربر مي باشد.pancher يك جايگزين اسيد است كه عاري از بخارات و بوي نامطبوع مي باشد. pancher با حل كردن (شكستن پيوند بين مولكولي) پيوند يوني در داخل سيمان ، ان را حل كرده و سيمان يا بتن را از روي هر سطح بر ميدارد ، تبادل يوني استفاده شده در اين محصول براي اولين بار در صنعت بكار گرفته شده است.

pancherحاوي اسيدهاي مورياتيك ، هيدروكلريك ، سولفوريك و يا فسفريك نمي باشد.موارد كاربرد :

1 – تميز كردن سطوح تراك ميكسر از بتن

2- جداسازي بتن از سطح قالب بتن

3 – شستشوي ابزار الات كه بتن به ان چسبيده

4 – تميز كردن بتن از كليه سطوح كاشي وسراميك و......

5-باز كردن لوله هايي كه با بتون و سيمان پر شده است

6- خورنده ساروج هاي توسي,مشكي,سفيد و فرمز

7-تخريب بتون سطح از قيبل سقف,كف و .....مراحل اجرا:همواره پانچر را بر روي سطح خشك و خنك اعمال نماييد. بهترين نتيجه از پاشش اين محصول با اسپري ايرلس حاصل مي شود. اما پاشش با پمپ هاي معمولي و يا حتي اعمال با برس نيز امكان پذير است.

قبل از اعمال pancher. از خنك بودن سطح اطمينان حاصل فرماييد.( توجه: هيچگاه pancher.را بر روي سطح داغ شده در مجاورت نور خورشيد اجرا ننماييد.) ، بهترين زمان براي اجراء ساعات اوليه صبح ، بعد از ظهر (غروب) مي باشد. بخشي را براي كار مشخص كرده و محلي را بعنوان نقطه شروع در نظر گرفته و پاشش يكنواخت تا پايان قسمت را ادامه دهيد. پس از پوشش كامل سطح با pancher.اجازه دهيد تا اين محصول به داخل سطح نفوذ كند.اين زمان بستگي به دماي محيط و ضخامت سازه دارد. زماني كه بر روي سطح ، پودر سفيدرنگ ، شكري تشكيل شد ، مجدداً بر روي سطح pancher. را پاشش نمائيد. تا سير شدن كامل سطح ، پس از تبديل سيمان يا بتن به محصولي پنيري شكل ان را با اب بشوييد ، ‌ بهترين نتيجه از شستشو با فشار بالا (500-300 Psi) حاصل مي شود ، فشار خروجي از لوله كشي شهري و يا بصورت دستي نيز پاسخگو مي باشد.

براي تميز كردن وسايل كوچك ، انها را به مدت 45-20 در سطل حاوي pancher. غوطه ور كرده ، سپس با اب سرد بشوييد. بر روي منيزيوم ابتداً تست نماييد.

از pancher. در زماني كه دماي هوا زير نقطه انجماد و يا بشدت گرم باشد ، از اجراي ان خودداري نماييد. بهترين نتيجه در دماي 5 درجه سانتي گراد تا 27 درجه سانتي گراد حاصل مي شود.

قبل از استفاده در مقياس وسيع ، از روي نقطه كوچكي به منظور اندازه گيري قدرت تميزكنندگي (تعداد دفعات مورد نياز) ازمايش نماييد.ايمني:

همواره از عينك محافظ در هنگام استفاده يا حمل و نقل استفاده نماييد.

هيچگاه بر روي سطوح داغ pancher. را اجرا نكنيد.

به هيچ وجه pancher. را رقيق ننماييد.

قبل از اعمالpancher. از خيس كردن بتن و ساروج خودداري نماييد.پانچر (حلال بتن و ساروج)پانچر 100% (حلال ساروج) تنها حلال واقعي ساروج بسيار بسيار قوي و در ظروف پلمپ شده 20 ليتري به قيمت 240 هزار تومانپانچر 45% (حلال بتن) در بسته هاي 20 ليتري به قيمت 115 هزار تومان.در بسته هاي 10 ليتري به قيمت 70 هزار تومان و در بسته هاي 4 ليتري به قيمت 35 هزارتومان ارائه ميشود

ارسال در تهران تحويل حضوري يا ارسال با پيك و ديگر شهر ها با اتوبوس و باربريساروج,حلال ساروج,تخريب ساروج,تخريب كننده ساروج,اسيد حلال ساروج,كتراك اسيد ساروج,ساروج قديمي ,خريد حلال ساروج,كتراك,خريد كتراك,اسيد كتراك,تخريب ساروج,روش تخريب ساروج,حلال بتن,حلال بتون,تخريب بتون,تخريب كننده بتن
آگهی دهنده
حسینی
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : تهران-میدان قزوین- خیابان قزوین- روبرو شهرداری-گاراژرامین - پلا 31-هماهنگ شود
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 911024
بازدید : 1091
دسته بندی : ساير خدمات
آگهی دهنده
حسینی
  • تلفن :
  • شهر :
  • آدرس : تهران-میدان قزوین- خیابان قزوین- روبرو شهرداری-گاراژرامین - پلا 31-هماهنگ شود
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com