علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 946272
 • بازدید 304
 • نام آکواپروفیلتر
 • دسته بندی ساير لوازم و اثاثه
 • تلفن 02166002588
 • بروزرسانی يکشنبه 13 مرداد 1398
 • قیمت 800000
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس خیابان بهبودی، پلاک 31 فروشگاه گلچین www.aquaprofilter.com
علت اختلاف قیمت دستگاه های تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب از کدام سیستم تصفیه استفاده می کند؟
اینکه دستگاه تصفیه آب از چه سیستمی استفاده می کند، سیستم های تصفیه آب فیلتراسیون یا اسمز معکوس؟
اگر از سیستم فیلتراسیون باشد قیمت و کیفیت پایینی دارد . در این دستگاه ها بیشتر از فیلترهای ارزان و با کیفیت پایین استفاده می شود .
اما اگر از سیستم اسمز معکوس باشد قیمت بالاتری دارند.این دستگاه ها به خاطر پیچیدگی که دارند در آنها از قطعات با کیفیت بالاتری استفاده می شود.کیفیت آب این سیستم ها نسبت به سیستم های فیلتراسون بالاتر بوده و توانایی حدف تمامی آلودگی های آب را دارند.ولی این نکته را توجه داشته باشید که دستگاه باید دارای استانداردهای لازم نیز باشد.
هشدار در مورد بعضی از دستگاه های تصفیه آب – ترفندهای کلاهبرداران !

تفاوت در امکانات دستگاه های تصفیه آب
امکانات در دستگاه های تصفیه آب متفاوت است. از این امکانات میتوان به :

شیربرقی , ممبران اصلی , پمپ , مخزن , اتصالات , داشتن استاندارد های لازم و ...
وجود و یا عدم وجود هر کدام از مواردی که اشاره شد در قیمت دستگاه تاثیر گذار می باشد.

کیفیت تولید و ساخت دستگاه
در هنگام خرید باید به این نکات توجه داشته باشید که دستگاه تولید شده کدام کشور می باشد؟ و آیا دستگاه مونتاژ می باشد و یا تحت لیسانس تولید شده است؟
این را نیز از فروشنده سوال کنید که قطعات دستگاه تولید و مونتاژ داخل هستند یا خیر؟کیفیت قطعات انتخاب شده در چه حدی است و چه نوع استانداردهایی را دارند؟

آیا دستگاه تولید شده برند و یا مارک معتبری می باشد یا خیر
اگر دستگاه تصفیه آب ، ساخت برند معتبری باشد اطمینان پیدا می کنید که در آن از قطعات با کیفیت بالاتری استفاده شده.شما به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت تولید کننده خارجی متوجه شوید ه تمام دستگاه هایی که مشابه خارجی آنها در سایت وجود ندارد همگی در داخل تولید شده اند .

سیستم تصفیه آب را از کدام فروشگاه خریداری کنیم؟
اگر دستگاه تصفیه آبی را که می خواهید خریداری کنید از شرکت معتبری باشد اطمینان پیدا خواهید کرد که خدمات و گارانتی آن بموقع و واقعی است . شما می توانید تنها با پرداخت مقداری هزینه بیشتر دستگاه را از نمایندگی اصلی شرکت تولید کننده خریداری کنید تا در آینده با مشکل عدم گارانتی و خدمات پس از فروش و خرید قطعات و فیلتر ها مواجه نشوید .یادتان باشد اگر دستگاه را از نمایندگی معتبر خریداری نکنید و یا از یک فروشگاه واسطه یا یک فروشنده معمولی تهیه کنید ، مطمئنا در آینده با مشکل مواجه خواهید شد چون این افراد یا فروشندگان هیچ گونه تعهدی نسبت به فروش خود نخواهند داشت چراکه دستگاه هایی با قیمت پایین ، به علت بکار رفتن قطعات بی کیفیت در آن در آینده نه چندان دور دچار مشکلات فراوان خواهند شد.

آب همه چیز است
02166002588
www.aquaprofilter.com
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.